reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ania- gratuluję synka i super że wszystko ok :D

my dopiero wróciliśmy od teściów, najedzona jestem strasznie, bo oczywiście wszyscy mówią że powinnam jeść za dwoje...ale super że już w domku

a jeśli chodzi o wózki to my już mamy upatrzonego matsy urbana. Wiktoria miała graco de luxa i też byłam zadowolona z niego, ale tym razem zdecydowaliśmy się na mutsyego
 
reklama
sicilpol ona mieszka w arezzo a gdzie to to ja nie wiem :)
ania ale super :)gratuluje synka

Cos czuje ze w tym miesiącu wysyp siusiaków a w nastepnym miesiącu wysyp pipek będzie:) Oby :D Bo co to za pożytek same chłopy na tym świecie:):) wojna czy co ?:D
 
dla mnie wózek ma najmniejsze znaczenie ze względów wiadomo jakich ważne żeby miał dużo kosz na zakupy i duże koła :) Mam straszny uraz do przednich skrętnych kół i nikomu nie polecam. na krawężnikach tragedia a o zimie już nie wspomnę;) chyba że mieszkacie w mieście gdzie macie zawsze odśnieżone chodniki i równe :D u mnie są same wertepy a w zimie zaspy po kolana:)

Kamila to ja Ci moge polecic X-landera Xa. milam wyprobowalam i bylam naprawde zadowolona ,i ja i Maz :) gondole ma bardzo obszerna i pomimo ze urodzilam w pazdzierniku synek miescil sie w niej bardzo dlugo , mimo tych wszystkich grubych ciuszkow ktore trzeba mu bylo ubierac :) , jesli chodzi o spacerowke , tez zalezalo mi na nie skretnych kolach,(niewiem wtedy te skretne do mnie wogole nie przemawialy) .
kola ma duze pompowane ,takze dla dziecka nierownosci w nim nie istnieja, kosz ogromny ,co dla mnie bylo bardzo wielkim plusem. musialam go sprzedac z tego wzgledu iz mieszkalismy z mezem i z dzieckiem na jednopokojowym mieszkaniu, a wozeczek niestety troszke miejsca zajmowal . Powiem Ci tylko ze jest on super swietny jak na Polskie zimy poprostu cudo. zawsze sie z mezem cieszylismy ze mamy ten wlasnie wozeczek jak widzielismy jak inni ludzie proboja ze swoimi wozkami przejechac przez snieg czy jakas wieksza zaspe , My nigdy doslownie nigdy nie mielismy z tym problemu :) a wiadomo jakie zimy sa u Nas w Polsce ;)

teraz mam wozeczek Quinny Buzz 4 , i rowniez moge powiedziec z czystym sumieniem ze jestem z niego zadowolona :) przekonalam sie wkoncu do skretnych kolek ,wozeczek jest lekki i jak na Irlandzkie zimy ok :)

a jesli chodzi o kupno kolejnego wozeczka to zastanawiam sie nad trzema :) I Candy Peach tyle ze tu przeraza mnie cena wozeczka bo u Nas kosztuje 1800euro , X-lander Twin -w tym natomiast przeraza mnie szerokosc,powiem szczerze ze boje sie wozeczkow obok siebie.. no i baby jogger city elite ktory polecilami Gastone :) , ciezko wybor z pojedynczym bym pewno sie nawet nie zastanawiala , no ale coz.. :)
 
Co do drutow to rok temu zaczelam robic :) ciagle sie ucze jeszcze z youtube albo chodze na mini lekcje.... Teraz robie wymyslony sweterek moj projekt...
Wow - własny projekt. Koniecznie musisz nam zaprezentować.
Ja już próbowałam wielu dziedzin hendmejdu, ale druty i szydełko jakoś w ogóle mnie nie pociągają:sorry:

Co prawda moja tesciowa rodzila w wieku 38 i 41 lat (lata 70-te) i wszystko bylo dobrze, moja mama miala dwie silne ciaze (w wieku 21 i 25lat), ale czy mam prawo opierac sie na tym i byc pewnym, ze to rodzinne?
We Wloszech Panstwo wypina sie na calego na swoich malych obywateli, jest niby baby bonus, ale losowany wsrod najbardziej potrzebujacych, albo np. 5tys euro niskooprocentowanej pozyczki- a rzeczy dla dzieci sa tragicznie drogie- jednym slowem jedna wielka kicha i zero polityki prorodzinnej.
Moja mam też tak porówunuje, a mnie to strasznie wkurza. Bo przecież ona zachodziła w ciążę i rodziła 20/30 lat temu, żyjąc w całkiem innym środowisku niż my teraz...

Trochę to pocieszające, że nie tylko w Polsce system nie działa jak powinien ;-)

Czesc dziewczyny

Wpadlam sie pochwalić. Bylismy dzis na usg genetycznym.
Dzidzius zdrowy, wszystkie parametry w normie:-)Nt 1.9 . W poprzedniej ciazy bylo 4,8 wiec mialam powody do zamartwiania sie. Tak sie denerwowalam ze pol nocy nie przespalam, a od rana jeszcze wymioty. Ale odetchnelam:-)

I wiemy juz co bedzie. Dzidzia sie tak ustawila ze trudno bylo sie nie domyslec. Nastepny chlopak na forum:happy:
Gratki! :tak:


Jeśli chodzi o wózek to ja już mam. Dostałam od siostry wraz z całą wyprawką, więc właściwie niewiele będę musiała dokupić.
Wózek jak wózek - jakoś nigdy nie myślałam jaki chciałabym mieć i o żadnym nie marzę ;-)


A jeśli chodzi o dzieci - ja tam na 1 nie poprzestanę (jeśli się oczywiście uda jeszcze jakieś zrobić). Chciałabym mieć choćby 4, ale wiadomo - plany planami, a życie życiem.
Ponieważ obawiam się, że starania o następne dziecko będzie trwało tak długo jak o pierwsze to zamierzam nad tym popracować jak Stefan będzie miał roczek...
 
Ania2004: no to Gratuluje kolejnego faceta na czerwoweczkach :D ciekawe ktora bedzie sie pierwsza chwalila dziewczynka :D ahhh moze to bede ja :D:D fajnie by byloo , w srode ide na kolejne usg wiec moze druga dzidzia tym razem sie wstydzic nie bedzie :tak:hihi


Dziewczyny jesli chodzi o dzieciaczki to My z Mezem chcielismy Dwojeczke :) (chociaz nie powiem ze marzylo mi sie kiedys w przyszlosci jeszcze jedno dzieciatko :))
a tu taka niespodzianka :D no i wieku 22 lat zostane potrojna mamusia :) :tak:
 
Tialana też będziecie mieli super domek. My to tak w przyszłym roku planujemy stan surowy zamknięty no i jak sie uda powoli zacząc wykańczać ale zobaczymy.

Asiia ja gdybym mogła przewidzieć że będę miała problemy z utrzymaniem ciazy zaczęłamym wcześniej strania tym bardziej, że jesteśmy prawie 10 lat ze sobą. Z perspektywy czasu to mogłabym zaliczyć wpadke na samym początku. Teraz już byłoby odchowane :-D
 
Dziewczyny jesli chodzi o dzieciaczki to My z Mezem chcielismy Dwojeczke :) (chociaz nie powiem ze marzylo mi sie kiedys w przyszlosci jeszcze jedno dzieciatko :))
a tu taka niespodzianka :D no i wieku 22 lat zostane potrojna mamusia :) :tak:

ekstra wynik :-D ja chciałam kiedyś mieć bliźniaki ale jak pierwsza urodziła się jedynaczka to teraz już nie chciałam mieć bliźniaków...jednak dwójka mi wystarczy, co prawda gdyby tak się stało że byłyby bliźniaki to byśmy się cieszyli, ale jednak 3 dzieciaczków to sobie nie wyobrażam...śmiejemy się z moim facetem że miał jedyną szansę na zrobienie synusia, bo więcej szansy już mieć nie będzie, bo się zaszyję :-D:-D
 
Waris my mamy przed sobą jeszcze dwie kondygnację do wybudowania i bardzo chcielibyśmy wybudować się bez kredyty i realistycznie podchodząc do sprawy zajmie nam to jeszcze trochę czasu ale jak już będzie dół gotowy to się wprowadzamy, górę powoli będzie się tworzyć ;-) To może następne święta spędzicie nie tylko z nowym członkiem rodziny ale może i w nowym domu :-)
 
reklama
ekstra wynik :-D ja chciałam kiedyś mieć bliźniaki ale jak pierwsza urodziła się jedynaczka to teraz już nie chciałam mieć bliźniaków...jednak dwójka mi wystarczy, co prawda gdyby tak się stało że byłyby bliźniaki to byśmy się cieszyli, ale jednak 3 dzieciaczków to sobie nie wyobrażam...śmiejemy się z moim facetem że miał jedyną szansę na zrobienie synusia, bo więcej szansy już mieć nie będzie, bo się zaszyję :-D:-D

haha jak bym slyszala siebie :tak: tez tak teraz mezowi mowie :D wkoncu nigdy nic nie wiadomo , czwarte dzieciatko bym pewnie jeszcze przezyla, ale niewiem co bym zrobila jak by znow sie okazalo ze jestem w ciazy blizniaczej ;O . takze mysle ze My na trojeczce juz poprzestaniemy :)
no chyba ze kiedys zycie zadecyduje za Nas :)
ja powiedzialam jeszcze Mezowi ze jak teraz bedzie dwoch chlopakow,to nie ma bata , bo ja chce choc jedna dziewczynke w domu ,a niie 4 facetow :) ale M sie smieje ze pewnie znow by byl chlopak,wiec chyba rzeczywiscie nawet nie warto probowac;P
 
Do góry