reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam

nanulika myślę że jeśli test pokazał 2 kreski to ciąża jest, jeszcze nie słyszałam żeby test sie pomyliły tą stronę , prędzej nie pokaże 2 kresek przy ciąży niż pokaże 2 kreski bez ciąży:) także głowa do góry:)

stan witam serdecznie i gratuluję:)

Wczoraj byłam na zakupach i wpadł mi w ręce krem przeciw rozstępom ziajka nie był drogi chyba 14 zł i sobie kupiłam, ale miesiąc musi poleżeć bo na buteleczce pisze ,że od 4 m-ca ciąży.

Myślicie ,że może zaszkodzić bejbikowi krem wchłaniany przez skórę?
 
reklama
hej kobitki :biggrin2:

Witam Stan w naszym czerwcowym gronie

Ja dziś o 19:30 mam wizytę, miała być dopiero 9.11 ale piątkowe wydarzenia musiały to przyspieszyć. Czuję się dobrze i nic się nie dzieje ale będę o wiele spokojniejsza gdy zobaczę że z naszym maleństwem wszystko w porządku a swoją drogą to tydzień temu po raz pierwszy zobaczyłam naszą fasolkę a dziś będę mieć już trzecie usg. Tydzień temu mówiłam mężowi że chciałabym zaglądać do dzidziusia jak najczęściej ale teraz mam już trochę inne zdanie na ten temat, na pewno nie chciałabym więcej podglądać maleństwa z takich przyczyn jak to piątkowe krwawienie. Mam tylko nadzieję że wszystko jest dobrze i usłyszę same dobre wiadomości.

Zrobiłam sobie kakao bo bardzo je lubię a wy zrobiłyście mi na nie smaka ale po jednym łyku wiem że więcej nie przełknę :no:

Dobrego dzionka kobitki
 
Dzieki ViolaPop:)
Testy na plus tylko szkoda ze blade,uspokoiloby mnie gdyby jakies bardziej zdecydowane byly.... wrr.... alez sie dygam...
 
hej kobitki :biggrin2:

Witam Stan w naszym czerwcowym gronie

Ja dziś o 19:30 mam wizytę, miała być dopiero 9.11 ale piątkowe wydarzenia musiały to przyspieszyć. Czuję się dobrze i nic się nie dzieje ale będę o wiele spokojniejsza gdy zobaczę że z naszym maleństwem wszystko w porządku a swoją drogą to tydzień temu po raz pierwszy zobaczyłam naszą fasolkę a dziś będę mieć już trzecie usg. Tydzień temu mówiłam mężowi że chciałabym zaglądać do dzidziusia jak najczęściej ale teraz mam już trochę inne zdanie na ten temat, na pewno nie chciałabym więcej podglądać maleństwa z takich przyczyn jak to piątkowe krwawienie. Mam tylko nadzieję że wszystko jest dobrze i usłyszę same dobre wiadomości.

Zrobiłam sobie kakao bo bardzo je lubię a wy zrobiłyście mi na nie smaka ale po jednym łyku wiem że więcej nie przełknę :no:

Dobrego dzionka kobitki
Bardzo dobrze, że przyspieszyłaś wizytę u gina...krwawienie lub plamienie nie musi oznaczać nic złego, ale wymaga konsultacji. Powodzenia i daj znać po...trzymam kciuki :*
 
Dzieki ViolaPop:)
Testy na plus tylko szkoda ze blade,uspokoiloby mnie gdyby jakies bardziej zdecydowane byly.... wrr.... alez sie dygam...

A ja gdzieś na forum babyboom czytałam, że jak na teście jasne kreski to będzie chłopak, a jak ciemne to dziewczynka :-D:-D Bo dziewczynki mają więcej czegoś tam i kreska ciemniejsza :-) W sumie mi to pasuje :cool2:
 
Hej hej! Ja własnie wróciłam od lekarza.
I co się dowiedziałam??
Otóż pani doktor określiła wiek ciąży na początek 7 tyg ?!?!
Nie wiem jakim cudem, jak poprosilam o wyjasnienie co i jak? to sie spytala czy chce sie dowiedziec od lekarza rzetelnych informacji czy czytac bzdury ze to 5 tyg... wolalam nie zaglebiac się. Poszłam do niej tylko dlatego ze mialam wczesniej umowiona tam wizyte a ze to prywatnie to nie chcialam zeby przepadla. Moze 25 u mojej poleconej lekarki dowiem sie dokladnie co się święci.
 
Nanulika nic się nie martw. Testy w tą stronę się nie mylą. A jeszcze ze pare już ich zrobiłaś :-) Nie ma opcji na pewno jesteś w ciąży. Powiedzcie mi dziewczyny czy was też boli kręgosłup w krzyżu? Mam takie bóle czasami jakby brzuch razem z krzyżem mnie bolaly naraz i kości miednicy Trochę dziwne:no:
 
Wybierasz tą ktora ci bardziej pasuje ;-) albo ten pierwszy. Dlatego ja zrobiłam tylko jeden :-D

W poprzedniej ciąży robiłam test clearblue (chyba) który zamiast kresek pisał Ciąża i podawał który tydzień, także nie mam porównania :-)

Goldenlucy, bol kręgosłupa to był chyba mój pierwszy objaw. Nagle krzyż bolał mnie tak, że odrazu przypomniały mi się bole porodowe:eek: Tyle, że wtedy byłam pewna :-p że nie jestem w ciąży i zwalałam to na podnoszenie syna. Teraz już wiem, że to nie syn tylko córka (mam nadzieję :-D) Nie jest to bol ciągły ale czasem jak chwyci...:szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No dobra to postaram sie juz nie martwic bo widze ze zaraz na glowna marude tego forum awansuje:p
Tkwie na spotkaniu w pracy,dobrze ze forum w tel mam bo nudy na maxa!
Stan.... witamy w gronie czerwcowek!
Skad jestescie tak wogole? Wczoraj dwie z was zdradzily ze z irlandii obecnie,a jak reszta? Ja Wroclaw:)

Xdorota:)
To w sumie chyba dobrze ze 7 tydzien:) 3mam kciuki i dawaj nam znac po konfrontacji u drugiej lekarki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry