reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

andzia super, cudowne wieści ze żłobka!!!

muńka gadałam z kolegą lekarzem i powiedział, żeby nie wydziwiać, bo obie szczepionki są porównywalne tylko robione przez różne firmy. Stosowane zamiennie w różnych przychodniach - obie bez rtęci. Moja po MMR II nawet stanu podgorączkowego nie miała (a zawsze miała gorączkę). Dostała dopiero 7 dni później i ma obecnie 37C (niby 7-14dni po szczepieniu może wystąpić). Ale zastanawiam się czy to nie przez zęby.

dostałam @...
 
reklama
andzia moja kuzynka dostała jak młoda miała 18mies...więc wszystko przed tobą! Ja pierwszy dostałam jak Polka miała 8mies. i od tamtej pory dostaję co 2 miesiące:D:D Ale chyba za nim nie tęsknisz...?:p

aronia oglądanie gazetki Ikea grozi wydaniem kasy w tym sklepie:ppp

aylin bardziej polecam ci skarpety ze skórzaną oddychającą podeszwą typu kapcie-skorzana-podeszwa-soxo niż te z silikonową:)
 
Ostatnia edycja:
Sunshine napisalam napisalam, obudzil sie nad ranem i plakal, i czekal az go ktos wyciagnie:-D chyba sobie jeszcze nie uswiadomil ze moze sam wyjsc. spi tak na razie i ogolnie jest spoko, duzo latwiej go uspic po przebudzeniu bo nie musze go wyciagac z lozeczka zeby go przytulic.
choc teraz z tymi zebami taka maruda ze dzis w nocy 7 razy sie budzil az w koncu go wzielismy do nas i byl spokoj do rana

wlasnie upolowalam oryginalne nowe bobuxy na allegro za 23zl :D co prawda 14,5cm ale beda na przyszle lato :)

kasiekz te skarpeto-paputy mielismy na zeszla zime. ale chyba z c&a. minus ich jest taki ze sie mechaca i wygladaja jak psu z gardla. wiec w tym roku takich nie chce
 
Kasiek - oczywiscie, ze nie tęśknie:-D Tylko boję sie chodzić w jasnych spodniach, bo z @ nigdy nic nie wiadomo:-D
Ja ikei nie mam w poblizu wiec mi nie grozi, chociaż jakieś drobiazgi to siostra mi kupuje:-)
 
hej kobiałki

u mnie kolejna przespana noc, tylko jedyny minus tego że Niuśka cała noc śpi bez przykrycia, zaczęłam ją ubierać już w pajaca ale nie wiem czy i tak jej nie za zimno jest :-:)-:)-:)-(


kasiek moja 4 dni po podaniu MMR brała antybiotyk bo załapała infekcję :-:)-( i dokładnie tak jak mówisz moja zaufana pediatra powiedziała to samo aby nie wydziwiać i brać MMR bo to podobne szczepionki w tej chwili są gorzej jakby MMR była tej pierwszej generacji

kasienka brzuszek masz rewelecyjny i jak już kiedyś pisałam że ja taki to miałam na początku ciąży no i nadal taki mam :szok::szok::szok::szok:

Aga pokoik śliczniuchny :-D:-D:-D, ja u siebie żałuję że nie zrobiłam szafy zabudowanej i z wieszakami bo mam tylko dwie komody i sweterki czy sukienki są poskładane i wymiętolone później :-:)-:)-(


andzia zazdroszczę tego nie @, ze mnie się teraz leje :-:)-:)-:)-(

katrina fajnie Ci z tymi przespanymi nockami bo u nas dopiero od 3 czy 4 dni są one normalnością

polaa moja Niuśka też ma droższe buty ode mnie ale chociaż jej nie muszę ciuchów kupować, jedyne co muszę jej body z długim rękawem zakupić

i miałam coś jeszcze napisać ale mam zaniki pamięci :baffled::baffled::baffled:
 
Alijenka hahaha też mam dwie komody a sukienki wiszą na wieszakach na grzejniku:D:D Dlatego właśnie jedną komodę przehandlowałam sąsiadce i robię szafę zabudowaną. Jakby co mam świetnego stolarza. Za całą zabudowę w litym drewnie malowanym na biało, z pułkami, drążkiem i montażem bierze ok 1000zł jakby co:p U mnie młoda śpi w bodziaku z krótkim rękawem i nic więcej przy uchylonym oknie, ale ona lubi chłód:p

Josie ja nie używałam tych skarpet z podeszwą skórzaną bo dostałam za duże i Polka nie miała jak chodzić, a potem jak sobie o nich przypomniałam to ona już wyrosła:D Ale Aylin pytała o te z silikonową podeszwą. Owszem są antypoślizgowe, ale mojej strasznie noga się pociła, a dzieć powinien mieć przecież coś oddychającego na nóżce:) Gratuluję zakupu! Aż mnie wzięło na przeglądanie:p

Andzia
po porodzie to mój pierwszy dzień okresu jest jedynie plamieniem na brązowo, a potem dopiero leci:ppp

MsMickey tak chodziło o katalog!:D Kapcie piękne i na prawdę sprawdzają się, ja mam te szaro białe:)

PYTANIE: wiem, że z gorączką na dwór nie można. A jak jest 37C, bo piękna pogoda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiek moja też lubi chłód ale ja już mam w domu 19-20 stopni i sama się kocem przykrywam :-D, a ona jak się budzi to jest już cała zimna
co do stolarza to ja za zabudowę ganku dałam 2 tys, jedna wielka szafa na wieszaki i półki druga same półki i komoda na buty :-), także zapewne będę u niego robić dla małej szafę :-D , u niego taka szafa dla małej będzie mnie kosztowała może z 500 zł :happy:
 
Do góry