reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
my dzis pozno wrocilismy do domy, bo po predszkolu bylismy u dziadkow i M jest ciezko zasnac, juz 3 razy wolal siiii, i pokazuje na brzuch ze go boli, czyzby ciezka noc przed nami?

sunshine dobrze ze z okiem to nic powaznego

polaa a z twoimi oczyma jak??
 
ach, to mi sie nie przysnilo, ze sunshine flirtowala z przystojnym okulista? a juz myslalam, ze mi sie przywidzialo, jak z tym nosidelkiem :-) Takze odpowiadajac na Twoje pytanie: nie, normalnie okulisci nie wypytuja o zycie prywatne pacjentow :-D w kazdym razie nie w celach terapeutycznych :-p


andzia chce zarobic karnego :-p
 
Może z czasem dojde kto jest kto.... Alijenka wiem kim jesteś, i jest kilka dziewczyn które łatwo skojarzyć ale niktorch nie.niby nick mi mowi cos ale za groma nie potrafie skojarzyć wiec probuje po imieniu dziecka... :)
 
reklama
Do góry