reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Powiem tylko *****AAAAAAAAAA kolejny zakalec :( a o 10tej jadę już na działkę szykować :( ozdoby gotowe, krem też więc się teraz zastanawiam czy kupić zwykły biszkopt czy na szybko pierwszy lepszy tort- nie tak miało to wyglądać :(
 
reklama
dawno mnie u Was nie było,... sorki ale jestem zarobiona :wściekła/y: ​I tak do połowy lipca. Ech praca...

mlodak niestety nie pomogę :confused:

aga - szkoda, że wypieki się nie udały :baffled:. Ale impreza na pewno będzie udana!

wszystkiego naj dla Roczniaków! Dużo uśmiechów, radości i miłości :-)
 
Tomaszku, Alu

Roczek to magiczna data,
która uchyla przed tobą rąbek świata.
Już gaworzysz, biegasz, skaczesz,
już nawet coraz mniej płaczesz.
W tym magicznym dniu,
życzę ci krasnoludków siedmiu,
życzę ci cukierków bez liku,
i słonika w kapelusiku.

Tort_na_roczek_01_Cukiernia_Smakolyk.jpg
 
No i jak, już po burzy? Widziałam tą chmure idącą od Twojej strony. U nas troche pogrzmialo, powiało lekko popadało z gradem.
No nieźle nam dało grad mi do domu wpadł aż siwo było. Bloku na przeciwko nie widziałam.

A my mamy kolejnego zęba... Miała wczoraj prezent na urodzinki ;-)

A ja padam z upału. Idziemy z mężem basen rozkładać :-D tylko nie wiem po co skoro oboje w weekend pracujemy :sorry2:
Gratki kolejnego zębolka:tak:

Lenko,Zosiu,Julku, Wiktorku i Ethanku wszystkiego naj naj najlepszego

Kasienka zdrówka
Munka Mati przy trzydniowce mial do 38,5, wysypka dopiero na piaty dzień.
Zaza ja tez pracuje na SAPie:-)


My po zabiegu. Nie było tak źle, wszystko bez komplikacji. Adi bardziej narzeka na "motylka" w nóżce niż na ból gardła. Jutro do domu. Dziękuje tym, które trzymały kciuki i tym które nie trzymały tez.:-D
Dobrze ze już wszystko dobrze. Zdrówka:-D

zaza ja z bebilonu pepti postanowiłam przejść najpierw na mleczko ha (jak Andzia) i sprawdzić czy nie wysypie jej. Spróbowałam z bebilonem ha. To była tragedia - zgniłozielone, śluzowate kupy. Zmieniłam na hipp ha i kupa cudo:) Tak więc do zwykłego bebilonu straciłam chęć. Uznałam, że kupię Nan (tym była 3 dni dokarmiana w szpitalu) i oddałam puszkę mamie, żeby sobie do kawy zużyła. Dostała zatwardzenia, a kupą były bobki królicze. Niesamowite jak te mleka różnią się od siebie. Po hipp kupa jest cudowna, miękka, jednolita i brązowa:p Zmieniłam z dnia na dzień bez bawienia się w dosypywanie po jednej miarce:p Kupuję w Carrefourze 800g za 40zł (tyle samo co np. bebilon).
Ja miałam z nan ten sam problem miał kupy twarde jak plastelina potem zmieniłam na bebiko do pół roku było dobrze jak zmieniłam na 2 to znowu zatwardzenie zmieniłam na hipp i jak ręką odjął.:tak:;-)



Kubulek jeszcze śpi. Wczoraj podgotowałam kartofelki i upiekłam na masełku i koperku oszałam ze 4 kartofle tak małemu posmakowało a na noc zjadł 180 mleka z dodatkiem kaszy:szok: Ochłodziło sie po burzy i od razu apetyt powrócił. ;D

Śtolatek dla roczniaków buziaczki od cioci :*
 
A więc tak, wczoraj wieczór spędziłam sama bo Was nie było :-:)-:)-:)-(


kasiek moja to chociaż połowę zjadła :-D:-D:-D, a ten apartament bardzo często jest zajęty w ogóle u nich już chyba w lutym trzeba na lato rezerwować ale ja nie widzę tam jechać w sezonie z tak małym dzieckiem według mnie tam by było za głośno.
Wczoraj właśnie wykąpałam małą w krochmalu i faktycznie jest o wiele lepiej :-)

zaza no to masz plana na dziś bo ja siedzę i gniję w domu, troszkę się rozbestwiłam przez ten urlop mojego K przede wszystkim nie musiałam ciągle siedzieć sama z małą, a wizja z Aga super !!!!!!!!!!
a jeżeli chodzi o mleko NAN to ja jestem z niego zadowolona no ale moja mała nie miała żadnej skazy no i nie ma uczulenia po truskawkach, a za to od pomidorów chyba ma

Sunshine jak nocka minęła ??????????


Aga no to Ci zakalce wyszły :baffled::happy2:


i się doczekałam Niuśka wspina się na narożnik także teraz to już całkiem nie mogę z niej oka spuścić
 
witam zza biureczka:-p zaraz pędzę na produkcję torchę potyrać w kalsycznym stylu;-) może coś tłuszczyku przy tym zgubię hehe


Claudette spóźnione zyczenia urodzinowe dla Lenki!!!



A Aurelka ma dzis pierwsza noc w swoim pokoju....... mam stresa...... czy jeszcze jakies dzieci spia z rodzicami w pokoju? wiem, ze co niektore biora do siebie do lozka ale czy lozeczko stoi u Was w pokoju czy u dziecka?
i jak pierwsza noc w nowej sypialni???
S ma łóżeczko nadal u nas



Hehe nie Ty pierwsza miałaś taką wizję :D dużo osób mi mówiło jak jeszcze mieszkałam w de by jej męża odbić :D
w takim razie musi coś w tym być - do dzieła!!!!!!!!!!! ;-)

Powiem tylko *****AAAAAAAAAA kolejny zakalec :( a o 10tej jadę już na działkę szykować :( ozdoby gotowe, krem też więc się teraz zastanawiam czy kupić zwykły biszkopt czy na szybko pierwszy lepszy tort- nie tak miało to wyglądać :(
przykro mi... może spóbuj jeszcze raz z tym biszkoptem rzucanym Moje Wypieki | Biszkopt (przepis II)


Miśki przesyłam ci mnóstwo energii, żebyś dała radę!
 
Wyc mi sie chce :( pogode sprawdzalam do wczorajszego wieczora i mialo byc 28stopni i słonko, a jest deszcz :no::no::no::no::no::no::no::no: na dzialce baseny, namiot, tunel i wielka trampolina rozłozona :/ jak pech to na calej lini.
 
Ja tylko na chwilkę, bo niedługo przyjeżdżają goście a ja wczoraj przez mega ulewy i niekończącą się burzę nie kupiłam truskawek do sernika na zimno i placka, więc zaraz lecę na bazarek i biorę się do roboty. Zrobiłam tylko muffiny -
aga - m
am fajny przepis, szybko się robi, więc jak coś to daj znać, podrzucę (a w wolnej chwili wkleję na przepisy).
Nie pojechałam też na USG cycków, bo bałam się, że mnie gdzieś po drodze zaleje...

Gabrynia wczoraj już p/gorączkowego nie dostała, bo tempka nie przekraczała 37.5 a potem w ogóle jej nie było i tak jest do dziś :-D:-D nie wiem co to było, ale przeszło i to mnie cieszy!

A Aurelka ma dzis pierwsza noc w swoim pokoju....... mam stresa...... czy jeszcze jakies dzieci spia z rodzicami w pokoju? wiem, ze co niektore biora do siebie do lozka ale czy lozeczko stoi u Was w pokoju czy u dziecka?

i jak nocka??
Moja od 2 miesięcy śpi sama w pokoju :-) czasem ją do siebie zabieraliśmy, ale teraz przesypia całe nocki, więc zabieram ją rano.

Uciekam i pewnie weekend się nie pojawię!
 
Aga będzie dobrze, wypogodzi się !!!!!!!!!!!!!

Muńka miłego weekendu :-)


Niespodzianka moja nadal szczypie ale staram się nie zwracać uwagi i jej się zapomina późnie


Claudette przepraszam że zapomniałam o roczku Lenki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego !!!!
lukier-plastyczny-tort-0.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry