reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Sunshine domyślam się stresu! Życzę powodzenia:)!

Iwon oooooooo!!!! oby dała trochę odsapnąć:D:D

Muszę się pochwalić obiadem: zrobiłam młodej dorsza w curry z ziemniakami, brokułami i groszkiem:D Idziemy pałaszować:D
IMG_0404.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0404.jpg
    IMG_0404.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
reklama
kasiek (pozwól, że dla mnie będziesz po prostu kaśkiem, bez żadnych dodatkowych liter na końcu ;-)) wygląda pysznie, sama bym chapnęła ;)



Baby, w jakiej konsystencji dajecie dzieciakom obiady? Papki, papki z grudkami, małe części, większe kawałki, kurczak w całości? ;-)
 
Iwon - zależy ;P Monika dostawała już kurczaka w kawałkach, a jak robię zupki to papki z kawałkami (np całym ryżem ugotowanym albo całą kaszą jęczmienną). Papki z kawałkami je szybciej, bo gryźć nie trzema, chociaż banana potrafi zjeść całego małego w 10 minut. Ja pewnie będę robić zupki z kawałkami (czy tam grudkami) długo, po to na szybko łatwiej odgrzać w mikro a ja będę wracać z pracy i ją karmić od razu praktycznie. Więc tu się czas liczy. No i taką zupkę można odgrzać, niania mi nie zrobi obiadu czekając aż wrócę z pracy...
 
Iwon mi to obojętne, do wyboru do koloru:D Ja jak Rysica, raz sama papka, innym razem papka z kawałkami, a jeszcze innym pogniecione byle jak widelcem. Kawałki też dostaje i to coraz częściej - szczególnie coś z naszego talerza.
 
Alijenka- a nie masz jakies sukienki eleganckiej?
no mam ale się nie mieszczę, jak ja wszystkie stare ciuchy mam w rozmiarze 36 :-(
Alijenka - jak nie jest marudna, to raczej nic się nie stanie jak zje mniej o jeden posiłek ;)
moja się tak nie wścieka. Charaktrerna ta Twoja Nataszka ;P
no marudzi ale ja wiem czy to z głodu?? jak i tak wszystkiego nie zjada :-( jak przychodzi jej pora karmienia, widocznie jej to wystarcza
Alijenka ja na chrzciny się nie stroiłam i strasznie się tym przejmowałam, ale jak zobaczyłam w kościele inne mamy ubrane w dżinsy i golfy (3 chrzty były), a tatuśków w sportowych kurtkach to ciśnienie ze mnie zeszło:)
mi też nie zależy na ubiorze ale zaś mojego K mam gada mi że może jakaś sukienka :baffled::baffled::baffled:
od wczoraj maca palcami miejsce na "4ki"............... Ale mam nadzieję, że nam da odsapnąć z tymi ząbkami, chociaż i tak nie było tak źle.
hmmm moja ma tak spuchnięte miejsca czwórek że masakra i ślini się znowu na maksa !!!!


kasiek (pozwól, że dla mnie będziesz po prostu kaśkiem, bez żadnych dodatkowych liter na końcu ;-)) wygląda pysznie, sama bym chapnęła ;)



Baby, w jakiej konsystencji dajecie dzieciakom obiady? Papki, papki z grudkami, małe części, większe kawałki, kurczak w całości? ;-)
moja je papki z większymi grudkami, tak jak Rysica pytała z ryżem lub malutkim makaronem
 
kasiek - smakowicie wygląda to jedzonko;)))
mysiaczek - przykro mi z powodu dzieciątka...:*
Rysica - dzięki;) Ale wiesz, jeszcze przed nami długa droga nocnikowa:D
Niespodzianka - 5 kg.to nie tak dużo;) Dasz radę;)
Iwon - jak tam Twoje odchudzanie?:) Ile na minusie jesteś?:D
 
Ta fajnie tuszuje brzuch bo ma takie zakladki. Mialam zamiar ja wlozyc ja chrzciny Szymka aleza duza byla.
Jak jutro wysle priorytetem to dojdzie w czwartek.
Zaraz fotke wstawie.
 
reklama
alijenka coś takiego. Miałam ją na weselu najlepszej koleżanki we wrześniu tuż przed zajściem w ciążę. Nie patrzeć na datę bo K włączył datownik, ale nie ustawił daty i godziny :-).
DSC_0501.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0501.jpg
    DSC_0501.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 49
Do góry