reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Że brzuch i krzyż mnie boli . Z tego co wiem , to w klinice na Polnej nie robia problemow i zawsze zbadaja.
Ale musimy myslec pozytywnie, zreszta nanulika mądrze to podsumowała.
To fajnie.
Chodzisz do jakiegoś lekarza z Polnej? Ja przez jakiś czas leczyłam się u Woźniaka.
 
A jeszcze wracając do tematu co jeść a co nie: w wielu przepisach jest mozarella i parmezan. Czy jeśli będą upieczone to można je jeść nawet jeśli nie są z pasteryzowanego mleka?
Ja wczoraj kupiłam fete z mlekowity i jest z pasteryzowanego mleka, a parmezan starty - taki w woreczku - też ostatnio kupiłam i było napisane, że jest z pasteryzowanego :)
 
i jeszcze coś, co właśnie przeczytałam na innym wątku:) dobre:D


1. Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych 2. Dlatego jeden plemnik 37,5 MB
3. W jednym ml nasienia jest 100 milionów plemników
4. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml nasienia
5. Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi
(37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę!

6. W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać
ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Petabajtów na sekundę,
a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to
najlepszy hardware\´owy firewall na świecie

7. Jedna wada... Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści,
zawiesi cały system na 9 miesięcy.
 
Weekend spędziłam na uczelni więc trochę jestem do tyłu

Carla super wieści, bardzo się cieszę :biggrin2:

December za mnie o tym kiedy powiedzieć, że jestem w ciąży zdecydowała natura, na wycieczce z pracy dostałam krwawienia w 7 tygodniu i zamiast zwiedzić browar, zwiedziłam pobliski szpital i już nic nikomu mówić nie musiałam tylko dostarczyłam L4 a planowałam sobie, że do świąt popracuję. U mnie zwolnienie jest raczej konieczne bo pracuję z dziećmi, którym niestety zdarzają się napady agresji więc pani dyrektor sama stwierdziła że nie chce mnie już w pracy widzieć ale ja bym chętnie poszła

Dzuulija brawo :biggrin2:

Miłego dnia i udanego tygodnia życzę
 
3mam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyyty i życzę miłego dnia!
Ja tez mam dzisiaj wizyte ale tylko "fotelową" u ginekologa :-)
Będzie też mi kazała stanąć na wagę ups aż sie boje ostatnio było -1 a teraz pewnie z +10 będzie :-)






Od wczoraj od godziny 16 oduczam dziecko pieluch . O 16 mu zdjęłam i założylam dopiero pare minut po 20 - pierwszy sukces za nami. On siusia co 10 minut więc co chwile latał na nocnik i nigdzie mu sie nie popuściło na dywan ani na łóżko! Tyle że ten mój skubaniec nie siada na nocnik tylko siusia na stojąco - i trafia do nocnika nigdzie nie chlapiąc ;-) . Ciekawe jak to będzie z kupką ... dzisiaj postaram się żeby zrobił do nocnika zobaczymy czy mi sie uda ;) Chciała bym żeby w pampersie był tylko w nocy i na spacerach eh ciekawe ile czasu musi minąć zanim się uda. Kurcze muszę też kupić mu jakieś majteczki bo teraz to na golaska lata po domu żadnych majtek nie mamy bo zawsze to byl pampers i po problemie ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry wszystkim!
Na poczatek, powidzenia dla Wszystkich mam, ktore dzis maja wizyty, trzymam kciuki! :tak:
Ja dzis powinnam popracowac ehh, troche mnie termin goni, mimo, iz wiedza, ze jestem w ciazy, no ale skoro i tak przy komputerze slecze, to dla mnie marna wymowka ;)
Po wczorajszej wizycie pana "zlotej raczki" prace domowe poszly do przodu, zwlaszcza druga czesc mojej szafy z ubraniami jest już skończona, wiec dzis wykladanie z kartonow (maz mnie wyręczył i wyrzucil wszystko na lozko... :crazy:, wiec w efekcie mam składanie od nowa), potem maz mi pouklada na polkach ufff tak sobie obliczam, ze z 6miesiecy w kartonach mialam te ciuchy... niezleee
 
reklama
Do góry