reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Witam!
Sraczka przeszła. Uff! ;-) Na tyle, że dzisiaj w ogóle kupy nie było :sorry2:

Od jutra jestem na zwolnieniu. Powrót do pracy za niecałe dwa lata :szok:
Macku a nie wprowadzalas czasem mleka krowiego? bo ja pamietam jak powoli wprowadzalam to Perla miala wlasnie luzne kupki ale to bylo przez kilka dni bo nrzuszek potrzebowal sie przestawic :tak:
Nie :no: Chyba, że niania dała jej coś dziwnego i nie chce się przyznać ;-)

no wałsnie na dwór :) i na pole. I cale szczęscie ze obydwie sa poprawne :)
Miałam na myśli jakieś zupełnie inne, poprawne określenie. Może "na świeże powietrze"?;-)

a wy nie za dlugo spicie?:blink:
Proszę Cię! My pracujemy :tak: Ja miałam dzisiaj pobudkę przed 4! :wściekła/y:
reszta może później jak mi Natasza pozwoli :-:)-:)-(, kurde żeby jeszcze dziecko nie pozwalało na posiedzenie przy kompie !!!!!!!!!
Mi też nie pozwala, więc szansę na odpisywanie mam tylko wieczorami...

Ale najgorzej jak jestem na spacerze z nim i z psem i każdy chce iść gdzie indziej. Pies zostaje szybko spacyfikowany ale z Szymkiem jest trochę gorzej. Niestety nie jest tak karny jak psiór;-).
Ja się na taki spacer ani razu nie odważyłam ;-)
Nie mam siły. Od południa sprzatałam dopiero teraz usiadłam. Wszystkie szafki pomyłam naczynia nieużywane które już zzółkły pomyłam normalnie calą chate. Dywany trochę na mokro przeleciałam. Plecy normalnie na pół mi sie łamią. a do tego na koniec teraz naleśników nasmażyłam.
Przy dziecku to wszystko zrobiłaś? :szok:
 
maćku dobrze że sraczka przeszła, a ja nawet wieczorami nie mam ostatnio bo mój K jest w domu i wiesz nie ma czasu na neta trzeba korzystać z okazji bo nie wiadomo kiedy następna się pojawi :-D:-D:-D:-D:-D
to się wybyczysz na zwolnieniu teraz :-)
 
ach, to mi sie nie przysnilo, ze sunshine flirtowala z przystojnym okulista? a juz myslalam, ze mi sie przywidzialo, jak z tym nosidelkiem :-) Takze odpowiadajac na Twoje pytanie: nie, normalnie okulisci nie wypytuja o zycie prywatne pacjentow :-D w kazdym razie nie w celach terapeutycznych :-p


andzia chce zarobic karnego :-p

no no to chyba Tobie tez w oko wpadlam ze juz Ci sie snie :-p Wydaje mi sie, ze okulista byl bardziej ciekawy co Polka robi w jego kraju niz mna :-p I zgadza sie Perla wyglada doroslo wiekszosc mysli, ze ma 2 latka a ze do tego wszystko rozumie i robi o co ja poprosisz to nie wierza ze ma tylko 19miesiecy :dry:

Alijenka- dobranoc ;-)

Stokrotka- witak z powrotem:-)

Papitka- :szok::szok::szok: kobieto to Ty jeszcze chodzisz?! ja juz bym krzyzem lezala na podlodze :szok::-D

Macku- za 2 lata!!!!!!!!!!! :szok::szok::szok::szok: takiej to dobrze :-p dobrze, ze sraczka minela!

Polaa- kochana daj znac co lekarz powiedzial bo sie martwie :-(


Od jutra robie sobie przerwe od lapka, tela i tv poslucham sie okulisty moze w nagrode cos dostane:cool2::-p:-D lizaka czy cos :-p
 
Aylin- to się na zakupy wybrałaś:) pewno zima się skończy i dopuero kurtka będzie. ... Kupowalas niuni juz takie zwykle majtaski?
Aura sliczna :)

dokładnie to takie na rozmiar 86/92. Były po 20 zł za 7 par to stwierdziałam ze zaszaleje. A nuż młodej sie tak spodobają ze pieluchy odstawi...
cool-club-majtki-dziewczece-7-pack-rozmiar-98-104-n-iext24228863.jpg

a po drugie dalej nie mogę schudnąć bo jakoś moje postanowienia nie wchodzą w życie, nie ma mnie kto zmobilizować bo w sumie ciągle siedzimy w domu z nikim się nie spotykam no oprócz dziewczyn z Wrocka i mojej rodziny która ciągle mi mówi że wyglądam dobrze i weź tu się za siebie jak Ci tak mówią, a ja się w żadne ciuchy moje nie mieszczę i tak od kąd zaszłam w ciąże nic nie kupuję bo mam nadzieję że schudnę
chodzę ciągle w leginsach i długich bluzkach

zazdroszczę - ja w leginsach i długich bluzkach wyglądam jak "idz i nie wracaj"

Alijenka to Twoje zdrowie! Ja tez piwko pije. Witam wszystkie mamy :-)

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :) witaj ponownie :p

alijenka - ja tez ciagle w legginsach po domu ale rzeczy juz sobie kupuje, bo przestalam wierzyc, ze kiedys schudne :-(

druga... ja tez chce leginsy..... i móc w nich normalnie wyglądac

ach, to mi sie nie przysnilo, ze sunshine flirtowala z przystojnym okulista? a juz myslalam, ze mi sie przywidzialo, jak z tym nosidelkiem :-) Takze odpowiadajac na Twoje pytanie: nie, normalnie okulisci nie wypytuja o zycie prywatne pacjentow :-D w kazdym razie nie w celach terapeutycznych :-p


andzia chce zarobic karnego :-p

hmm a moja wypytuje - ale chodzi bardziej o czynniki stresogenne. Wypytywała mnie o prace, dom zycie prywatne czas wolny i sposób spędzania. Bo mi akie kolorowe plamki błyszcząco mieniąco rozplywające zaczeły przed oczami latac. A wzrok mam ok.

Może z czasem dojde kto jest kto.... Alijenka wiem kim jesteś, i jest kilka dziewczyn które łatwo skojarzyć ale niktorch nie.niby nick mi mowi cos ale za groma nie potrafie skojarzyć wiec probuje po imieniu dziecka... :)

ajtam, ajtam :) dasz rade

dobra lasencje spadam spać

miłej nocki i spokojnej Wam życzę

no tak jak ja przyszłam po odplamianiu, nastawianiu prania, wypraniu butów nuny (chce zimowe na allegro wystawic) to Ty uciekasz :)

Miałam na myśli jakieś zupełnie inne, poprawne określenie. Może "na świeże powietrze"?;-)

u mnie by sie sprawdziło, ale dziewczyny z Krakowa zaczna mówic ze u nich smog a nie świeże :)
 

Załączniki

  • cool-club-majtki-dziewczece-7-pack-rozmiar-98-104-n-iext24228863.jpg
    cool-club-majtki-dziewczece-7-pack-rozmiar-98-104-n-iext24228863.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 26
Aylin- sliczne gaciorki i dobry pomysl moze i sie przekona do nich i paperki pojda w odstawke:dry: ja swojej kupila pieluchomajtki i od jutra zaczne jej zakladac moze to ja przekona :cool2:
I dokladnie okulista powiedzial, ze wzrok ok a te drgajace oko moze byc od stresu albo przemeczenia i mozliwe, ze dlatego wypytywal ;-)


Dobra kochane dopijam winko i mykam bom zmeczona mua mua :***
 
reklama
Do góry