reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Aga nie martw się podobno Ethan ma około 14 kg :-D:-D:-D, tylko tyle że on znowu wysoki jest
Gdybym była szczupła jak Paulina to bym się nie martwiła :nerd:

Dziewczyny, ale śliczne buty kupiłyście- jedne ładniejsze od drugich :)

Josie czekam z ciekawością na efekt końcowy.

Ja jutro wpuszczam Antka do pokoiku :) jeszcze trochę brakuje ramek i wykończeniówki, ale to musi już poczekać :)
 
Ja stanowczo nie powinnam chodzic po sklepach. Zwizytowałam Zarę:no:. Efekt? Botki granatowe cuudne :) sweterek, bezrękawnik cieplutki, dwie bluzeczki oraz spodnie. Aa jeszcze jeansowa sukienka. Przy kasie prawie zemdlałam. Ale cuudne rzeczy. Noo przecież nie chodzę tam codziennie. A tak poza tym to jak piszecie że wasze dzieci przespały całą noc to nie mogę uwierzyć że tak można. Moja wstaje po parę razy. Noc w noc od urodzenia. Czasem dwa razy, częściej 3 razy, a jak ma katar ( czyli obecnie ) to i co godzinę :wściekła/y:. Ja marzę o przespanej nocy. Już nie wiem co tu zrobić żeby ona spała normalnie.:no:
 
Już wiem!!! S zabiera mi auto,bo ma rozmowe w sprawie pracy :-) pomyslalam jednak,ze przeciez istnieje komunikacja i dalabym rade,ale G ma rano szczepienie(no chyba,że znow nie bedzie priorixa) i nie wiem jak zareaguje... Poza tym juz wczesniej kumpela sie zapowiadala i kopletnie wyleciało mi to z głowy. To jeszcze nic pewnego,ale chyba raczej wtorek odpada. Poniedzialek oki,jesli nie bede miala pacjentow.

Dzięki za namiary na kapcioszki z podklejką!

Iwon- jak tam powitanie męzulka??:-)
 
hejka

Hatszept - dziekujemy i wzajemnie - buziaki dla Piterka.

Ja tam nie chcę Was wkurzać, ale i Alinka i Kuba przesypiają nocki praktycznie od początku - dlatego te nieliczne, spowodowane ząbkowaniem nie przespane sa tak ciężkie - bo nie jestem przyzwyczajona do niespania w nocy.
 
Ide spac bo zbankrutuje :-p

$T2eC16ZHJFsFFSH18BLmBSI6TCC1zQ~~60_12.JPG te przynajmniej na pewno w jej rozmiarze :-p

Aga- przepiekny pokoik, ile zabawek i musze przyznac, ze urzadzony z pomyslem :tak:
 

Załączniki

  • $T2eC16ZHJFsFFSH18BLmBSI6TCC1zQ~~60_12.JPG
    $T2eC16ZHJFsFFSH18BLmBSI6TCC1zQ~~60_12.JPG
    46,1 KB · Wyświetleń: 94
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry