reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Witam :-)

Widze, ze butki kupujecie dzieciom, my młodemu kupiliśmy przedwczoraj :tak: Kurcze On ma droższe buty ode mnie :szok::-D

Aga śliczny pokoik, bardzo mi sie podoba :tak:

Katrina ja podobnie jak Ty, nie wiem co to nieprzespane nocki, no moz kilka sie zdarzyło jak byli noworodkami :tak: Jak kiedys będąc w Polsce powiedziałam mamie, ze Kuba wstał wczas bo po 7 i sie nie wyspalam to mi powiedziała, żebym nie grzeszyla i w sumie miała racje. Na szczescie nie mogę narzekać pod tym względem ale za to w dzien nadrabiaja...urwisy jedne :)

u nas super pogoda, az sie wierzyć nie chce, dzisiaj upał :szok: Jeszcze jutro ma tak byc a pózniej deszcz no ale cóż.

Iwon to maz juz wrócił?? Kiedy to zlecialo? :szok:
 
MsMickey, Polaa - mi Magda (najstarsza) dała w doopę z niespaniem w nocy. Do skończenia przez nia pierwszego roku, to chyba na palcach ręki mogłam policzyć przespane noce. A tak to nawet i po 7-9 razy było wstawanie.
Dlatego dziękuję Bogu, ze te maluchy sa takie kochane do spania, bo niestety, ale mając tyle lat to i potrzeba snu u mnie jest większa. Tzn. snu takiego ciagłego - bo chodzę spać dość późno.

Aga - przed wpuszczeniem Antosia do pokoiku przygotuj sobie aparat i najlepiej, żeby np mama go wpuściła, a Ty rób fotki jego min - powiem Ci widok bezcenny.
Pamiętam jak mąż zrobił ten pokoik do zabawy jak Alinka była mała - jak weszła do Niego to chyba z 15 min. dotykała tapety na ścianie i nie mogła wyjść z zachwytu.
 
Ostatnia edycja:
Katrina widzisz, ja też mogę policzyć na palcach jednej ręki noce, które G przespałą... zazdroszczę Ci po prostu:)
I aż nie oddycham prawie bo śpi nieprzerwanie od 21... co się już jakiś czas nie zdarzało. Normalnie ma ok dwie pobudki ale ostatnio budzi się co chwila normalnie i najlepiej śpi na moim cycku... grrr

zobaczcie, jakie znalazłam na alledrogo zarąbiaste chinosy... cena przegięciowa ale fajne są:)

oryginal NEXT ... chinos 12-18 m (3452201176) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Kasiek u mnie tak bylo-jakis tydz po mmr goraczka trwalo to dzien lub dwa. A lekarka mi wmawiala ze tak pozno to na bank nie od szczepienia pomimo ze nawet w ulotce pisza ze do 14 dni....

Goldenlucy jak weszlam do zary baby i zobaczylam kolekcje dla dziewuszek to chcialam kupowac w ciemno i pozniej myslec komu dac:)))) opamietalam sie oczywisie. Ale jestem w potrzebie. Potrzebuje coreczki!!! :p
MsMickey ja wklejalam paputy ale jeszcze nie dostalam ich wiec nie wiem czy fajne. Jestem na komorce wiec nie znajde linka teraz.
Poprzednio mialam bobuxy i byly boskie
 
Katrina, polaa zazdroszczę tego późnego wstawania dzieciaków. Młody po szpitalu budzi się tak kilka minut po 7. Niby normalna pora ale wcześniej wstawał ok 8:30 i przywyklam do tego. Wstawalam wcześniej, pilam kawę i już ogarnieta byłam jak otwierał oczy. Teraz na to szans nie mam. Chodzę późno spać i rano są tego efekty.
No i nie wiem czy mały nie planuje zrezygnować z drzemki w dzień. Wczoraj padł o 14:15 i spał do 15:05. Bez problemu wytrzymał do kolacji, nawet nie ziewal. Wieczorem zasnął dopiero o 21:15. Coraz więcej bez snu wytrzymuje.

Potwierdzam że dzieciaki mają.świetna pamięć. Śmiem nawet myśleć że Szymek lepszą ode mnie. Jakimś cudem on zawsze wie gdzie ja położyłam pilota od oświetlenia tarasu :)

Pogoda piękna się zapowiada więc zamierzam cały dzień na dworze.spędzić.

Aaaaaaaaaa i chyba idą dolne 4. Miałam nadzieję na odrobinę odpoczynku po górnych a tu ataków histerii ciąg dalszy.
 
Ostatnia edycja:
hej

u nas dalej rzadkie kupki :( idziemy dzisiaj do lekarza, ale do przychodni, bo ta nasza prywatan ma dziś dyżur w szpitalu :( moje dziecko nie chce pić, ani smecty, ani acidositu :( nie może marchewki, bo alergię... nie wiem mogę mu pomóc :(
no ale gorączki brak i czuje się świetnie, tylko odparzona pupa go boli i szczypie :(

buciki też kupiliśmy ostatnio dla S, ale bez szaleństw takie do ścierania ,półbuty dziecięce - DEICHMANN
teraz szukam czegoś porządnego na deszczowe dni i te emelki strasnzie mi się podobają, ale S ma strasznie wysokie podbicie i boję się przez neta zamówić...


katrina nie wspominaj więcej o tym, ok? :-p

hmm wasze dzieciaczki wszystko znajdują, a mój wiecznie coś gubi, albo wręcz specjalnie chowa - tak jak dzisiaj pilota od tv pod koc wsadził...
 
Hejkaaaa
Aga - super. I zieleń bardzo fajnie wygląda. A pokoik jak Tysiowy - długa kicha. Ja kombinuje jak go optycznie skrócić :)
Gdzie kupiłaś te naklejki na szafie - sówki? Przekochane.
. Ja marzę o przespanej nocy. Już nie wiem co tu zrobić żeby ona spała normalnie.:no:

Jak znajdziesz sposób to podaj - a nóż u mnie to też poskutkuje....


cudne


trafiłąm na takie uzywane ze dwa dni temu. Na allegro za jakieś smieszne pieniadze. Moze znajde bo na Tysie wg podanych wymiarów za szerokie w pasie były.

Goldenlucy jak weszlam do zary baby i zobaczylam kolekcje dla dziewuszek to chcialam kupowac w ciemno i pozniej myslec komu dac:)))) opamietalam sie oczywisie. Ale jestem w potrzebie. Potrzebuje coreczki!!! :p
MsMickey ja wklejalam paputy ale jeszcze nie dostalam ich wiec nie wiem czy fajne. Jestem na komorce wiec nie znajde linka teraz.

wiesz ja przygarnę :) Bo zara mi sie podoba ale ceny juz mniej


Josie KUPUJ ZAWSZE I WYSYŁAJ NA MÓJ ADRES!!! :) Prześlę Ci go na priv jakby co;D

hehe wiec jesteśmy dwie chętne na to co Josie kupi :)
 
reklama
Dziewczyny butki super. I przestancie mi wklejac cuda, bo mnie korci zeby na zakupy dla mlodego isc ;-) I tak musze kupic rzeczy na jesien, ale jak weszlam na stronke z ciuchami i zaczelam dodawac do koszyka to mi wyszlo 60 funtow lekko... a nie wszystko dodalam, bo jeszcze jakies spioszki, pizamki, buty na zime...

Aga pokoik super. Kolor bardzo ladny - jak napisalas, ze zielen to co innego mialam na mysli. I ile Antos ma zabawek :D Dzieciaki beda miec raj :D

Zaza zdrowka dla Sergiego. U nas na odparzenia pomagal bephanten + maka ziemniaczana. Cienka warstwa bephanten na to sypalam maka i powstawala dziwna, ciezka do zmycia maz ;) Ale pomagalo.

Szykuje sie kolejny piekny dzien, a ja musze zakupy zalatwic :/ Zaraz sie zbiore, a pozniej chyba do parku na koc - a co :D Tzn pewnie koc bedzie lezal, a ja bede biegac za T :D
Dziewczyny macie jakies fajne przepisy na miesko dla dzieciakow? Chodzi mi o taka pieczen na kanapki, ktora wychodzi krucha i jest latwa do pogryzienia.
 
Do góry