reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam was.

Moje dziecie jeszcze śpi a ja jem śniadanie.

josie tak kisiel lub budyń sie gotuje. Chyba że robisz kisiel czy budyń do kubka to wtedy zalewasz tylko gorącą wodą i mieszasz ;D:-D
 
reklama
Hejka, Josie - zagotowujesz - jak budyń. Ale ja z lenistwa kupuje gotowe :)

Wczoraj była promocja - dziecina wstała przed 9 dopiero. Pierwsza drzemka za to o 16. I oczywiście wieczorem nie mogła zasnąć. Padła przed 22 i wstałą 22.45 - gotowa do zabawy. Spacyfikowałam przed północą. Jak wychodziłam rano to spała jeszcze.
I byłam w lidlu juz po pieluchy. Czarno od ludzi o 7. Część pampersomanikaów i część po odzież narciarską
 
Witam :) no i babcia pęka z dumy, bo ja ostatnio narzekam, ze walczę z pobudkami, a młody z babcią się pokazał i spał do 6:15 bez pobudki :)

Kisiel robię jak Kasiekz, a jak z owocami to np ścieram jabłka na tarce zagotowuję z wodą i dodaję mąkę ziemniaczaną, zresztą z każdymi owocami można. Kiedyś wkruszałam biszkopta.

Papitkaa długo daje Ci synalek pospać :)

Muńka miłego czasu i spotkać :)

Kurcze coś mi szkodzi :( wypiłam kawę i az podchodzi mi do gardła i nie wiem czy kawa czy mleko :baffled:
 
Oj,Wy od razu,ze ja randkuje :-) zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek;-) dzis spotykam sie z byłym mojej siorki,oni sie rozstali i kontaktu nie mają,ale my kontakt utrzymujemy,bo bardzo się lubimy. Nie wiem nawet co tam teraz u niego,bo dawno sie nie widzielismy. On to typ wędrownika tułacza - żeglarz,więc ciężko za nim nadążyć. Poza tym ide z moją G :p

Powiem Wam,ze mam dość pobytu u teściów ze względu na schody w domu... G non stop chce po nich łazić,wiec ja za nią...dzis juz mnie nieźle kręgoslup napierdziela. Dobrze,że po obiedzie wracam do moich.
 
agaundpestka- a no ze spaniem nie ma problemu problem jest tylko z zasnięciem potem jak miś na zime dobudzić sie nie da.:-D

Ja nie wiem czy cos w powietrzu jest czy cos ja jem co mi szkodzi bo od kilku dni mam taki ścisk w żołądku i mnie muli wczoraj na noc zgage miałam jeszcze:wściekła/y:
 
Josie majtki z biedry można rozerwać po bokach, ale przecież potem trzeba założyć nowe :-D Więc i tak zdejmowanie rajstop, spodni itp :sorry:


Dzień dobry. Piję kawę. Weekend był mega ciężki, cieszę się że jestem w pracy :sorry: Od wczoraj młody nie ma gorączki, dzisiaj w nocy też jakby lepiej mu się oddychało. Pojechał do teściowej, a jutro żłobek. Jak katar nie minie, idziemy do lekarza po skierowanie na wymaz i żeby "coś zrobiła z tym cho.lernym katarem".
Baby słyszałam, że ten mucofluid jest ponoć obrzydliwy w smaku i zapachu :eek: Jak Wasze dzieci na niego reagowały?
 
Iwon a Wy macie taki strasznie gesty katar ? czy wychodzi Wam z noska

Aga jak Twoj tak reaguje .. to juz sie boje mojego jak sie mala urodzi

Munka wracaj wracaj do nas :p

Josie gratuluje pierwszego strzyzenia :)

Andzia​ zdrowka dla chlopakow

ostatni dzien rehab... a Nikos oczywiscie zeby rozki pokazac od rana w nastroju jekliwo miauczacym :|
 
Hej

Młody wczoraj w ogóle nie miał drzemki w dzień:szok: i poszedł spać dopiero przed 21. Ja nie wiem jak ja wytrzymam jak on zrezygnuje z drzemek

Kasiekz u nas plac zabaw wygląda tak samo- pełno śmieci i butelek po piwach, wódce itp. Ale najgorsze jest to, że przy placu jest sklep i ławeczka na której przesiadują pijaki:wściekła/y: ostatnio jak byliśmy to siedziało dwóch i piło te najtańsze wińsko, w słowach nie przebierali a jeden z nich był w takim stanie, że swoje potrzeby załatwił w spodnie:wściekła/y: setki razy zgłaszaliśmy dzielnicowemu i to po nazwiskach a le i tak nic nie pomaga

MsMickey fajnie, że Gosi przeszło

Iwon ależ się uczepiło Julka to choróbsko, zdróweczka.

Zaza D też nie daj mi w spokoju poczytać bb a jak widzi, że coś piszę to on też musi paluszkiem uderzać w klawiaturę

Kasienka zazdraszczam odpieluchowania

Aga mały zazdrośnik Ci rośnie

Andzia zdrówka dla chłopaków

hehe Muńka a co to za tłumaczenie, że idziesz z G. co??? Dziecko nie przeszkoda...;-)

Josie gratulacje dla Jasie za pierwsze strzyżenie
 
Josie majtki z biedry można rozerwać po bokach, ale przecież potem trzeba założyć nowe :-D Więc i tak zdejmowanie rajstop, spodni itp :sorry:
Hahaha no ja glupia, zapomnialam ze jeszcze trzeba to ubrac:-) ale ja ibtak zawsze sciagam wszystko tzn sam sobie nogi wyciaga jak tylko widzi okazje
 
reklama
Dziendoberek :happy:

Aurelka spedzila weekend z tata a mamcia z ksiazkami :confused2: kolejny zapowiada sie bardzo podobnie...

Z nowosci u nas to wyszly na 2 gorne czworeczki :-) bez wiekszych objawow :sorry:

Bylam tez u lekarza z tymi luznymi kupkami po mleku i powiedzial, ze to nie koniecznie musi byc alergia :eek: i zeby kontynuowac podawanie to organizm moze potrzebuje sie przyzwyczaic :dry: wiec sprobowalam, dostala owsianke w malej ilosci i nie bylo rewolucji :eek: wiec nie wiem czyzby to bylo przez zeby ktore wyszly:dry:


Przepraszam, ze tylko o sobie ala jak tylko bede juz po to bede nabierzaco :tak: PROMISE ;-)


Edit: z ostatniej stronki

Munka- baw sie dobrze u rodzicow i wspolczuje schodow u tesciow:confused2: randkujesz? no wiesz :-p i to przy dziecku :-D

Goldenlucy- zajebiaszcze te ciuszki!

Kasienka- u nas tak szybko chyba nie pozbedziemy sie pieluchy bo mamy wykladzine w calym mkieszkaniu :-D Gratulacje dla Nikusia!

Iwon- mucofluid- bleee pamietam go z dziecinstwa :confused2: mloda tez go miala ale jak miala 6m-cy wiec nie robilo jej roznicy co to:sorry:


JOsie- poka jak wyglada wystrzyzony :-)

Zdrowka! dla chorowitkow :tak:

Chodzenie za raczke- Aura ladnie chodzi nie biega nie ucieka ale czasem nie chce dac raczki i idzie sama :confused2:



Wracam do pracy bo musze raport przygotowac a meeting za godzinke :baffled:
 
Do góry