reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Dorota super, że już wróciłaś i że z maleństwem wszystko dobrze, dbaj teraz o siebie i nereczki :))

Dziękuję Wam dziewczyny za gratulacje. Jedyne co zepsuło mi dzisiaj humor to to, że wizytę miałam w szpitalu na oddziale bo tam właśnie moja ginka robi 3D i co się okazało? że i tak muszę iść na normalną wizytę do gabinetu a co za tym idzie oczywiście zapłacić, bo dzisiaj ani zwolnienia, ani recept ani wyników w kartę ciąży mi nie wpisała. Jedyne co mnie pociesza to to, że męża wezmę bo wizyty są popołudniu to sobie zobaczy "na żywo" jak się maleństwo rusza- bo tak to zawsze na zdjęciach...
 
Dorota w końcu!!!! Super,że dzidzia zdrowiutka.Wszystkie tak się martwiłyśmy,że zmotywowało nas to do zostawienia na wątku zamkniętym numerów telefonów,więc wpisz tam swój numer i jak długo się nie odezwiesz będziemy Cię ścigać;-)
 
Dorotka super że sie odezwałaś. Odpoczywaj dużo a będzie ok.

Mówicie o jednorazowym kłuciu igłą. A ja tak dzień w dzień muszę robić zastrzyk z Clexaną w brzuch. Dwa dni temu miałam kryzys bo po zastrzyku pozostał mi wielki siniak no i przed wczoraj zastrzyk robiłam 4 godziny. Nie mogłam się zdecydować na wbicie, to ryczałam i tak w kółko aż w końcu mąż mi zrobił zdecydowanie i bez litośnie. Wczoraj poszłam do przychodni aby mi zrobiły ale, że chodzę prywatnie do lekarza i nie mam skierowania płaciłabym 10 zł za każdy zastrzyk. Panie pielęgniarki były tak mile i pokazały mi jak powinnam te zastrzyki robić no i dziś w 5minutach się zmieściłam.
 
Waris- ja też codziennie clexane walę, nie jest tak źle, ale na początku miałam cały brzuch w siniakach. Teraz przed ukłuciem schladzam skore kostka lodu i wchodzi jak w masełko. Malenkie siniaczki juz tylko sporadycznie

Dorota- dobrze, ze z dzidzią wszystko dobrze. Życzę powrotu do zdrowia :)
 
dorka

uff uff dobrze ze juz jestes z nami i ze fasolak zdrowy uff, jeszcze tego by nam bylo trzeba zeby cos bylo nieteges
dbaj o siebie ja cie prosze




AVO

mi spada cisnienie do 50/90 i lekarz powiedzial - nie rozstawaj sie z woda, to podnosi cisnienie. Teraz to sobie wypijam slaba latte bo juz nie mdli mnie tak strasznie jak wczesniej



babyki klujace sie w brzuchy


podziwiam i wysylam wam fluidy z sila i brakiem czucia tego kucia

nie czuje ze rymuje ale jaja



ja zjadlam ziemniaczki z mizeria i ide sobie polezec z ksiazka...
 
Łooo matko :szok:ja będę miała oznaczone d'dimery w poniedziałek. Mówicie, że jak coś z nimi nie tak to samemu :szok: zastrzyki..:szok:. Już mi słabo, a was - kujące się same brzuchatki - podziwiam z całego serca:happy:
 
reklama
d- dimery podobno u kobiet w ciąży do 2, 500 sa ok. Ja miałam 1200 i mnie lekarz, ktory o tym nie wiedział posądził o zator płucny i przepisał Clexane- bralam przez miesiąc. D-dimery nie spadły za to nerwy zostały mocno nadszarpnięte.D=dimery spadły po porodzie.
 
Do góry