reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

witajcie

Dziewczynki mój synuś zawsze taki troszkę do tyłu w stosunku do Waszych maluchów, to chociaż mam taki bonusik w postaci spokojnych nocek.
 
reklama
ja tylko mówie hej i lece sie pakować.

Aga - przybywam :) jutro koło wieczora bedziemy. A czy na kawe wstąpimy to zalezy od godziny na którą bedziemy :) Ale bez dziecia niestety
 
Kasienka zapomniałam zapytać - ty nie ściemniasz z tym brzuszkiem?:szok: na prawdę taki malutki masz? gdzie ty tą dzidzie chowasz, co? ;-)

Aga mogłam w końcu pokoik zobaczyć, bo w pracy zablokowane miałam i jest super!!!! ta zieleń jest bardzo ładna :yes:

Asik czyli kolejny argument za wcześniejszą operacją...



poza tym dzisiaj zaczynam mieć ciągoty do słodkiego :( a to dopiero 4 dzień diety :-(
 
ja taz z pracy was dzis pobieznie czytalam bo taka produkcja jakiej juz dawno nei bylo!!!

no to teraz doczytalam co nieco i


alijenka mam ten sam problem z mlodym, nie daje sie przykryc. zakladam mu pizamke, a na to takie ocieplane spodnie z mothercare, maja wate w srodku. albo na pizamke spiochy takie welurowe. a teraz mu kupilam taki swetrowy kombinezon i w nim bedzie spal, bo zima to juz nie ma zartow, u nas 20st w nocy jest zima, i pod koldra to komfort ale bez przykrycia to mi zimno na sama mysl

kasienka jas sie nie wierci, zreszta ta barierka jest wysoko, na razie mi nie wypadl jeszcze. odwiedziny moze wkrotce bo mam auto w koncu :-D

msmickey wspolczuje mdlosci :szok: i sennosci - to bylo dla mnie najgorsze na poczatku (mdlosci nie mialam)

dostalam dzis czesc ciuszkow z allegro - kurtka zniszczona i na nic sie nie zda, ale reszta ok.

wracam do szycia
 
Mam dziś luźny wieczór, piwko sobie piję i pogryzam paluszki:-)

Andzia nauczania ind jest ok. Sama tak chodziłam do uczniów, mój siostrzane miał przez chyba pół roku czy dłużej po chemii. Faktycznie roku nie tracisz a przy przypilnowaniu rodziców spoko można nauczyć się wszystkiego.
To chyba miało być do mnie...
A na ind przerabia się chyba to co jest na zajęciach ale, że tak powiem w streszczeniu?

Sunshine zimą mam ok 20C w pokojach i jest ok. Przed spankiem wietrzenie. I tak jak piszesz niektórzy przesadzają z ciepełkiem nie tylko w domu ale i z ubieraniem.
Znajomi ubrali córę (tą co Damian tak całował i przytulał) w bluzkę z długim, bluzę, ocieplacz, rajtuzy i spodnie:szok: gdzie mały latał w cieniutkiej bluzeczce z długim rękawkiem i spodenkach
Muńka ja oduczyłam Damiana ciągnąć smoka jak miał 8mc i to tylko dlatego, że nauczył się spać z nim a jak mu wypadał to się budził. Pierwszą nockę musiałam powalczyć bo następne coraz lepsze. Teraz nawet do buzi nie weźmie:happy2:
Kasiek ojj, ja na @ to słodkiego wciągne ile bym nie miała a później cały miesiąc nie ruszę;-) Paputki świetne
 
Asik do Ciebie:)
przerabia sie to samo tylko jes mniej godzin przypisanych. Ale to dlatego, że masz zajęci aindywidualne i nie marnujesz czasu na sprawdzenie obecności 30 uczniów, itp pierdy. Wystarczy wierz mi. Tylko uczeń musi faktycznie być przygotowany do zajęć - no chyba, że źle się czuje ze względu na chorobę akurat. I lecisz jak na korkach;)No i nauczycieli też trzeba przypilnować bo znam takich, co to np mają przypisane 3 godziny w tyg i chcą je zrobić na raz, żeby mieć to z głowy. Pamiętam koleżankę, miała 1,5 g historii czy wosu, zrobiła na raz cały miesiąc... A dla ucznia to masakra jest przecież. Dobrze ułożony plan i będzie sukces:)
W razie czego pytaj, ćoś Ci podpowiem-pomogę może:)

Kasiek zabawne te paputki:)

Josie testuj testuj ja już też zamówiłam. Oczywiście alldrogo mi się pieprzyło więc zamówiłam przez przsypadek swie szt ... mam nadzieję, że uznają moje tłumaczenie (i fakt błyskawicznej zapłaty za jedną parę) i wycofają mi ten zakup;)
 
Ale naprodukowałyście !!! Widzę że szał na kupowanie butów. Ja mojej kupiłam w Zarze szare trampki i w nich biega wszedzie. Generalnie kocham trampki.
A co do spania to moja nigdy jeszcze nie przespala nocy. Nigdy!!! Zawsze wstaje minimum 3 razy a ogolnie to czesciej :no:. Jest to coraz bardziej męczące.:no:
 
Mickey jeśli nie uznają tłumaczenia to kupuję od Ciebie jedną parę. Jeśli oczywiście z rozem nie wzięłam :) bo rozmiar 13,5 tak?
Ja się chyba sama nie zdecyduję czy kupić i zdaję się na los.
 
reklama
Ale naprodukowałyście !!! Widzę że szał na kupowanie butów. Ja mojej kupiłam w Zarze szare trampki i w nich biega wszedzie. Generalnie kocham trampki.
My też mamy trampki z zary te do kostek :)

ale dziś naprodukowane 3-4 strony! no i ma 37,5C. oszaleje, ale cierpliwie poczekam 3 dni i wtedy dopiero udam się do lekarza, jeśli nie mienie.

robię ciasto drożdzowe z brzoskwiniami:) mam @ to muszę zadbać o siebie, już pochłonęłam całą czekoladę:p

Aga jestem za spotkankiem u Ciebie:)

zakup - ciepłe kapcie ulubionej świnki Peppa:)
Zobacz załącznik 581267
Jednak stolika nie biorę, ale nie możemy być "gorsze od warszawianek" i spotkanie robimy :p zapraszam co do dnia się zgadamy.

ja tylko mówie hej i lece sie pakować.

Aga - przybywam :) jutro koło wieczora bedziemy. A czy na kawe wstąpimy to zalezy od godziny na którą bedziemy :) Ale bez dziecia niestety
No a ja myślałam, ze będę miała ten zaszczyt i poznam forumową drobinkę :D
 
Do góry