reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny czy wiecie jak to jest? Moja znajoma dowiedziała się,że jest w ciąży chyba w zeszłym tygodniu dziś była u lekarza i potwierdził.Zanim zrobiła test została zwolniona z pracy,ale prawdopodobnie była już w ciąży czy pracodawca musi ją przywrócić? czy za późno?
 
reklama
Dziewczyny czy wiecie jak to jest? Moja znajoma dowiedziała się,że jest w ciąży chyba w zeszłym tygodniu dziś była u lekarza i potwierdził.Zanim zrobiła test została zwolniona z pracy,ale prawdopodobnie była już w ciąży czy pracodawca musi ją przywrócić? czy za późno?
Wydaje mi się, że jest chroniona od momentu jak przedstawi pracodawcy zaświadczenie, że jest w ciąży. Jutro mogę sprawdzić dokładnie w kodeksie pracy, jeśli chcesz.
 
Buziak: a ilu kosmowkowa i owodniowa byla Twoja ciaza jesli moge spytac?? bo mi tutaj mowili ciagle ze Moja ciaza jest jednokosmowkowa dwuowodniowa, i ze dzieciaczki beda identyczne , a wczoraj polska ginekolozka stwierdzila ze jak dla niej ciaza jest dwujajowa i niewiem co mam teraz myslec ... ahh moze rzeczywiscie jest dwujajowa i mam jeszcze jakas szanse na dziewczynke??hihi tak sobie marze:p

o jak dobrze, że wróciliście do nas cali i zdrowi :)

Ruurrkaa ale Ci zazdroszcze, że poznałaś już płeć.



Ja mam jutro usg na 9.45 mam nadzieje ze wszystko będzie ok bo wczoraj to dzidziuś wcale sie nie ruszał na tym usg a jak ta baba nawet nie sprawdzila czy serduszko bije to sie teraz boje... dobrze ze tak wczesnie to usg nie bede musiala caly dzien sie martwic..

bedzie wszystko dobrze zobaczysz:) niepotrzebnie sie stresujesz!! :) i moze to wlasnie Ty bedziesz mogla sie jutro pochwalic pierwsza na czerwcoweczkach "pipeczka" :D ahh 3 maam kciuki:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieńdobry ;-)
Wstałam i pije cole tak na pobudzenie dzidziusia w koncu kofeina hi hi ;)
Odkąd otworzyłam oczy mam przed nimi straszne plamy że lewdo widzę co pisze :crazy: szczególnie na lewe oko ledwo widzę tak jakby to jakiś stan przedmigrenowy byl... dziwne uczucie... mam nadzieje ze niedlugo przejdzie no nawet swojej lewej ręki nie widze która leży na klawiaturze..:/ może ślepne??
zaraz lece pod prysznic i zaczynam szykowanie sie na usg chociaz jeszcze duuuzo czasu mam... 3majcie kciuki o 9.45:) powróce jak najszybciej z opowieściami.
 
reklama
Dziewczyny czy wiecie jak to jest? Moja znajoma dowiedziała się,że jest w ciąży chyba w zeszłym tygodniu dziś była u lekarza i potwierdził.Zanim zrobiła test została zwolniona z pracy,ale prawdopodobnie była już w ciąży czy pracodawca musi ją przywrócić? czy za późno?

To zależy jaką miała umowę? I od kiedy pracowała?
 
Do góry