reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dzień dobry :-)

Ból głowy mi minął, temperatura spadłą i od niepamiętnych czasów przespałam całą noc bez pobudki ;-)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&&
Kamila wszystko będzie dobrze, dziś maluch będzie pięknie fikać nóżkami dla mamy
 
reklama
Dzieńdobry ;-)
Wstałam i pije cole tak na pobudzenie dzidziusia w koncu kofeina hi hi ;)
Odkąd otworzyłam oczy mam przed nimi straszne plamy że lewdo widzę co pisze :crazy: szczególnie na lewe oko ledwo widzę tak jakby to jakiś stan przedmigrenowy byl... dziwne uczucie... mam nadzieje ze niedlugo przejdzie no nawet swojej lewej ręki nie widze która leży na klawiaturze..:/ może ślepne??
zaraz lece pod prysznic i zaczynam szykowanie sie na usg chociaz jeszcze duuuzo czasu mam... 3majcie kciuki o 9.45:) powróce jak najszybciej z opowieściami.

Kama czekamy na dobre wieści !!! :-D


Cześć !!!
Ale się wyspałam dziś, oczywiście raz na siusiu wstawałam !!!


Ja jeszcze 6 dni i USG !!! Już nie mogę się doczekać !!!
 
Dzieńdobry ;-)
Wstałam i pije cole tak na pobudzenie dzidziusia w koncu kofeina hi hi ;)
Odkąd otworzyłam oczy mam przed nimi straszne plamy że lewdo widzę co pisze :crazy: szczególnie na lewe oko ledwo widzę tak jakby to jakiś stan przedmigrenowy byl... dziwne uczucie... mam nadzieje ze niedlugo przejdzie no nawet swojej lewej ręki nie widze która leży na klawiaturze..:/ może ślepne??
zaraz lece pod prysznic i zaczynam szykowanie sie na usg chociaz jeszcze duuuzo czasu mam... 3majcie kciuki o 9.45:) powróce jak najszybciej z opowieściami.

ja mam takie migreny z aurą- zaczeły się w 1 ciąży:) nawet mnie glowa nie boli, tylko własnie tracę jakby wzrok na godzinę, a potem czuje się bardzo osłabiona:)

Trzymam mocno kciuki za usg:)

a jeżeli chodzi o Twojego meża - to podpisuje się nogami i rękami pod dziewczynami, zwlaszcza pod Maminą. Zapamiętaj sobie,że on nigdy, nigdy sie nie zmieni bez względu na to co będzie mówił.Uciekaj od niego jesteś jeszcze tak mlodziutka.

no właśnie to zalezy jaka miała umowę. Jeżeli o prace i an czas nieokreslony to wypowiedzenie jest nieważne....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam

Kasiulka nie wiem od kiedy pracowała,ale umowę miała naormalna o pracę, w kazdym razie powiedzialam jej że ma się popytać mądrych ludzi bo może istnieje szansa,że będzie musiał ją przywrócić miałaby trochę kasy z L4.

Kamila &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
ale jeżeli miała umowę na czas określony kończący się po 3 miesiącu ciąży też taka umowa musi być przedłużona do dnia porodu, kobieta jest chroniona od 1 dnia ciąży, choć gdzie nie gdzie jest napisane że jest chroniona od momentu dostarczenia zaświadczenia o ciąży do pracodawcy

najlepiej zapytać kogoś kto naprawdę się na tym zna :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Koleżanki :))
Kamila &&&&& zobaczysz będzie dobrze :)
Viola moja koleżanka była w takiej samej sytuacji, i kobieta jest chroniona od dnia przedstawienia zaświadczenia pracodawcy niestety, przynajmniej tak było w przypadku mojej znajomej.
 
reklama
Do góry