reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

My na pewno chcemy mieć więcej niż jedno, ja mam jedną siostrę a mój mąż troje rodzeństwa i też chcemy aby nasze potomstwo miało rodzeństwo ale to za kilka dobrych lat. Mieszkamy narazie u moich rodziców i mimo tego że mamy 52 m2 dla siebie, to z dwójką dzieci byśmy się tu nie zmieścili. W tym roku rozpoczęliśmy budowę naszego wymarzonego domu i tam będzie dosyć miejsca dla dzieciaczków ale dopiero jak się do niego wprowadzimy to będziemy myśleć o kolejnym brzuszku :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to polasach musisz mieć dobrą amortyzację żeby dzidziusia nie wytelepało :) ja tu lasów niestety nie mam hehe tylko wiezowce i ulice więc musze bardziej miejski wózek ale będe kupowała tylko gondolkę a nie wielofunkcyjny bo spacerówe mam bo jeszcze synio w niej jeździ co prawda troche sie już rozklekotała ale jeszcze da rade wozić jednego malucha:)
 
to polasach musisz mieć dobrą amortyzację żeby dzidziusia nie wytelepało :) ja tu lasów niestety nie mam hehe tylko wiezowce i ulice więc musze bardziej miejski wózek ale będe kupowała tylko gondolkę a nie wielofunkcyjny bo spacerówe mam bo jeszcze synio w niej jeździ co prawda troche sie już rozklekotała ale jeszcze da rade wozić jednego malucha:)
Ja tez mieszkam w mieście :happy: no i cena wymarzonego wózka mnie powaliła:eek::eek:więc albo zostaje mi inny, albo używany hmm;-)kupa czasu jeszcze, ale żeby zle mysli od siebie odgonić robię co się da :)
 
Ja ze względu na swój wiek raczej zdecyduję się na jedno dziecko choć nigdy nie mów nigdy!
Ale jak narazie tak samo jak sicilpol myśle o tym abo teraz wszystko bylo oki !!
Choć to moja pierwsza ciąża ale po tym co tu się dzieje na forum ciągle tylko o tym myślę aby nic się nie stało i oby dzidzi sie zdrowe urodziło, dla mnie to teraz najważniejsze.
 
Dzięki bardzo, a ty Maminko koniecznie pochwal się dziełem na drutach na twoim milusińskim - życzę powodzenia ;-).
 
Ostatnia edycja:
My właśnie wróciliśmy od teściów najadłam się pysznych racuszków i ruszać się nie mogę.

Kamila ja następne usg będę miała w 17 tygodniu a jeszcze następne w styczniu w 21tyg i to to będzie połówkowe.Połówkowe robi się między 18 a 22 tyg tam mówił mój lekarz.

Wózek mam upatrzony u nas w sklepie firmy Kaps3 model jazz,gondola,spacerówka i fotelik ,koła duże skrętne pompowane nie jest drogi i myślę że taki wystarczy
 
A ja jak szczęśliwie donoszę i urodzę mam zamiar po jakimś roczku na nowo podjąć działania. Mam nadzieję, że w międzyczasie wybudujemy nasz domek i będziemy już "na swoim".
Tialana a jeśli mogę zapytać to na jakim etapie budowy jesteście? My w tym roku zaczęliśmy i skończyliśmy na razie na etapie chudziaka.

O zakupach: wózkach, śpioszkach czy różnych akcesoriach dla dzidzi jeszcze nie myślę. Uważam, że to jeszcze za wcześnie. Nawet nie kupiłam żadnego ubrania ciążowego dla siebie. Póki co waga nadal minus 2kg. Teraz jem dosłownie wszystko co mogę, wcale nie wymiotowałam a jednak tracę na wadze ale nie przejmuję się tym na razie.
 
Ostatnia edycja:
Jak już wiecie ja swoja najstarszą córcię urodziłam szybko, a potem jakoś juz mnie nie ciągnęło do macierzyństwa... do czasu. W moim życiu wiele sie zmieniło, również zdanie co do macierzyństwa - i po 18 latach pojawiła się Alinka.
I nie chciałam popełnić błędu z przeszłości, postaraliśmy sie o rodzeństwo dla córci - całe szczęście szybko sie udało, bo u mnie to już taki troszkę wyścig z czasem.

Dlatego dziewczynki jak chcecie mieć jeszcze dzieci, to nie odwlekać tego w nieskończoność, bo potem tylko dodatkowo stres - a po co???????
 
reklama
Waris my mamy wymurowaną piwnicę i kominy, piwnica jest oizolowana i wszystko jest odwodnione. W tym roku miała być jeszcze deka na piwnicy ale tegoroczna wakacyjna pogoda opóźniła start prac i niestety się nie wyrobiliśmy ale i tak jest dobrze. Ważne jest też to że prawie wszystko robiliśmy sami, nawet piwnicę wykopał mój własny mąż, rok wcześniej kupił starszą koparkę, wyremontował ją w zimie, poduczył się obsługi i koparka się już zwróciła ;-) Duży domek budujecie?
 
Do góry