reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Sylka witaj :-) przepraszam zapomnialam wczesniej napisac :sorry:

Munka i tak wiem, ze mnie kochasz :-p a ja tez zawsze wolalam towarzystwo facetow :tak: baby to jakies takie zazdrosne sa :-D

Witaj pralko Iwon :-)
 
reklama
Papitkaa - 3mam kciuki!!

Za mnie też trzymajcie,bo od 19.00 ruszają zapisy na kurs,na który trudno się dostać,a ogromnie mi zależy!!!! Oby tylkko komp rodziców nie nawalił,bo pewnie liczy się kolejność zgłoszeń. Jak sie nie dostanę,to kolejny rok (albo więcej) oczekiwania...

Sunshine - :-*
 
Ostatnia edycja:
Muńka już & zaciśnięte :-D

Kubuś dalej śpi.

Mam pytanko co myślicie o spirali? Bo myśle czy nie założyć i gin mnie namawia w sumie jak policzyłam to na 5 lat taniej wyniesie niż tabsy:tak:
 
Idę zaraz na zebranie do szkoły... będą gadać o kursie tańca nowoczesnego i O. chce chodzić

Młodemu wychodzą ostatnie 2 dolne trójki i cały dzień marudzi... myślę, że będzie trochę spokoju przed piątkami

Sunshine gratuluje ząbków:-)
Z tego wszystkiego zapomiałam Wam kogoś ważnego przedstawić. No więc: Dziewczyny - to jest pralka. Pralka - to są dziewczyny :-);-):-p

Zobacz załącznik 591933
Miło mi;-)

Kasienka jam zadowolona tylko z tego, że alurat drzemki nie miał w niedzielę bo małż w domu i zawsze coś pomógł.. tak to chyba bym nie wyrobiła

Papitka kciuki za pracę

Muńkaza ciebie też zaciśnięte kciuki


Dobra, przebieram się i lecę na zebranie
 
Nadrobię Was jak wrócę, zaraz idę pomóc kąpać Zosie i powiem szczerze, ze mam wielką tremę :baffled:niby dopiero 16miesięcy minęło, a ja całkiem zapomniałam.
 
Hej

Aga dasz rade to jak z jazda na rowerze:)
Papitka ja nie pomoge bo sie nie znam, zawsze mialam tabsy

Janek je coraz mniej warzyw. Wlasciwie juz nic mu nie smakuje, ani marchewka ani kalafior ani brokuly. A to byly 3 ulubione. Dzis mu wkroilam drobniutko do makaronu brokuly i kalafior to plul caly czas... Na kanapkach ani pomidor ani ogorek ani salata.
Zup ogolnie nie lubi raczej.
Jutro sprobuje z leczo
 
Aga Ty bys nie dala rady ... oj nie ma szans ... wprawiona mamusiak :) daj znac jak sie podobalo Zosience :)

Josie ale masz przeboje z Jasiem z ym jedzeniem ... oby drugie bobo bylo chetniejsze do jedzenia ...

Papitkaa ja tez niestety nie pomoge ...

Asik​ i jak zapisana ?

Muńka trzymam kciuki mocno &&&&&&

moj dziec ma dzisiaj zmienne nastroje jak baba w ciazy :| a jesc coraz mniej chce ... zima lagodna sie chyba szykuje :p:p
dzisiaj jak sie zapytalam czy cieszy sie ze idzie jutro dzieci i cioc ... to kiwal glowa na tak :D

a jak przebiera w nakretkach od butelek to mowi ktora nakretka od picia mamy a ktora od picia taty ...
 
Ostatnia edycja:
Kasienka tez mam nadzieje ze za te wszystkie cierpienia bedzie nagroda w drugim....

Moj rozroznia ubrania nasze, jak wyciagam z pralki to mi mowi co jest czyje:)
 
No i jak, Zygmunto?

Josie a moja G wczoraj wciagnela trzy cale wielkie marchewki z rosolu... do reki i po dwoch minutach juz nie bylo:) potem jeszcze warxywa z wody... po kim ona to ma?

Witaj na forum, Pralkoiwon:) jak Ci sie u nas podoba?

Asik jak ten taniec?

G ostatnio odkryla schody, wiec ostatnio sloneczne poludnie spedzilam na mrocznym wejsciu na nasze patio... wchodzac i schodzac z trzech schodkow... tiaaa

Papitkaa jak Dziec?


[h=5]Dziewczyny, szukam sposobu na wspoljezdzenie Gosi i Bambino Secundo. Wzbraniam sie przed zakupem podwojnego wozka bo te fajne sa kosmicznie drogie (3 tysie - jedna babka chciala 2 za taki sciuchrany...). Mysle nad takim boardem. Widzialam tez takie z jeszcze wyzszym podnozkiem czyli G moglaby siedziec tam tez. Sa tez takie przyczepiane siedzonka do boku wozka.
Na pewno macie jakies doswiadczenie, pliz podzielcie sie:)
Nastepna sprawa: chusta elastyczna. Mam zwykla ale dla Mini lepsza elastyczna, szybsze zalozenie i wygodniej dla Malucha. Ma moze ktoras jakas na sprzedaz? Moze mozecie jalas polecic?
I jeszcze jedno: poduszka rogal dla ciezarowki. Przy G nie kupowalam, mialam poduszki z innej kanapy. Teraz musze. Macie jakies na sprzedaz/polecic?
[/h]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aaaaaaaaa durne nowe BB, nie lubię zmian...mało czytelne!

P ma etap ryczenia jak widzi, że komuś dzieje się krzywda np. żałośnie płaczą kotki, bo głodne i ta w ryk i pokazuje palcem, że 'kiti bubu'.I tak ciągle...mały wrażliwiec:)

papitkaa
nie pomogę, bo ja na tabsach

josie
mojej zbieranie zapasów na zimę już przeszło, dziś też podzióbała wszystkiego jak wróbel. Na śniadanie jedynie ugryzła bułkę z masłem. P też rozróżnia ciuchy:)

aga daj znać jak poszło. A co A w tym czasie robił?

kasienka dobry z tymi nakrętkami!

msmickey nawet się nie chwal ile G wciąga:) Moja sąsiadka ma taką deskę z przodu wózka x-landera i jest mega zadowolona, nie wyobraża sobie życia bez niej a podwójnego nie chciała. Prowadzi się bardzo wygodnie:) Posiada buggy board maxi. Co do rogala do spania to ja dostałam w spadku od siostry M i sobie chwaliłam: Wygodna poduszka ciążowa oraz do karmienia Thermobaby rogal... na Bazarek.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry