reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Aga aaaa ja myślałam, że to jakaś specjalna krótka bajka z 30min. dla maluchów:DDD Wow, gratki dla Antosia! Moja chyba nie wysiedziałaby. Poza tym po tym 5D ma złe wspomnienia i chyba na długo wstręt do kina:p

Po. Wsio OK. Szyja dluga i zamknieta. Ale na skurcze znowu luteina 2xdziennie i magnez. Uff...
 
Ostatnia edycja:
hej, ja zakatarzona masakrycznie.
Za to w pracy miałysmy głupawke. Kieronik po 2 h naszego szleństwa, smiania i generalnie jed nej wielkiej impry w pracy stwierdził ze nie wiedział ze mozna meć az taką faze i to bez alkoholu :)
Witam z rańca :-)

jeszcze nie wiem co będzie :-) , bo na usg genetycznym byłam 11w 5 dniu i lekarka stwierdziła ,że nie pokusi się o zgadywanie płci bo za wcześnie :-( fajnie byłoby mieć dziewuszke , ale w rodzinie od ponad 20 lat rodzą się sami chłopcy więc sadzę ,że i mnie natura obdarzy wersją ekonomiczną :tak:

hmmm mój dokładnie w tym samym momencie obstawił :) ale ie na 100% tak czy siak siusiak do teh pory sie nie pojawił.
 
Aga na Pudlakach byliście? ??? My w niedziele mieliśmy iść ale po obejrzeniu zwiastunu zrezygnowałam :-)
Pszczółce Mai :) zdrówka dla chłopaków i cierpliwości dla Ciebie ( z teściową) :D

Aga aaaa ja myślałam, że to jakaś specjalna krótka bajka z 30min. dla maluchów:DDD Wow, gratki dla Antosia! Moja chyba nie wysiedziałaby. Poza tym po tym 5D ma złe wspomnienia i chyba na długo wstręt do kina:p

Po. Wsio OK. Szyja dluga i zamknieta. Ale na skurcze znowu luteina 2xdziennie i magnez. Uff...
Na początku popcorn go pochłaniał :)
Super, ze u lekarza dobrze, ale ja pewnie zrezygnowałaby z tych tańców grabienia itp. spacerki i tyle. Pamiętam jak moja kumpela szalała tak w ciąży bez zagrożeń, a potem ostatnie 8tygodni spędziła w szpitalu, a w domu 2 letni synek tęsknił.

Aylin fajnie, ze w pracy wesoło :)

Ja mam problem z Antkiem od kiedy nie mamy smoczka ma straszne problemy z zasypianiem :( wcześniej 3min, a teraz zajmuje nam to 2godziny.
 
Aga no właśnie pisałam wam ze juz w tym tygodniu nic nie robiłam;) I zle mi z tym:p Na tance bedzie siorka chodzic:) Ja kanapowiec nie jestem ale nie chciałabym w szpitalu siedzieć...nie, nie!

Aylin szybkiego powrotu do zdrowia!

Ta koleżanka co wczoraj urodziła miała przy sobie tylko raz corcie! Po 24godz.od odejścia wod młoda sie urodziła, pocięli ją strasznie (rodziła sn), straciła multum krwi. Przez to rano w drodze do dziecka zemdlała. Zastanawiali sie nad przetaczaniem ale w efekcie końcowym kazali jej odpoczywać a do dziecka dopiero jutro! Aaaa oszalałabym.

EDZIO
Co to za pustki!?:)
Odnośnie wczorajszej wizyty mój dzieć nie byl kompletnie zainteresowany bratem (była pierwszy raz), a brokatową podłogą gina!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny kiedyś prosiłam o wsparcie dla Kubusia 2 letniego - niestety pierwsza operacja w Londynie sie nie udała. Ale za to udało sie dotrzec do lekarzy w stanach. Ale niestety po 2 zabiegach kasa sie skończyła.... aby kontynuować leczenie potrzeba znów... A Cudny NFZ moze sfinansowac co najwyżej usunięcie drugiego oczka :((( Jakbyście mogły - nie trzeba wiele, Okokuby
 
Hej,

Sylka w Argosie kupiliśmy, tak samo Kuby 4 lata i jesteśmy zadowoleni wiec Wojtkowi takie samo wzięliśmy tylko inny kolor. Dokladne wymiary do 146 na 75, wysokość 57 :)

Alijenka mieszkałaś w Paryżu czy na jakiejś wycieczce byłaś Ze tęsknisz?

Aga ach ten kaszel, współczuje

kifsi a moze zmienisz tradycje i bedzie dziewczynka?! ;) najważniejsze zeby było zdrowe :tak:

i nie pamietam co jeszcze. W każdym razie Zdrowka dla wszystkich.

nie wiem czy jeszcze znajdę dzisiaj chwile zeby do Was zajrzeć dlatego żegnam sie na tydzień, odezwę sie za tydzień jak wrócę
 
reklama
jej , co za pustki :tak:

andzia - zdrówka dla chłopaków
aga - zdrówka
pola udanego wyjazdu
kasiek super ,że wsio ok
aylin tobie też zdrówka


oddam moje dziecko - za darmo :wściekła/y: ostatni z napadami złości przechodzi sam siebie i nic nie działa :-( mam dość ...
jeszcze dziś mój szanowny małżonek wymyślił sobie wizyte u znajomych, a jutro w południe wybywa na granie w męskim gronie , a ja z tym moim oszołomem zostaje sama :wściekła/y: ehh bedzie ciężko , chyba się zapakuje w samochód i pojade do mamy

wyżaliłam się, sorki :zawstydzona/y:

buziaki
 
Do góry