reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

no wlasnie co z tymi piersiami znowu? jak tylko przyszlam z pracy musialam stanik zrzucic, ale ulga!!!!
Mam tak samo od kilku dni i dziś wieczorem zauważyłam gdzie poszło moje obżarstwo świąteczne, wierzcie albo nie ale spełniło się marzenie wielu kobiet, poszło w cycki

jezeli czujemy ruchy dziecka - mowie o pozniejszej ciąży gdzie kazda matka juz czuje - to wiadomo, ze z dzieckiem wszystko dobrze. Jezeli cos by mnie nie pokoiło to i tak sama nie postawie diagnozy tylko albo ide do gina albo do szpitala i tam mam fachową diagnozę.
Wydaje mi sie że biznes gadżeciarski kwitnie zwłaszcza gdy grupą docelową stają sie przyszli rodzice..

Zgadzam się z tym choć sama się zastanawiałam nad kupnem tego detektora przez pewien czas ale doszłam do wniosku że one zazwyczaj wykrywają tętno płodu od ok 12 tygodnia a to już blisko pierwszych ruchów i stwierdziłam że nie ma to sensu a pieniążki wolę wydać na coś innego dla dzidziusia.
A to że różne firmy chcą zbijać kokosy na rodzicach którzy chcą nieba swojemu dziecku przychylić to niestety gorzka prawda i jedyne co nas ratuje to rozsądek i trzeba się pilnować żeby go przy zakupach nie stracić ;-)
 
reklama
Słyszałam że z badań wynika iż rodzice używający detektor oddechu sa bardziej zestresowani i mają dużo plytszy sen
Dzis kupilam w mothercare extender do spodni jupiiiiii- to sa cztery gumy o roznej dlugosci dwa zakonczone dziurka i guzikiem a dwa zaczepkami metalowymi. Zaklada sie je na wszystko co za ciasne czyli spodnie i spodnice
Super sprawa
 
a ja mam detektor po pierwszej ciazy. Zaczełam uzywac w 28 tyg ciązy i zawsze znajdowałam serce z łatwością, przy pierwszym przyłozeniu:).Dzieci w tym okresie rzadko się już przekrecają:)
Dzięki niemu nie zwariowałam, bo miałam łozysko na przedniej ścianie i bardzo kiesko czułam ruchy, bardzo kiepsko. Więc zamiast jeżdzić co drugi dzień na ktg miałam detektor. Teraz jeszcze nie uzywam, bo wiem,ze bym się stresowała, bo nie mam tak dobrego sprzętu jak w gabinetach:) Zacznę szukać około 20 tygodnia, ale na spokojnie:)

jestem za detektorem i za monitorem oddechu- uważam ,ze dzieki ejdemu i drugiemu spałam spokojnie i głeboko.
 
Ostatnia edycja:
a ja mam detektor po pierwszej ciazy. Zaczełam uzywac w 28 tyg ciązy i zawsze znajdowałam serce z łatwością, przy pierwszym przyłozeniu:).Dzieci w tym okresie rzadko się już przekrecają:)
Dzięki niemu nie zwariowałam, bo miałam łozysko na przedniej ścianie i bardzo kiesko czułam ruchy, bardzo kiepsko. Więc zamiast jeżdzić co drugi dzień na ktg miałam detektor. Teraz jeszcze nie uzywam, bo wiem,ze bym się stresowała, bo nie mam tak dobrego sprzętu jak w gabinetach:) Zacznę szukać około 20 tygodnia, ale na spokojnie:)

jestem za detektorem i za monitorem oddechu- uważam ,ze dzieki ejdemu i drugiemu spałam spokojnie i głeboko.
ja tez za tym jestem zwlaszcza ze to moja pierwsza ciaza jak narazie dobrze sie rowijajaca....mialam 2 poronienia i 1 ciaze pozamaciczna...i zwiazku z tym ze Irlandii przysługuje mi tylko usg i zeby sie nie martwic to raczej to zakupie.....moze i jest to gadzet ale moim zdanie spokoj przyszlej matki jest najwazniejszy i jesli to ma mi to zapewnic to czemu nie.....
 
ja tez za tym jestem zwlaszcza ze to moja pierwsza ciaza jak narazie dobrze sie rowijajaca....mialam 2 poronienia i 1 ciaze pozamaciczna...i zwiazku z tym ze Irlandii przysługuje mi tylko usg i zeby sie nie martwic to raczej to zakupie.....moze i jest to gadzet ale moim zdanie spokoj przyszlej matki jest najwazniejszy i jesli to ma mi to zapewnic to czemu nie.....
oby Ci tylko ten spokój zapewniło bo różnie to bywa tak jak napisała powyżej Kasiulka
 
ja tez za tym jestem zwlaszcza ze to moja pierwsza ciaza jak narazie dobrze sie rowijajaca....mialam 2 poronienia i 1 ciaze pozamaciczna...i zwiazku z tym ze Irlandii przysługuje mi tylko usg i zeby sie nie martwic to raczej to zakupie.....moze i jest to gadzet ale moim zdanie spokoj przyszlej matki jest najwazniejszy i jesli to ma mi to zapewnic to czemu nie.....
Masz konto na 28dni?
 
reklama
witajcie dziewczynki!
Zanim poczytam co u was, napiszę co u mnie.

Przeżyłam jedną z koszmarniejszych nocy w moim życiu. Gorsze były tylko te kiedy rodziłam.
Złapał mnie wieczorem taki ból pleców u dołu po lewej stronie, że uwierzcie mi nie zmrużyłam oka a łzy leciały mi jak grochy, szlochałam i jęczałam, zastanawiałam się czy nie jechać do szpitala. Ból promieniował na bok i na brzuch, w pewnym momencie nie wiedziałam już co mnie boli a ból był bardzo silny i ciągły, nie przestawało boleć ani na chwilę. Do tego zdrętwiało mi lewe udo od wewnątrz na niewielkiej powierzchni, pachwina i kawałek mmmm jak by tu ładnie i nie wulgarnie ...cipki. Do teraz nie mam tam czucia, jak po znieczuleniu u dentysty, a z drugiej strony skóra tam szczypie jak ciężko poparzona (jak próbuję chodzić)
Rano poleciałam do ortopedy i dowiedziałam się, że nie potrafi mi pomóc bo rentgen i rezonans wiadomo nie wolno, leki i maści też zabronione, dostałam tylko skierowanie na rehabilitację.
Jutro jeszcze idę do rodzinnego i do gina. Cały dzień przeleżałam w ciemnym pokoju z otwartym oknem bo rozsadzało mi głowę, myślałam że umieram już. Dziewczyny, jeśli mój stan się nie poprawi to ja nie wiem jak ja jeszcze te pół roku wytrzymam. Teraz małż ma urlop ale co będzie jak zostanę z małym sama i takie ataki będę miała? Jestem wrakiem fizycznym i psychicznym , nie mam siły..
 
Do góry