reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012


Nastepna sprawa: chusta elastyczna. Mam zwykla ale dla Mini lepsza elastyczna, szybsze zalozenie i wygodniej dla Malucha. Ma moze ktoras jakas na sprzedaz? Moze mozecie jalas polecic?
I jeszcze jedno: poduszka rogal dla ciezarowki. Przy G nie kupowalam, mialam poduszki z innej kanapy. Teraz musze. Macie jakies na sprzedaz/polecic?

chustę elastyczna miałam ale sprzedałam - polecam lenny lamb. Miałam uzywaną - wyglądała jak nówka - ja sprzedałam dalej - nadal w stanie bardzo dobrym.
Poduszkę - miałam i mam nadal z motherhood kojec - polecam. Do tej pory uzywam. Teraz jako barykada przed spadnieciem dziecia za łózko
 
reklama
Josie ubrania tez :)

MsMickey
dobijasz dziewczyny :p
1. dostawka do wozka... zakupilam taka LITAF SEAT2GO, zeby mogl sobie tez usiasc :) oczywiscie uzywke ale z tego co widze fajna jest ... ale jeszcze oczywiscie nieuzywana... mam nadzieje ze po porodzie bedzie chcial z niej uzytkowac ... Twoja Gosia bedzie starsza wiec mozna pomyslec tez o takim tylko stojacym

2. chusta... nie mam ...

3. nie mialam i nie kupuje :)

Kasiek ja to ciagle jestem pod wrazeniem ile Twoja mala mowi ahhhh
 
Ostatnia edycja:
Sylka nie boisz sie ze zaryje buzka ?

Kasienka, buźką raczej nie zaryje. On zjeżdża po tych schodach nóżkami do przodu, czyli dokładnie ma pozycje taka jakby wchodził na górę.

Sunshine
nie ma sprawy i witaj również ;-)

Pralka Iwon, miło mi również :-)
Aga, na pewno dałaś radę. Tego się nie zapomina :-) I jak wrażenia?

msmickey ja miałam kojec Motherhood. Pożyczyła mi koleżanka. Naprawdę super sprawa, polecam.:tak:

Ja własnie mało z siebie nie wyjdę. Mój mąż bawi się z Paulina i Szymonem. Dom wariatów, mówię wam:wściekła/y: Najchętniej gdzieś schowałabym się teraz:tak:

Co do jedzenia mój też nie chce warzyw i owoców. Wszystko uważa za trujące :-(
Jedynie uda mi się przemycić jakieś owoce w słoiczkach i tez nie zawsze. Już sama nie wiem co z tym zrobić.
 
MsMickey bardzo sie ciesze ze poruszylas temat bo ja tez wlasnie wczoraj ogladalam podwojne wozki w necie i nie przekonaly mnie... Wielkie to takie ciezkie i nieporeczne

Sama sie zastanawiam nad ta dostawka, problem tylko taki ze drugie dziecko nie ma opcji na drzemke. A moj nadal lubi na dworze pospac. Ale moze za pol roku to sie zmieni....

Moje dwie kolezanki kupily wraz z drugim dzieckiem te przyczepki do roweru jako wozek podwojny. I to jest spoko pomysl bo i na rower i na wycieczki piesze, dzieci maja sporo miejsca plus graty. Wiec ja bede to brala pod uwage, a moze mi ktoras odsprzeda:-) dla niemowlaka tam jest taki hamak jakby

Rogala mialam ceba czy cebo pozyczony i bardzo mi pasowal bo nie byl na stale wygiety i mmozna bylo go na wszystkie strony wyginac. Wypelniony takimi kulkami ze styropianu. Teraz tez taki zakupie.

Chusty nie mam, bede dokupowac wkladke dla niemowlaka do tuli. Jedno tylko mnie martwi ze to bedzie lato wiec raczej noszenie na sobie odpada bo sie ugotujemy :-\ ale jesienia juz bedzie super. Jedna babka w mojej okolicy tak caly rok z dziecmi chodzila- male na sobie duze w wozku.



Aaaa ksiaze dzis zjadl na deser bakusia z torebki. Sklad nie jest zachwycajacy, ale zawsze cos:-\
 
Ostatnia edycja:
msmickey właśnie jak pisze josie te nie zgięte rogale są mega, bo możesz robić z nim co tylko chcesz i wyginać na wszystkie strony. Ja też mam tule i dokupiłabym jak josie do niej tylko wkładkę niemowlęcą.

josie serek w sensie bakusia? Wow - postęp! A widzisz...może to dobry sposób, mniejsze w chuście, większe w wózku:))) Musi to fajnie wyglądać.

sylka moja od urodzenia nie tyka owoców, ostatnio pierwszy raz zjadła pół jabłka. A tak to do kaszki dodaję śliwki suszone - jak dam coś innego to nie zje:) Więc olewam sprawę i się nie przejmuję, bo warzywa kocha i wciąga.

aylin mama/tata lub baba mówi?:) Więc nie jest źle!

kasienka ostatnio na placu zabaw była 2 latka która zasuwała pełnymi zdaniami i byłam w szok. Nie mogłam uwierzyć jej babci, że ma równo 24mies. Mówiła nawet mega wyraźnie 'Babia Zdzisia'
 
Wysłałam zgloszenie na kurs chwilę po 19.00, teraz czekam na maila odnośnie kwalifikacji,więc nie wiem jeszcze,czy się dostałam. Może to potrwać kilka dni.

Byłam u kumpla :-) okazało się,że mieszka razem z dziewczyną :-D - zadowolone??? :p:p świetna z niej kobitka i cieszę się,że moze uda mu sie w koncu ustabilizować życiowo.

Moj rozroznia ubrania nasze, jak wyciagam z pralki to mi mowi co jest czyje:)

Moja robi dokładnie to samo :-D

MsMickey - nie pomoge w wózkach. Widziałam jeden z gondolą i spacerówką i miałam wrażenie,ze nie był jakis bardzo szeroki,a i prowadzenie wydawało się lekkie (przychodzi z takim kobitka na plac zabaw:-)) No,ale wiadomo...po sklepie raczej ciężko.
Pożyczyłabym Ci kojec (mam z motherhood) ale ma go teraz,moja kuzynka:-/
 
Aylin - pewnie jak już zacznie gadać,to od razu zdaniami :-) tak bylo z moim chrześniakiem. Gadał tyle co G i nagle zaczął gadać jak najęty. Naprawdę,jak go w weekend słuchałam,to nie wierzyłam!
 
reklama
Dziewczyny zakochałam się w tej małej istotce :) miałam iść do pomocy w razie czego w kąpieli, a w sumie kąpałam sama, oni się przyglądali :) i co najlepsze Zosia całą kąpiel przespała :D
No i powtórka A jak zobaczył mojego brata to się tak ucieszył, ale jak dobiegł do niego i zobaczył obok małą to znowu w ryk :D szok, bo na mojej przyjaciółki córcie w ogóle nie reaguje.
Kasiekz A bacznie się przyglądał kąpieli małej :)

Munka kciuki za rejestracje,
Asik i jak na zebraniu??

Janek je coraz mniej warzyw. Wlasciwie juz nic mu nie smakuje, ani marchewka ani kalafior ani brokuly. A to byly 3 ulubione. Dzis mu wkroilam drobniutko do makaronu brokuly i kalafior to plul caly czas... Na kanapkach ani pomidor ani ogorek ani salata.
Zup ogolnie nie lubi raczej.
Jutro sprobuje z leczo
Oj nie zazdroszczę problemu niejadka.

P ma etap ryczenia jak widzi, że komuś dzieje się krzywda np. żałośnie płaczą kotki, bo głodne i ta w ryk i pokazuje palcem, że 'kiti bubu'.I tak ciągle...mały wrażliwiec:)
Jak słodko :)
 
Do góry