reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

SYLKA- Witaj

My dopiero o 14 wróciliśmy z cmentarza od razu mi padł nawet zupki nie zjadł.

Normalnie mogłybyście książke pisać nie mam kiedy tego wszystkiego nadrabiać i odpisywać hihi:-D

 
reklama
Oj josie to może i dla nas jest jakaś nadzieja, że się przekona do kaloszy :)

Właśnie brzdąc padł a ja się biorę za obiad bo niedługo wróci ze szkoły starsze dziecię.

Papitka witaj rownież :)
 
Papitka tutaj trzeba byc a bieżąco, codziennie a najlepiej kilka razy dziennie :-D Mnie nie ma dwa dni a nadrabianie na kolejne dwa :-D
 
Zauważyłam temat kaloszy mój niunio nie moze w nich chodzić stópkę ma za szeroką tzn wysokie przegubie i żadne mu nie wchodzą a nie kupię dużo za dużych żeby nie chlapały więc choćbym chciała to go do wody po deszczu nie puszcze ;D

polaa- no chyba będę musiała zaglądać dużo częściej bo jeden dzień to za dużo przerwy:-D

Ciekawa jestem kiedy ten mój dzieć wstanie. Czerwony barszczyk na niego czeka
 
witam popołudniowo :-)
SYLKA witaj :-) współczuję pogody bo u nas dziś było pięknie i całkiem ciepło :happy2:
Papitka u nas też barszczyk :tak: Misia uwielbia
 
Hej baby, wpadam tak na chwilkę.
No właśnie zaza, co tam?

Byliśmy dzisiaj z małym u dyżurnego, bo gorączka nadal wysoka. Cały czas ma jakieś dziadostwo na gardle :-( I wkurza mnie ze wszyscy lekarze powtarzają, że to normalne :dry: Jak jutro nie bedzie poprawy mamy jechac na kontrole i badanie moczu (??)
 
Hej Gerls;)
Mam od paru dni nowy tel i zapomnialam hasla, moglam tylko czytac...
No i biegalam za G, ktora przechodzi wlasnie wszystko, czyli koncowke wirucha (wspominana juz sraka), plus bolesne czworki (trzy na raz). Wiec, Mlodak, moze to dobry moment na spotkanie, duzo mnie juz u Sz nie zdziwi;-)
Btw buty jedne i drugie fajne:) to Ci pomoglam, nie ma za co;-)

Cxesc Sylka:)

Munka G teskni:)

Troche jeszcze ponadrabiam... widzialam zoledzie na tapecie.
Aronia, nie wiem, czy to przeczytasz. Jak dla mnie, jesli tak jak mowisz, doczytalas, ze bialko itd, to luz. Jedyne, do czego mam zastrzezenia, to to, ze z ziemi. Zoledzie zwykle leza pod drzewem, tam tez sikaja psy/koty/inne zwierzeta, psy robia dwojeczki, Ludzie depcza... sama zjadlabys cos z ziemi? Mialam watpliwa przyjemnosc wyhodowania sobie pieknego pasozyta bablowca w swych trzewiach przepastnych... nic milego, zakonczylo sie chirurgicznie. Pol brzucha mam rozciete, plus nalezalo sie cieszyc, ze nie rozlazly sie te glisty po calym organizmie bo szok i potencjalnie smierc. Prawdopodobnie od psow/kotow lub jagod oszczanych przez lisy. Zwierzeta sa nosicielami wielu chorob i pasozytow, dlatego tez, gdy trzymamy je w domu to nalezy odrobaczac regularnie. Niestety, malo ludzi to robi. Takie moje zdanie nt jedzenia z ziemi.

Wiecie co, zaczynam nie miescic sie w spodnie... tzn jeszcze tak ale juz mnie troche gniota, i najwygodniej mi w dresach... fuj;) czas ruszyc do sklepu po ciazowki. Z G mialam letnie, wczesniej kiecki nosilam. Teraz tez trzeba bedzie...

Sciskam:)
 
MsMickey kochana pocieszasz mnie z tymi spodniami:) ja sie jeszcze mieszcze w spodnie bo dopiero powyzej guzika mi poki co brzuch wywalilo, ale za to bluzki niektore juz zbyt opiete....
 
reklama
Josie MsMickey ja jeszcze w jedne przedciazowe wchodze :p biodrowki :p ale ciazowe tez juz sa w zapasie ... tylko ze mi zlatuja z tylka :|

no i swieta swieta i po swietach

Iwon czyli niestety jakas infekcja :| kurcze ... a katar dalej macie ?

Zaza znowu sie schowalas ?

Kasiek zdrowka dla Polci ... ehhh zawsze pod gorke

Sylka oby kozaki chcial nosic
 
Ostatnia edycja:
Do góry