reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

witajcie poniedziałkowo,

nanulinka - ja przed opuszczeniem kraju tez całe zycie mieszkałam we Wrocławiu, piękne miasto!!! tęsknie trochę za Wrockiem, tętniącym życiem dobrym starym Wrockiem, kiedy wracało się nad ranem do domku z Rynku w weekendy...... oj pomarzyć sobie można, teraz moja córa pewnie się włóczy po nocach (czasami),
za to ja jestem z Lublina ale całe życie marzyłam aby sie wyprowadzić do Wrocławia :) Mam nadzieje ze keidys sie uda..
 
reklama
Czesc dziewczyny, kurcze ja to chyba do was nigdy nie dolacze zeby na biezaco byc. Ostatnie dni ....koszmar mdlosci, wymioty:baffled::sad: a tu male dziecie w domu co pradwa moj m do wczoraj mial urlop i mi troche pomogl ale dzisiaj wyladowal w szpitalu na IP z podejrzeniem zapalenia wyrostka na razie czekam na wiesci od niego. Zapowiada sie ciekawie sama w domu z maluchem i mdlosciami do tego pies ktorego trzeba na spacer wyprowadzic i nikogo do pomocy. Tak ma teraz nerwy ze od wczoraj czuje ze mi brzuch twardnieje to chyba nie jest normalne na tym etapie ciazy co myslicie? Nie pamietam jak to bylo w pierwsztej ciazy od kiedy mi brzuch twardnial. Kurcze troche stresa mam. Czy wam juz twardnieja brzuszki?
 
Goldenlucy mnie też boli krzyż przez co ruszam się jakbym była już na końcówce ciąży, ja podkładam sobie poduszkę przy siedzeniu między oparcie krzesła a plecy i pomaga no i leżę też z podusią pod plecami.

Goldenlucy, Nanulika, KamilaLublin mój mężczyzna jak przyjechaliśmy w piątek ze szpitala powiedział mi że wyłączy mi Internet bo za dużo czytam i się potem nakręcam, ale grzecznie mu wyjaśniłam że ja tu mam takie fajne kobitki z którymi dzielimy się przeżyciami i tez teraz ciągle pyta co my tu wypisujemy

Lea28 trzymam kciuki żeby z mężem było ok a tobie życzę dużo spokoju bo na pewno teraz ci się przyda
 
Dziewczyny moja ciąża (pierwsza) jak na razie jest praktycznie bez objawowa... tylko te bóle i to głównie wieczorami. Całe życie mam problemy ze wstawaniem, jestem okropnym spiochem, a odkąd zaszłam w ciążę jak ręką odjął, kładę się o 24 i wstaję raniutko, ale to się pewnie jeszcze zmieni:tak:. A jeśli chodzi o bóle krzyża to kojarzę, że mnie dopadły zanim jeszcze test zrobiłam, nie skojarzyłam ich z ciążą, a teraz nie ma po nich śladu.
Jak tylko pójdę do lekarza to dam szybko znać czy wszystko ok i który to dokładnie tydz... myślę, że 5:-)
A co do mojego faceta to on juz ma swoje uzależnienie internetowe, więc może pora na mnie!
 
witam dziewczyny! 2 kreski zobaczyłam w sobotę, dziś byłam u gina bo mam lekkie plamienia i na usg jeszcze nic nie widać oprócz powiększonej macicy, jestem rozczarowana, pobrali test na hcg, po południu wyniki. Pozdrawiam wszystkie, wątek już rozbudowany :) czytam i czytam i do końca jeszcze nie doszłam. To moja 2 ciąża jeśli wszystko będzie ok, mam już w domu 2,5 latka.
Objawów praktycznie nie mam oprócz lekkiego bólu brzucha jak na @. Żadnych mdłości ani zmęczenia..
 
KamilaLublin zapraszamy zatem do wrocka:) ja tu mieszkam od 12 lat i nie chce gdzie indziej,jedyna alternatywa na jaka bym sie zgodzila to boska Barcelona:)
A w Lublinie nie bylam w sumie,ale slyszalam ze tez ladnie:)))

Witamy karamija:)

Czekam na wiesci stan bo chyba czasowo podobnie jak ja wypadasz:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KamilaLublin zapraszamy zatem do wrocka:) ja tu mieszkam od 12 lat i nie chce gdzie indziej,jedyna alternatywa na jaka bym sie zgodzila to boska Barcelona:)
A w Lublinie nie bylam w sumie,ale slyszalam ze tez ladnie:)))
No ja lublin tez kocham jest piekny wspanialy ale jakos chyba mam cos zakodowane w glowie i potrzebe serca zeby jednak to Wrocław był moim miastem... tak wewnętrznie czuję... :) Zobaczymy jak to się w zyciu ulozy.. :)
 
reklama
Do góry