reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Tialana my zbyt dużego kredytu nie chcemy brać. Mamy zamiar wziąć na wykończenie - wiadomo jak najmniejszy. Bardzo bym sobie życzyła przyszłe święta spędzić w nowym domku ale raczej realny będzie termin wprowadzki gdzieś w 2013. Gdyby udało nam się w tym roku postawić " po dach" to może, może.. ale fundamenty wylaliśmy dopiero we wrześniu tego roku a muszą być zachowane " przerwy technologiczne" jak to mój mąż nazywa i nie dalibyśmy rady skończyć dachu przed zimą. A pośpiech nie jest wskazany więc oby do wiosny i jedziemy z murami do góry.
 
reklama
Tialana też będziecie mieli super domek. My to tak w przyszłym roku planujemy stan surowy zamknięty no i jak sie uda powoli zacząc wykańczać ale zobaczymy.

Asiia ja gdybym mogła przewidzieć że będę miała problemy z utrzymaniem ciazy zaczęłamym wcześniej strania tym bardziej, że jesteśmy prawie 10 lat ze sobą. Z perspektywy czasu to mogłabym zaliczyć wpadke na samym początku. Teraz już byłoby odchowane :-D

no wlasnie ciezko jest przewidziec co bedzie pozniej.. i wgl , ja jakos bardzo szybko poczulam instykt macierzynski , i jak juz Kubus mial roczek to marzylo mi sie kolejne dzieciatko , no ale na marzeniach sie wtedy skonczylo :) powiem Ci ze mam siostre blizniaczke ,i ona lubi dzieci ,ale Sama miec w najblizszym czasie nie zamierza.. mowi ze Moje jej wystacza jak narazie ;p
 
Dziewczynki otworzylam nowy temacik!!:tak: mam nadzieje ze nie bedziecie zle :) , chcialam to zrobic na watku zamknietym ale niestety nie moge wstawiac tam zdjec (niewiem czemu..).
ale mimo wszystko mysle ze jak bedziemy wstawiac zdjecia samych brzucholkow ,bez twarzy na tym forum to nikt tego raczej nigdzie nie wykorzysta :>

takze do dziela:D:tak:
 
Wózeczki.... popieram Asiie - X Lander spełnia moje oczekiwania (nie wiem tylko jak gondolka), ale kosz jest wielki, kółka pompowane i dobrze amortyzowane, więc nie czuć nierówności, a o to mi chodziło. Przedtem miała GRACO i te plastikowe kółka były strasznie twarde. Jedynie co, to trzeba sie przyzwyczaić, że kółka nie są skrętne, ale trochę techniki w prowadzeniu i jest OK.
 
Asiia jaki masz juz fajny brzuszek, u mnie szybko nie bedzie widac :( a moze zrobmy tak, ze tam tylko fotki bez komentarzy ??

Dziekuje:) no jak na Moje to jest bardzo dobry pomysl:)
a czemu ma niebyc widac ? u mnie brzuszek juz jest widoczny , jak bylam w ciazy z Kubusiem to taki jak teraz mialam w 5 miesiacu :tak: ,no ale kazda ciaza jest przeciez inna :) i jeszcze na dodatek tutaj dwojeczka :) ,
a wiecie co jest najsmieszniejsze . w pierwszej ciazy pepek na wierz wypchalo mi dopiero pod koniec , a teraz aktualnie pepek mam juz na wierzchu ..
 
Ostatnia edycja:
asiia - ja pępek miałam w obydwu ciążach wklęsły, to akurat jest sprawa bardzo indywidualna. Ale jak sama zauważyłaś - teraz to juz druga ciąża i z dwójeczką, więc i brzuszek jest widoczny.
 
Ja nie będę was straszyć moim brzuszkiem. Poczekam aż siniok po zastrzyku zejdzie o ile w międzyczasie nie wyskoczy kolejny. Na razie to mam kolory tęczy na brzucholku czerwony, fioletowy, zielony i żółty :-D

Dobrej nocki dziewczyny. Idę spać.
 
reklama
ja się już witam, bo spac nie mogę...jeju jakie mi się pierdoły śnią od jakiegoś czasu że to masakra
a ja nie mam brzuszka jeszcze,tzn dostaję kulkę jak się zmęczę, a normalnie to nie widać nic jeszcze
hmmm i co by tu porobić????
 
Do góry