reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja Clexane mam przepisaną po 2 poronieniach. Przeciwciała antyfosfolipidowe mam ok.D- dimery też. Ze względu na to że tych przeciwciał jest bardzo wiele zapobiegawczo biorę Clexane. Gdyby za moje poprzednie poronienia odpowiedzialne byłyby nieprawidłowości ze strony układu immunologicznego to Clexana ma chronić maluszka przed nimi.
Biorę ją od 6tc no i od tamtej pory miałam dwa siniaki. Okazało się, że robiłam je sobie za nisko brzucha.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was po długim czasie :) ehh 100stron do nadrobienia nie wiem czy dam rade ;o postaram sie. ostatnio wogóle nie mam czasu Dziś byłam na usg i sie zdenerwowałam bo jak zapytałam kiedy można poznać płeć dziecka to powiedział ze tak w 22tygodniu ;/ :angry: dodam, iż lekarz do ktorego chodze to ordynator szpitala u mnie w mieście. To to jeszcze nic. Ostatnio robiłam badania tzn mocz, morfologia i wr (u mnie jest tak ze wynikow nie odbieram tylko robi to polozna i jak ide do lekarza to juz tam sa) a ze dzis mialam tylko USG wiec poloznej zapytalam jak wyniki i stwerdziła : morfologia niezaciekawie minimalnie w normie sie miesci a mocz hmmm powiedziala ze sa jakies bakterie i chcialam gina zapytac co teraz a ten stwierdzil ze to jest badanie usg a o wynikach moze mi powiedziec dopiero jak sie umowie na ''normalna'' wizyte:angry: wiec wyszlam poszlam znowu do poloznej i mowie ze chce sie zapisac na nastepna wizyte a ta ze dopiero na 15grudnia :o bo gin ma urlop a wynikow nie dostalam bo nie daja ;/ takze przepraszam za to co napisze ale delikatnie mowic sie wkur.......wilam. kurcze tak dlugo musze czekac zeby gin sobie zerknol na wyniki i powiedzial co dalej nawet nie mam mozliwosci isc do innego gina bo nie mam wynikow ;o nie wiem co teraz mam zrobic.
 
Hej dziewczynki!
Po pierwsze az sie wzruszylam jak zobaczylam ile duszyczek tu sie martwilo o mnie! Stokrotne dzieki za wszystkie kciuki i wsparcie!! ;**

Po drugie przyjeli mnie na oddzial... sciemniac za duzo nie musialam bo zrobili badania i krew i mocz mialam fatalna. Codziennie kroplowki rozkurczajace i zastrzyki w dupsko ;// sikanie w basenik i zaraz ruszania;/ nic przyjemnego!
Jak sie okazalo bol brzucha byl spowdowany skurczami zas bol plecow byl spowodowany niewydolna nerka- i to byl powod fATALNYCH wynikow. Dzisiaj wyszlam ale o blaganiu ordynatora. Razem ze mna lezala babeczka z obumarla ciaza ... do usuniecia:( fatalnie znosilam czas w szpitalu .... ;///no ale nikt nie mowil ze to wczasy!


Bobo ma rece nogi i fika koziolki. Wiec to w sumie dla mnie najwazniejsze!

Sukcesywnie postaram sie nadrobic wasze posty! I jeszcze raz dziekuje!
Musze sie mega oszczedzac mam lekow pelno wiec rzadko bede zagladac! ale caluje Was wszystkie! :)
o jak dobrze, że wróciliście do nas cali i zdrowi :)

Ruurrkaa ale Ci zazdroszcze, że poznałaś już płeć.



Ja mam jutro usg na 9.45 mam nadzieje ze wszystko będzie ok bo wczoraj to dzidziuś wcale sie nie ruszał na tym usg a jak ta baba nawet nie sprawdzila czy serduszko bije to sie teraz boje... dobrze ze tak wczesnie to usg nie bede musiala caly dzien sie martwic..
 
Ostatnia edycja:
Dorotka ale napędziłaś nam stracha a teraz dbaj o siebie i maluszka
Rurka gratuluje chłopaka
Ja się nie moge już doczekać 2 grudnia może wtedy ja też już coś zobacze :-)
 
też tak myśle ale wiadomo co w glowie sie rodzi to swoją drogą ;)
jutro w drodze na usg zrobie zapas słodyczy i bede caly czas jesc zanim wejde heheh :) i na śniadanie wypije slodkie cappuccino i powinno byc ok ;)
 
Dorota cieszę się, że już do nas wróciłaś i że dzidzia ma się dobrze! :-) Dbaj o Was!

Rurka gratuluje synka :tak:


Rozmawiałam dziś na temat tarczycy z koleżanką i chyba mnie trochę uspokoiła. Opowiedziała mi swoją historię z której wynikło, że nie ma sensu za bardzo szaleć.
Mam dopasowane leki, tarczyca na usg wygląda dobrze, wynik TSH w normie, więc nie będę na razie nic kombinować. Dopiero przy następnym badaniu krwi zbadam sobie to ft4, a do tego czasu będę się stosować do wczorajszych zaleceń endokrynologa. :tak:
 
reklama
KamilaLublin:7834457 pisze:
też tak myśle ale wiadomo co w glowie sie rodzi to swoją drogą ;)
jutro w drodze na usg zrobie zapas słodyczy i bede caly czas jesc zanim wejde heheh :) i na śniadanie wypije slodkie cappuccino i powinno byc ok ;)

Tylko jej nie zaslodz za mocno :D bo sie bedzie stokrotka domagac batonikow pozniej i kafki...mysle ze to bedzie smerfetka nasza pierwsza forumowa
 
Do góry