reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Iwon - jutro druga doba, więc czekam. Poza tym teraz śpi i nie czuję, żeby była bardzo ciepła :-)

sandałki bez butów - porusza wyobraźnię :-D

U nas też się zanosi na burze/deszcz, a ja oczywiście czuję już to w głowie :wściekła/y:
 
reklama
Zanosi się u nas na burze tak wieje że okna mi zamyka.:szok:

No i jak, już po burzy? Widziałam tą chmure idącą od Twojej strony. U nas troche pogrzmialo, powiało lekko popadało z gradem.

Dziewczyny cdy którejś z Was malenstwo miało za niski poziom cukru po urodzeniu? Kolezanoa która wczoraj miala cc w tym powalonym Żyrardowie ma problem z maluszkiem. O 23 zabrali go do Warszawy a jej każą leżeć. Zadnych info nie ma bo telegonicznie nie udzielają a mąż ze starszym synkiem i nie wpuszcza go do malenstwa z przedszkolakiem.vw Żyrardowie wpuscili oczywiscie....
 
zaza we Wrocku jest rejonizacja i w weekendy jedzie się do dyżurującej dla danego rejonu przychodni. Ja wolę chorobę w weekend, bo zero kolejek:p

mlodak moja miała na granicach normy, po paru godzinach ustabilizował się, kazali mi odpowiednio odżywiać się i karmić UU (całą ciążę miałam niski). Z kolei mój brat miał bardzo niski poziom cukru. Rurką do żyły w główce miał coś tam (glukozę?) podawane i na 3 dzień był już w domu (ale to było 20 lat temu).

pitu pitu na spacerze z sąsiadką i opowiadam jej o tym kubku ze słomką B.Box, bo właśnie się rozgląda, po czym ona wyciąga spod swojego wózka rzecz kosmiczną - butelkę B.Box z dozownikiem na mleko mm!!!NOWOŚĆ! BUTELKA Z DOZOWNIKIEM B.BOX (3286088672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Lenko,Zosiu,Julku, Wiktorku i Ethanku wszystkiego naj naj najlepszego

Kasienka zdrówka
Munka Mati przy trzydniowce mial do 38,5, wysypka dopiero na piaty dzień.
Zaza ja tez pracuje na SAPie:-)


My po zabiegu. Nie było tak źle, wszystko bez komplikacji. Adi bardziej narzeka na "motylka" w nóżce niż na ból gardła. Jutro do domu. Dziękuje tym, które trzymały kciuki i tym które nie trzymały tez.:-D
 
mlodak moja też miała mało ale nie pamiętam już ile, dawali jej kroplówki z glukozą i przez to leżałam 4 dni w szpitalu


a ja dziś zrobiłam Niuśce botwinkę na młodziutkich warzywkach i indyku a ta jędza pogardziła nią :-(, a nad morzem miała taki ładny apetyt jadła wszystko bez wybrzydzania

andzia a widzisz tak się bałaś, masz dzielnego syna !!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry