reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Napisał gkvip2505
Witam po swiatecznej przerwie. Swieta minely nam w super atmosferze bylo bardzo milo i rodzinnie.
Niestety wczoraj dostalam telefon dotyczacy wynikow badan genetycznych i juz nie mam czym plakac juz wszystkie lzy chyba wylalam. Podali ze jest duze 1:24 ryzyko Dawna
unhappy.gif
totalnie mnie to zalamalo i M tez
unhappy.gif
. Teraz mamy zdecydowac czy chcemy to inwazyjne badanie genetyczne aby potwierdzic lub wykluczyc, ale ja nie wiem co mam zrobic mam taki metlik w glowie
unhappy.gif
unhappy.gif
unhappy.gif
To badanie jest ryzykowne podali ze 1:100 przypadkow dochodzi do poronienia
unhappy.gif
, a z drugiej strony to nie wiem czy ja chcem wiedziec jesli jest cos nie tak
unhappy.gif
Jestem totalnie zalamana.


Trzymaj się na pewno będzie okey ...:-):-):-):-)
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie...mam pytanko jesli mozno...co myslicie o detektorze bicia serca tzw dopplerze? ja sie zastanawiam czy kupic.....


szczerze mówiac pierwsze słysze :sorry:

nie interesuje sie takimi bajerami, bo to dla mnie głupota (chyba, ze niedokładnie wiem na czym to polega)
 
Ostatnia edycja:
Wydaje się być bardzo fajnym urządzeniem, pomocnym gdy czujemy niepewność. Też o tym myslałam, ale postawię raczej na zakup czujnika oddechu bo to przyda się na pewno.
 
moja gin od 20 tyg ciąży przy każdej wizycie bada takim dopplerem .. więc myślę że raz w miesiącu wystarczy :) Poco męczyć dzieciaczka ciągle tym w domu.. :p
 
kamila - poprawiłam juz;-)

co niedługo będą sprzedawac rodzicom usg? bedzie sobie mozna sprawdzac codziennie....
jestem na nie

P pojechał po kluski, zaraz nastawiam wodę:tak:
 
Ostatnia edycja:
jezeli czujemy ruchy dziecka - mowie o pozniejszej ciąży gdzie kazda matka juz czuje - to wiadomo, ze z dzieckiem wszystko dobrze. Jezeli cos by mnie nie pokoiło to i tak sama nie postawie diagnozy tylko albo ide do gina albo do szpitala i tam mam fachową diagnozę.
Wydaje mi sie że biznes gadżeciarski kwitnie zwłaszcza gdy grupą docelową stają sie przyszli rodzice..
 
Wiadomo że (prawie) wszystcy przyszli rodzice chcą na bierząco wiedzieć co tam w brzuszku gra:) jak się miewa jak rośnie co robi ich maleństwo więc różne firmy to wykorzystują, wykorzystują miłość rodzica do dziecka i trzepią z nich kasę:) dużo jest takich bajerów bez których spokojnie da się żyć a kuszą nas.
 
reklama
no wlasnie co z tymi piersiami znowu? jak tylko przyszlam z pracy musialam stanik zrzucic, ale ulga!!!!
Mnie też znowu zaczęły mocniej boleć!

Wydaje mi sie że biznes gadżeciarski kwitnie zwłaszcza gdy grupą docelową stają sie przyszli rodzice..
Tak samo jak nie moge pojąć, czemu ciuchy ciążowe są takie drogie... Pewnie się płaci za określenie "ciążowe".

To tak samo jak ze "slubnymi". Normalnie za bukiet, makijaż albo fryzurę płaci się kilka dyszek. Jak dodać do tego "ślubny" to od razu liczą w setkach. :dry:
 
Do góry