reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

josie nie perfekcyjna bo w sumie tak dokładnie to tylko jak mnie cos najdzie to sprzątam no ale mam presje ze strony mamy wieczne gadanie takie uroki ja to wszystko robiłam a miałam was dwie ciebie juz chodzącą i eweline(moja siostre) dopiero co urodzoną i sama wszystko. Wiec muszę sie ogarniać bo potem gadanie jest a jeszcze mnie pcha do pracy trzyzmianowej :wściekła/y: mimo ze nie ma komu z niuniem siedzieć.

A tak w ogóle to zdrówka mój kuba też w nocy katar a rano kaszel doszedł. Dałam mu lipomal zakraplam sól fizjologiczna zeby katar spływał bo strasznie gesty jest i robie inhalacje z soli.

Kuba śpi zmeczony bidulek tym katarem.

Policzki mu sie odmroziły mimo ze kremem grubo smarowane na spacer były.:szok:
 
reklama
aronia posłałaś asik dane Kasi ????

josie u nas nie jest zimno ale wiatr taki że masakra, byłam właśnie na dworze i moja młoda najpierw upadła w zajebi........ błoto także cały kombinezon czarny o rękawiczkach już nie wspomnę, całe szczęście że gębą nie wpadła i nie chciała iść do domu co ja się z nią naużerałam to szooook, a teraz mi spadła z narożnika na podłogę bo wchodzi na niego w miejscu gdzie ledwo to robi i tłumaczy się jej i gada aż język boli i nic to nie daje aż w końcu może zrozumie ale martwię się bo ryczała jak kojot i odrazu zasnęła latam teraz do niej patrzeć czy wszystko oki

kuźwa mówię Wam że za dwa lata to będę siwa jak gołąb :-:)-:)-:)szok::szok::szok:

Papitkaa a jaki masz krem dla małego ??????????? moja to miała czerwone poliki w mrozy ale krem i wazelina jakoś dały radę
 
Dziewczyny pomocy! Pisze z telefonu bo tu mam fotki a cos takiego Misia ma dzis na calym ciele :( to takie plamki raczej plaskie ale gdzie niegdzie ma przypuchniete :( co to moze byc?
 
Ostatnia edycja:
Kasia.natka, nie pomoge, nie mam pojecia. Polecialabym do lekarza...

Gogo ma kaszel:( i katar:( dawno nie chorowala...
Ma taki mokry, odrywajacy kaszel, ale mysle, ze po prostu wyksztusza katar splywajacy po tylnich sciankach.
Temp brak.
Podalam solbaby tussi (miod plus costam), cebion i tran. Zaraz jeszcze zapaze lipe do picia. Inhalacje tez byly.
Oczywiscie, dzis juz zadnych syropkow pic nie chce:( jesc nie chce zupy:( ehh...
Mam jeszcze flegamine, mize dac? Jak myslicie?

Dzis zauwazylam: kolejna trojka wyszla:)
 
Aylin ja tez smyka zaliczylam dzis ale tylko dres do zlobka kupilam i spioszki dla malenstwa. Poduszki fajnej nie bylo niestety, chyba musze w ciemno na allegro kupic

kojec z motherohood. Miałam a raczej mam nadal i jest super. Trzymam go na kolejna ciaze a do tego czasu słuzy jako zapora aby dziecina za materac nie spadła

josie - mojego nie ma niestety juz tak duzo, zeby na dwoje starczylo :no::-p

Aylin - fajne majteczki, takie dziewczece :tak:A mojej wagi na pewno miec nie chcesz :cool2:

no cóz - ty mojej też. I niewielkie sznse masz mnie przebic niestety
 
kasia.natka bez lekarza sie nie obedzie. kciuki zeby to nie bylo cos powaznego.

msMickey jezeli to jest kaszel od splywajacego kataru to flegaminy bym nie podala, bo nasili kaszel

zdrowka dla wszystkich chorowitko
 
reklama
Do góry