reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Zaza jak piszesz o S to jakbym czytała o swoim:baffled: ciężki charakterek mi rośnie.
Dziś w tramwaju wygłupia się i naglę dostałam z otwartej :szok:liść taki, ze było słychać na pół tramwaju więc coś próbuję do niego powiedzieć, a ten prrrrrrrryyyyyy z wystawionym językiem i pluciem :confused2:więc zaczynam coś do niego mówić, a ten złapał mnie dwoma rączkami za głowę i mocno cmoknął w czoło :errr:.

Z chodzeniem za ręke u nas różnie jest jak gdzieś idziemy to idzie, ale jak w okolicy domu to nie ma mowy o ręce chyba, ze powiem, ze ulica jest.


Zaza
oglądałam drugi raz "chłopca w pasiastej piżamie" i też płakałam :( straszne czasy to były i mam nadzieję, ze nie wrócą.

Pola jeszcze małej nie widziałam na żywo :( byłam przeziębiona niby już mi nic nie jest, ale wolę odczekać z dwa dni jeszcze.
 
reklama
dobry wieczór

Ja ja nie lubie jak mnie nie ma na forum dłużej niż parę godzin, bo wtedy nie moge sie pozbierać.

Sylka -witaj i rozgosć sie
Aga- no i jak tu sie złościć na nasze maluchy jak one takie słodkie :) Mati też najpierw próbuje mnie bic a potem całuje
Kasiek, Iwon - zdrówka dla dzieciaczków.
Asik - bidulko jak sie trzymasz????
Kathrina - dobrze, zę żyjesz ;))))
Zaza -wspólczuje nadrabiania tylu stron ;o

Podczytywałam Was przez cały dzień i tyle miałam do napisania, ale zapomniałam co :(

Josie
- co za niechluje z tych twoich sasiadów wrrrrr
My na parterze mamy takich co im zawsze do smietnika daleko. Smieci na klatce pod drzwiami mogą stac i dwa dni i nie przeszkadza im to. Sasiad z góry wywiesił kartke z prośba o niezostawiania śmieci na klatce; spokój był pzrez dwa m-ce.
Kasienka - dumna jetstem z Nikosia, jak z własnego synka i troszkę zadroszczę :)


Dobranoc
 
Aga masz racje, lepiej trochę odczekać. Widziałam Mała na fb bo pokazało sie zdjecie, które polubilas :) śliczna jest.

Co do chodzenia za radzie to akurat w tym względzie nie mogę narzekać, Wojtek sam daje rączki i idzie ładnie :tak:

Andzia no cieżko zawsze nadrobić...

zaza nie wiem czemu ale czytając ze popijasz Jacka Danielsa to myślałam, ze to post MsMickey :) myśle, odważna dziewczyna :)
 
Kurcze obejrzalam baby blues i sie zdolowalam. A pamietam ze chyba sunshine ostrzegala... Nie wiem czemu ubzduralam sobie ze to po prostu slaba komedia

Ide spac jutro moja kolej na pilnowanie rano, oby spal choc do 7.....
 
Polaa ;-);-)
G obudzila sie wlasnie przed chwila - ale lezy ze mna i usypia sobie - po DWUNASTU (!!!) godzinach dnu. Tak, tak, usnela o 15.30 na drzemke wczoraj... az oddech sprawdzalam pare razy... chyba regeneruje sie po tym wirusie... Nie wyglada na oslabiona teraz, normalnie obudzila sie, az boje sie ja rozbudzic bo jednak ja wyspana nie jestem az tak;)
 
Cześć mój kubuś jeszcze śpi ;D

Ja popijam herbatke i jem śniadanko.
O 10 mam wyjazd do głowna mam nadzieje że na drodze będzie w miare.
Ale sie pogoda spaprała. Jeszcze mi mało ciepłych dni i słońca:-D

Miłego dzionka ;D
 
reklama
MsMickey uroki bezsennosci w ciazy ... ja Ci powiem ze baby bl ogladalam na poczatku ciazy ... koncowka dramat ... ryczalam tak ze masakra

Josie no komedia to to niestety nie jest :( mnie ten film dobil

Aga chcialabym zobaczyc tego cmoka w czolo :D

Andzia
to nie mozesz wchodzic tak rzadko :p i nie bedzie problemu

Kasia.natka
Zaza Aylin ja mowie ze jak nie bedzie szedl za raczke to bedze siedzial i koniec jego uciechy bedzie ... i wtedy sie ladnie trzyma :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry