reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

nanulinka - głowa do góry, myśl pozytywnie, skoro masz tyle objawów przemawiających ZA to dlaczego jesteś zdołowana????? uśmiechnij się - choćby do brzuszka!!!
 
reklama
Witam Was wszystkie serdecznie! 3 dnie temu zrobiłam szczęśliwy test, który pokazał długo wyczekiwane dwie kreski. Potwierdzenie u lekarza jeszcze przede mną... trochę się niepokoję, bo odczuwam dosyc mocne bóle brzucha (takie jak na @) i na dodatek choruję na niedoczynnośc tarczycy (hormony nadal szaleją, jeszcze nie ujarzmione;)). Mam nadzieję ,że będzie ok
 
też sobie nasze forum na androidzie zainstalowałam:)
widzę że irlandzkie pogaduchy się wdarły - przepraszam dziewczyny ale nie w temacie jestem:(((
jakoś nigdy nie wyjechałam, ot tak się potoczyło me życie i w sumie chyba nie żałuję:)
ale nie chcę debatować co lepsze, tym bardziej,że nie znam drugiej strony:)

póki co czytam i czytam o tych pęcherzykach i wychodzi na to,że raczej większe szanse są na to,że fasolka będzie niż że nie będzie.... skoro @ nadal niet, skoro cycuchy bolą, skoro nie plamię i nie am niepokoących objawów to chyba wszystko na dobrej drodze co?
sory dziewczyny ale mnei dzisiaj jakieś zwątpienie ogarnęło:((((
tak już się przyzwyczaiłam do myśli o niej (za szybko!) że jak sobie wyobraziłam,że nic z tego to dól mnie załapał....
ehhh:/
Kochana spokojnie...każda ciąża jest inna! Możesz mieć mnóstwo objawów (chyba na nie zbyt wcześnie sądząc po suwaczku) lub wcale! Głowa do góry i myśl pozytywnie...już niebawem zobaczysz swój cud na usg! ;* Ja właśnie wczoraj według OM zaczęłam 6 tydzień i jak na zawołanie pojawiły się mdłości...mdliło mnie cały dzień...odbijała mi się nawet woda...wieczorem poddałam się...pół słoika grzybów i pół opakowania koreczków śledziowych...po tym pół opakowania herbatników... i przeszło!

Witaj Stan! Na bóle brzucha lekarz kazał brać no-spe...do 6 tabletek dziennie...tylko wtedy, gdy boli...jak nie boli nie brać...podobno nie chodzi o niwelowanie bólu tylko skurczów macicy...
 
Ostatnia edycja:
wieczorem poddałam się...pół słoika grzybów i pół opakowania koreczków śledziowych...po tym pół opakowania herbatników... i przeszło!
:-Dpodoba mi sie Twoje menu:-Dja jadlam ostatnio racuchy z wisniami i korniszonami wiec tez ladny zestaw;-)
ja w poprzedniej ciazy przez kilka miesiecy musialam brac no-spe forte na skurcze macicy wlasnie.
Witam Stan:tak:
 
Dziekuje katrina115,staram sie usmiechac ale czasem nie wychodzi:/ ide dzisiaj chyba zrobic bete... chcialam przesunac usg na 28.10 ale nie da rady bo wtedy moja pani doktor jest rano a ja musze do pracy.... tak wiec pozostaje czekac na 8 listopada... cale 3 tygodnie! Ide zrobic chociaz bete,w sumie nie robilam jeszcze.... oby wykazala ciaze! Ponoc jest wiarygodniejsza odd sikancow..... dzieki dziewczyny za wsparcie!
 
reklama
Dziekuje katrina115,staram sie usmiechac ale czasem nie wychodzi:/ ide dzisiaj chyba zrobic bete... chcialam przesunac usg na 28.10 ale nie da rady bo wtedy moja pani doktor jest rano a ja musze do pracy.... tak wiec pozostaje czekac na 8 listopada... cale 3 tygodnie! Ide zrobic chociaz bete,w sumie nie robilam jeszcze.... oby wykazala ciaze! Ponoc jest wiarygodniejsza odd sikancow..... dzieki dziewczyny za wsparcie!
Jak sikaniec wyszedł to i beta będzie! Jeśli Cię to uspokoi to zrób...powtórz po 48/72 h...ocenisz przyrost. Powodzenia!
 
Do góry