reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

ojej, to chyba mój ból dziś to nie była migrena, mnie bolało jak ruszałam głową, jakbym mózg miała luźny i przy każdym ruchu obijał się o czaszkę, ale aury nie miałam, z tego co piszecie to musi to być straszna masakra.
Ale w ciąży oprócz paracetamolu to chyba nic innego przeciwbólowego brać nie można, czy coś jeszcze jest??
 
reklama
aga

no to z tego co piszesz to ja mam to samo, pewnie i u mnie jest jakiś ucisk na coś bo mój ból pleców jest już stały, cały czas mi towarzyszy, nie mija ani na chwilkę tylko niestety coraz częściej się nasila. Musimy jakoś przetrwać, nie ma rady!
 
Dziewczyny tak sobie Was czytam, i przykro mi bardzo, ze borykacie sie z tak dokuczliwymi, bolesnymi doleglowosciami :no:
Co do bolu plecow, to pobolewa mnie troche, ale z pewnoscia nie w takim stopniu jak Was- nie zazdroszcze.
Jesli chodzi zas o migreny, to boryka sie od zawsze z nimi moja kuzynka i wiem, ze dzien napadu, to dzien wyjety z kalendarza.
Bierze jakies tabletki, ktore troche pomogaja, nie wiem naprawde co to za one, ale jedna kosztuje ponad 100zl :eek: Co prawda, jak migrena pojawia sie raz na miesiac, to jeszcze mozna przebolec, ale mi chyba migrena wystapila na sama mysl, ze jedna mala tabletka tyle kosztuje :baffled:

Co do mnie, to moge "pochwalic" sie nawrotami mdlosci, ale u mnie to dzialanie zastrzykow progestetonu i przedluzonym dzialaniu :wściekła/y:
Sama nie wiem jak minela podroz samochodem, bowiem caly czas walczylam sama z soba :no:

Milego wieczoru zycze, ja uciekam
 
agaundpestka cc nie jest takie złe jak sie tego nie widzi:-D ja przed porodem tez ogladalam ale jakos specjalnie sie nie przejełam, w sumie nie wiedzialam jeszcze wtedy, ze bedę miala cc:no:
ale bylo ok, moja mama byla w szoku jak przyleciala do nas po dwoch dniach od cesarki jak smigam heh:tak:

buziak mi tez niezle narobilas smaku:zawstydzona/y::tak:

Ja przy Kubie nie mialam ani monitorka oddechu ani detektora:-)
Kazda z nas napisala swoje zdanie a kamcia zrobisz jak bedziesz uwazała;-)
Co ci podpowiada sumienie:tak:

Obraczke i piersscionek noszę na prawej rece:tak:
ale slyszalam, ze powinno sie nosic na lewej bo z palca lewej reki biegnie zyla bezposrednio do serca:-D mowila mi to koleanka, ktora wyszla za anglika (w UK nosza na lewej)

edit. napisalam na zamknietym ale napisze tez tutaj, moze zalozymy watek na temat imion?:)

edit2. zalozylam ten temat, jesli sie nie podoba to sorry, niech moderatorka skasuje :)
 
Ostatnia edycja:
a ja juz sie gubie i niewiem gdzie pisac :) hihi tutaj jest mi jakos tak bardziej wyraznie :tak:
hihi wlasnie sobie leze ,Kubus juz od dawna spiulka,ale Moje kolejne bobaski widac jeszcze nie,raz kopnie jeden zaraz drugi ,i oczywiscie na wieczor, bo w dzien moze z dwa razy Ich poczulam:tak:
 
asiia ja pamietam, że Kuba tez na wieczor dobrze sie bawil w brzuszku:tak: a w dzien nie za duzo :) no ale podobno tak jest, że w dzien jak sie chodzi i dziecko ma kolyske hehe to sie mu dobrze śpi, a jak się leży to wtedy ma dobrą zabawę:-)
 
Ja by sie na Twoim miejscu dowiedziala jaka była ta przyzierność- to wazniejsze niz te badana niz krwi. A kośc nosowa była?

Tylko ten fald przy karku mierzyla :-( nic innego nie sprawdzala zadnej kosci nosowej tez nie Cale badanie to bylo jakies 10min krotsze niz takie normalne USG. jutro bede dwonic do poloznej o podanie jaka byla ta przyziernosc.

Gkvip

Nie placz rybko, powiem tylko tyle ze nie wiem jakie ja mam te wspolczynniki i nie chce wiedziec. Co ma byc to bedzie. Musimy wszystkie wierzyc ze bedzie dobrze z naszymi bobaskami. Sciskam cie mocno.
Dziekuje ci bardzo ja teraz tez zaluje ze te badania zrobilam:-(

dołączam się do tego postu. Trzymaj się wierzę żę wszystko będzie dobrze

Dziekuje Wam dziewczyny za wsparcie i dobre slowo naprawde jest mi to teraz potrzebne, a na Was zawsze mozna liczyc:tak:
Dziekuje z calego serducha.
 
Ostatnia edycja:
Nie ma za co dziekowac. Pamietaj ze im starsze jestesmy tym wspolczynniki krwi beda gorsze a nie oznacza to że urodzimy chore dzieci.
Nie ma badan sto procent nawet po amnio idealnej....zreszta nikt nie mowi jak przerwie ciaze czy testy sie nie powioda i jest poronienie ze oj jednak dxiecko bylo zdrowe. Dlatego ja jestem za nie kombinowaniem
 
reklama
Do góry