reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dorota!!Jak się cieszę,ze do Nas wróciłaś i ze z dzidziem jest wszystko ok:)Jednak bardzo mnie zmartwila ta Twoja nerka:(Naprawdę jest niewydolna? A coz drugą? Przy jednej nerce niewydolnej zazwyczaj wyniki są dobre...

Proszę napisz coś wiecej.

Gratuluje udanych usg:) i chłopaków:)
mam andzieję,żę 5 grudnia Gin , kóry będzie mi robił usg cos napomknie:)


Dziewcyzny, ma ktoraś ciśnienimierz w domu co mierzy puls?
Jesli macie lub wiecie jaki macie to możecie napisać.Dzięki.
Mnie tak serducho męczy ostatnio:(
 
reklama
Avo mi się wydaje że to się jeszcze mieści w normie, a jak dokładnie się czujesz?
w ciąży puls jest zazwyczaj podwyższony i jak nie przekracza 90 to mieści się w granicach normy, przynajmniej tak wyczytałam więc chyba nie powinnaś się specjalnie zamartwiać
 
Ostatnia edycja:
ja mam normalnie tak 90-92... Zawsze się ze mnie śmiali, że jak pikał ciśnieniomierz to jakby bomba miała wybuchnąć. Teraz nawet nie patrzyłam jaki ale raczej jest ok. Za to cukier mierzą bo znów śpię dużo i mi doradzono kontrolę.
 
Dorotaa nareszcie jakieś wieści. Dobrze, że fasolka fika fikołki :-)
Ty kochana dbaj o siebie i oszczędzaj się.
Może rosołku Ci podrzucić :happy: ???
 
takei niepokój czuje w klatce, a poza tym jak już pisałam, mam inną arytmię (dodatkowe skurcze komorowe- liczne) i przy takim pulsie okropnie ją odczuwam:(
 
reklama
Dorota: super ze z dzidzia wszystko dobrze:)) i oby tak juz zostalo do konca :) Oszczedzaj sie koniecznie i Dbaj o Malucha :)

ale dzis dziwny dzien.. z checia bym sie polozyla i zasnela,a tu Synka trzeba pilnowac :p
 
Do góry