reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

a moja mała już od kilku dni nie sypia w dzień :-:)-:)-(, jest to straszne bo teraz w ogóle by ciągle chciała wszystko robić ze mną także każde gotowanie, sprzątanie wiąże się z nerwami
 
reklama
alijenka - doskonale Cie rozumiem w kwestii gotowania/sprzatania. Moj albo chce na rece, zeby lepiej widziec, co ja robie (a tak dlugo nie porobie) albo korzystajac z tego, ze jestem zajeta, trudni sie za moimi plecami szkodnictwem np. dzis wetknal swiezo wyprane body psu do miski z woda = body do prania, podloga do wycierania :wściekła/y:, A pomyslow psujniczych miewa 60/minute, ze nie nadarzam go pilnowac a co dopiero jeszcze cos zrobic. Kiedy monsz ma czas przejac dziecia jestem czesto tak zmeczona (dochodzi brak snu), ze nie mam na nic innego sily, poza odpoczynkiem. Skutek takiego trybu zycia to moje zszarpane nerwy i dom zarosniety brudem :zawstydzona/y:
 
alijenka ja właśnie to robie bo normalnie to nie daje rady.

sylka- zdrówka;D

Nie mam siły. Od południa sprzatałam dopiero teraz usiadłam. Wszystkie szafki pomyłam naczynia nieużywane które już zzółkły pomyłam normalnie calą chate. Dywany trochę na mokro przeleciałam. Plecy normalnie na pół mi sie łamią. a do tego na koniec teraz naleśników nasmażyłam. A moja mama przyszła z pracy i na czyściutką umytą podłgoge w kuchni strzepała okruchy po bułce ze stołu no normalnie aż mi serducho stanęło.:wściekła/y:

P.S. Kuba jak zobaczył że szmatką kurze zbieram to wziął z szafki moje majtki wsadził do wody z płynem i też zaczął myć meble hahahah:-D
 
która dziś ze mną piwko pije ?????????????????????????????

Iwon chyba tyle się nagadałam na temat kręgosłupa że i mnie napitala ciekawe czy jutro wstanę :-:)-:)-(, tylko że mój kręgosłup to się na operację nadaje :-:)-:)-( i chyba zaś czeka mnie wizyta u neurologa :-:)-(
 
Ale u nas wichura, u was też tak wieje?

josie zobaczysz że mały niedługo się przyzwyczai i nawet w weekend będzie chciał do żłobka, u nas tak było po kilku tygodniach że w niedzielę była zawiedziona że do dzieci nie jedzie


Muńka ja robiłam też zakupy u tego gościa i byłam zadowolona Przedmioty użytkownika wasal83 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Magdzia śpi, chłopa znowu nie ma a ja lecę ogarniać dom bo dziś się pół dnia szwendałam po salonach z sukniami ślubnymi z siostrą może później do ciebie alijenka dołączę ;)
 
tialana jak ja dotrzymam do później :-D:-D:-D ale będę czekała dopóki oczy mi się nie zamkną :-) nio i ja mam tylko jedno piwko także dużo czasu nie zostało :-):-)

a Muńka przypomniało mi się że na allegro jest taki sprzedawca nazywa się "rodzyneczki" chyba ale nie wiem czy ma pieluchy :-(, koleżanka robiła u niego cała wyprawkę i mega zadowolona
 
poszłam sobie kurtke kupic - i co? zapomniałam portfela......

Ale po południu pojechałam jeszcze raz - wydałam 44 zł na przyprawy..... następnie oszłam do smyka i nakupiłam nunie rajtuz, skarpetek i majteczek a co do kurtki to okazało sie ze nie ma czarnej w moim rozmiarze i do 2 tyg musze czekać bo mi z kielc sprowadzą :)

ja tez sie przylocze do pijanstwa ale musze dziecinę namoczyć i spac ulozyc
 
moja już śpi bo przecież znowu w dzień nie spała i padła o 19.30 jak kawka nawet bez kąpieli tylko dupka, nóżki i rączki i ajuju jak to moja mówi


no szybciej szybciej bo mi się piwko kończy
 
reklama
Do góry