reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny, jesteście przeciwne, ale żadna z Was nie miala tego...powtarzacie jakies zasłyszane slogany przeciwnikow detektorów.....ja miałam i naprawdę zapewniło mi to wlasnie spokój, póki o ie miałam to było kiepsko....pozycyzlam kilku koleznkom i kazda bardzo zadowolona... tylko nie wolno za wcześnie zacząc używać...
 
reklama
doppler, ile to kosztuje? Ja nie jestem przeciwna, ale żebym kasę jakąś większą na to wydała to chyba nie. Nie czuję potrzeby ale może zmienię zdanie.


cycki
strasznie mnie ostatnio, od jakiegoś tygodnia znowu bolą ale mnie boli wszystko, mam serdecznie dość


madzia
ale fajnie, że już wiesz i fajnie że dziewczynka, gratuluję!

gkvp
napisałam ci wiadomość na priv, też mam zwiększone ryzyko ale już to trochę przetrawiłam choć nie jest lekko
 
Karamija, bardzo Ci współczuję:(I zycze,żeby to było jednorazowe. To wygląda jak atak rwy kulszowej.Moze jakies masaże- ja od pocztaku ciązy mam masaże....

A ten ból głowy tez moze byc od kręgosłupa.A reszta objaow odeszla w zapomnienie?
Nie nastawiaj sie zle, wiem,że po takich ciezkich nocach ma sie doła:(Ja tak mam jak nie spie przez serce, potem przez 2-3 dni doł i pytanie jak ja dam sobie radę, a jesli umrę itd....Potem przechodzi....

Trzymaj się cieplutko:(będzie dobrze:)
 
Ostatnia edycja:
avo - ja wyraziłam tylko swoje zdanie. Uwazam, ze jest mi to niepotrzebne i tyle. Nie powtarzam żadnych zasłyszanych opinii, bo nikt w moim otoczeniu tego nie używał i sama też sie z tym nie spotkałam. Słyszałam o tym faktycznie i jesli miałabym powtórzyc co to napisałabym to co dziewczyny. Ja takiego czegos nie potrzebuję i jestem na nie..

Wiem, ze sporo mam uwaza za zgędne monitorki oddechu, a ja zdecydowanie jestem na tak:tak:
 
karamija - współczuję Ci bardzo i życzę, zeby to było jednorazowe!!! A może to nerwowe?????:sorry2: Wiesz, ze ludzka psychika potrafi nam płatac takie figle:sorry: Sciskam mocno!!!
 
Buziak- ja myslę,że jakbys zaczeła uzywac detektora tez bys była zadowolona, jak z monitorka:)

Kamila, ja nei pisze,ze czyjeś zdanie jest złe tylko uważam,ze jak sie czegos nie uzywało to opinia nie jest miarodajna.
Jakbys napisała ja tego nie potrzebuję, nie chce spróbowac to jest ok- ale jestem na nie, bo to stresuje, jesli sama tego nie używałaś.....
To tak jakby mówic ,że nie lubię bananów, czy jazdy na rowerze, nigdy nie próbując ani banana ani tej jazdy:)
inaczej brzmi jak powiesz jakos nie mam ochoty spróbowac banana, bo mi brzydko wygląda niz nie lubei banana, ale go nie próbowałam, i nie chce jezdzić na rowerze, bo się boje spróbować niż nie lubie jeżdzic na rowerze chociaz nigdy nei próbowałam.......Rozumiesz o co mi chodzi?
 
Ostatnia edycja:
Buziak- ja myslę,że jakbys zaczeła uzywac detektora tez bys była zadowolona, jak z monitorka:)

jako zabawa napewno fajne, jak wszystko co pozwala nam zaglądac do dzidziula:tak: usg bym kupiła:happy2:

a na powaznie monitorki - moi chłopcy mieli bezdechy i my nie mielismy wyboru.. nawet do szpitala jak jechalismy to bralismy swoje monitorki:sorry:
 
Ja miałam problem z plecami już wcześniej, teraz się to nasila i strasznie się boję tego, co będzie dalej, jak będzie jeszcze większe obciążenie. Ta migrena za to to może być właśnie skutek stresu, świadomie czy nie przeżywam jednak ogromny stres. Trochę mi psycha siada, muszę się ratować jakoś, za dużo się na mnie zwala na raz. Mimo wszystko wierzę, że będzie dobrze, oby to małe we mnie było zdrowe, ja wszystko zniosę.

Reszta objawów bez zmian, czyli straszna słabość i mdłości ale trochę straciły na znaczeniu w obliczu bólu nie do zniesienia :)

Na szczęście jest mi trochę lepiej, mam taki pas na plecy z żelem kt nagrzewa się w mikrofali i mi robi ciepełko. A jutro odbieram jakiś specjalny pas podtrzymujący brzuch i plecy u ciężarnych
 
reklama
Ja już 3 noce nie spałam tak mi syn daje czadu w nocy heh wieć juz sie zawijam w kołderkę i lulu :)
W oczach zapałki kurcze kiedy on mi zacznie przesypiać całe noce.. albo kiedy on mi prześpi chociaż godzinę w nocy :)
Miłych snów :)
 
Do góry