reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej u mnie kolejna nocka zarwana.. wcale oka nie mialam czasu zmrużyć..
Dziś planuje lenistwo chociaż pewnie nic z tego nie wyjdzie jak zawsze .. mój kochany synuś. :D heh ..
Miłego dnia :)
 
reklama
dzien dobry :)

a mnie znów boli głowa ...... piersi też bolą, ale bardziej czuję mrowienie w brodawkach
kurde nie wiem czy mogę znów wziać apap?

dziewczyny, czy z któraś z was nie chce znac płci dziecka? bo my postanowiliśmy że póki co chcemy mieć niespodziankę :)
 
Witam
Dziewczyny co do waszych wyników nie przejmujcie się tak wczoraj jak byłam na wizycie rozmawiałam z jedną ciężarówką której w pierwszej ciąży na USG wyszlo ze dziecko bedzie mialo zrosniety odbyt i jakies tam inne wady kobita cala ciaze sie stresowala jakie to chore dziecko urodzi a tu na swiat przyszlo zdrowiutkie dziecko bez zadnych problemow takze nie stresujcie sie tak bo moze byc wszystko ok

Co do dolegliwosci to mi tez bol piersi wrocil i zaczyna mnie meczyc jak spie tak dziwny bol jakby mnie mialo rozerwac od kosci ogonowej w doł
 
ja bym nie wytrzymała bez poznania płci :)
Poza tym dla mnie to bardzo ważne żeby znać płeć przed narodzinami dziecka ze względu na to że wcześniej robi się wprawkę a nie lubię Unisexu :D Wolę odróżniać w ubiorze dziewczynkę od chłopca bo jak wiadomo po maluszkach nigdy nie widać jaka płeć a jak już jest ubrane jak chłopiec/dziewczynka to nikt się nie pomyli :)
 
sluchajcie, do doswiadczonych mam i doswiadczonych przyszlych mam, pytanie od kompletnie nieuswiadomionej.
Robie liste uswiadamiajaca dla meza i teraz utknelam.
Bedziemy rodzic w czerwcu, jak sie uda, to moze bedziecie miec sliczne lato, nei za goraco, ja niestety musze sie liczyc z tym, ze na 100% bedzie skwar, ze jajecznice bedzie mozna robic na ulicy :(

No wiec

ROZEK
SPIWOREK
KOCYK
BECIK
????

:errr::errr::errr::errr::errr::errr::errr:

jakie roznice? co polecacie?
 
agaundpestka cc nie jest takie złe jak sie tego nie widzi:-D ja przed porodem tez ogladalam ale jakos specjalnie sie nie przejełam, w sumie nie wiedzialam jeszcze wtedy, ze bedę miala cc:no:
ale bylo ok, moja mama byla w szoku jak przyleciala do nas po dwoch dniach od cesarki jak smigam heh:tak:
Właśnie ja bylam za cesarką, ale dziś zobaczyłam, ze normalny poród nie jest taki straszny, a fajne przeżycie :)

No i witam i czytam dalej:)
 
Dzień dobry dziewczyny!

Współczuję Wam tych bóli... Mam w pracy kilka koleżanek z problemami z kręgosłupem i widzę jak cierpią... :-( Masakra.

Ja nigdy żadnych bóli kręgosłupa nie miałam a teraz wyraźnie mnie coś gdzieś uciska, bo czuję delikatny pośladka. Widać takie uroki ciąży :sorry2:


Jak na razie w ogóle nie boję się porodu, pod warunkiem, że będzie naturalny ;-) Traktuję to coś co trzeba przejść. Jak leczenie zęba. Mam nadzieje, że z czasem mi to nastawienie nie przejdzie...:sorry2:
 
reklama
sluchajcie, do doswiadczonych mam i doswiadczonych przyszlych mam, pytanie od kompletnie nieuswiadomionej.
Robie liste uswiadamiajaca dla meza i teraz utknelam.
Bedziemy rodzic w czerwcu, jak sie uda, to moze bedziecie miec sliczne lato, nei za goraco, ja niestety musze sie liczyc z tym, ze na 100% bedzie skwar, ze jajecznice bedzie mozna robic na ulicy :(

No wiec

ROZEK
SPIWOREK
KOCYK
BECIK
????

:errr::errr::errr::errr::errr::errr::errr:

jakie roznice? co polecacie?

rozek przyda sie dla tatusia sa tacy ktorym lepiej trzyma sie dziecko w rozku chociaz dla mnie to nieporeczne, kocyk obowiazkowo bo zwsze moze sie przya na chlodniejsze dni czy nawet przykryc dziecko w domku albo podlozyc becika nie mialam śpiorek fajny do spania zamiast kordełki jak dziecko zaczyna się juz krecic wtedy nie skopuje z siebie narycia
 
Do góry