reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Ale dzisiaj cisza, ja w końcu lepiej się czuje i mogę ogarnąc mieszkanko :)

Nanulika obraz świetny, ale ja dalej zakochana w drzwiach :)
 
carla81, to straszne :-( Bardzo mi przykro.

To dziwne, ale jak byłam w poprzedniej ciąży, w lipcówkach 2009, poronień nie było, a jeżeli jakieś były ja ich nie odnotowałam, może dziewczyny wolały ni pisać? Za to powiem wam, że jedna z dziewczyn na usg gdzieś na etapie 5miesiąca dowiedziała się, ze jej synek ma dziurę w serduszku. To był szok. Mały urodził się, żył kilka miesięcy, wciąż był operowany. Widziałam jego zdjecia był taki wesoły. Wciąż mam go przed oczyma. Po jego smierci zastanawiałam się, czy nie lepiej było by dla niej, gdyby go nigdy nie poznała i poroniła na wcześniejszym etapie. Czy jestem okropna mając takie mysli?
 
carla81, to straszne :-( Bardzo mi przykro.

To dziwne, ale jak byłam w poprzedniej ciąży, w lipcówkach 2009, poronień nie było, a jeżeli jakieś były ja ich nie odnotowałam, może dziewczyny wolały ni pisać? Za to powiem wam, że jedna z dziewczyn na usg gdzieś na etapie 5miesiąca dowiedziała się, ze jej synek ma dziurę w serduszku. To był szok. Mały urodził się, żył kilka miesięcy, wciąż był operowany. Widziałam jego zdjecia był taki wesoły. Wciąż mam go przed oczyma. Po jego smierci zastanawiałam się, czy nie lepiej było by dla niej, gdyby go nigdy nie poznała i poroniła na wcześniejszym etapie. Czy jestem okropna mając takie mysli?


nie jesteś okropna.Ja wolałabym starcić dziecko przed 20 tygodniem ciązy(im wczesniej tym lepiej) Po dwudziestym tygodniu, jak zaczynamy czuć dziecko to tak strata z kazdym tygodniem boli bardziej. A strata dziecka po 34 tydodniu ciazy i po urodzeniu- niewyobrazalny ból.
Jednak ta mama , o ktorej wspomniałaś, pewnie nie zamieniła bym tych chwil ze swoim synkiem na nic innego.
Wszytsko to bardzo smutne. Sa takie wady,że mama juz w połowie ciązy wie,ze dziecko umrze przy porodzie lub chwilę po- np bezczaszkowie albo wielotorbielowatość nerek. Okropne to wszytsko:(
 
moja mama urodzila się z poważną wada serca ( dziura między komorami) i straszną arytmią i żyje do tej pory chodź ok 6-7 lat temu dowiedziała się że w miejscu tej dziury powstał ogromny tętniak który w każdej chwili może pęknąć i wiadomo co wtedy.. jest tak duży i ma cienką tą ściankę że nie nadaje się do żadnej operacji. Już wtedy lekarze powiedzieli jej ze to moze stać się w każdej chwili nie zna dnia ani godziny i już żyje tyle lat od momentu kiedy się dowiedziała ... dzień przed moim terminem czyli 31 maja skończy 45 lat. Chodź codziennie mówi o śmierci i próbuje wszystkich do tego przygotować.
 
Straszne sią wszystkie straty- i te małe i te duże:-( mam nadzieję, że na naszym wątku już ich więcej nie będzie!
Ja dzisiaj ide na wizytę, ciekawa jestem czy będziemy podglądać mojego synusia, bo w końcu w czwartek miałam genetyczne... ginka powiedziała, że czwartkowa wizyta była dodatkowa i teraz widzimy się normalnie jak z karty ciązy wynika czyli dzisiaj... może jednak zrobi to usg:tak:
 
Dreddka trochę późno ale dopiero teraz przeczytałam przykro mi strasznie

Ja mam zapalenie pęcherza jak ja tego nienawidze ja już nie wiem czemu ja tak często na to choruje nie mam żadnych wad wrodzonych a co 2 miechy cierpie a teraz jeszcze żadnych konkretnych leków :-( mam doła....
 
Hejka
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytki dajcie po nich znać
Jaka cisza dzisiaj zapadła na forum. Ja jestem już po obiadku iczekam na efekty bo był schabowy smażony i zobaczymy czy go przetrwie czy go zwróce miłego dzionka ;-)
 
reklama
Do góry