reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam

Troszkę mnie nie było ale tylko parę dni :-p

Staram właśnie się Was nadrobić :-)

Wiecie co opuściłam jeden posiłek mleczny ale się zastanawiam czy nioe wrócić bo moja mała zjada tak 3 razy po 150-170 ml czy to nie za mało?? ile ona powinna dziennie zjadać mleka ????

W ogóle moja mała tak już raczkuje że całe mieszkanie jej, kolana to ma fioletowe, ale zrobiła się straszna jak jej się czegoś nie da co chce, wygina mi się, histeryzuje, kładzie się rzuca !!!! Czy Wasze dzieci też tak robią ????????

No ostatnie zakupy na chrzest zrobione, teraz tylko aby się pogoda udała :-):-D

Kurde której córka ma jeden policzek większy ??? bo zapomniałam :-:)-:)-:)-(, mojej nic się nie poprawia dalej jest krzywa i już nie wiem co robić, lekarze mówią żeby się nie martwić ale mi to nie daje spokoju :szok::szok::szok:

Kasieńka, Waris współczuję strasznie choroby maluchów :-:)-:)-:)-(

josie moja się też się popsuła ze spaniem codziennie 6 rano i nocne pobudki :-(, a do tego wszystkiego już nie potrafi sama zasypiać nawet wieczorem :-:)-:)-:)-(

Niespodzianka to żeś prezent od małża dostała hahahhaa

Iwon zazdraszczam nocek i oby tak dalej :-)


Aga jak ja już marzę o tym aby wyjść na rynek i posiedzieć przy piwku w ogródku !!!!!!!!

Aylin to sobie własny pokarm wzięłaś na śniadanko do pracy hahahahaa dobreeeee, się uśmiałam :-):-D


Sunshine jeżeli chodzi o przebijanie uszu, zostawiam tą decyzję małej, jak będzie już na tyle dorosła i będzie wiedziała że chce to wtedy sobie uszy przebije


mlodak nie martw się mi też czasami tak nerwy puszczają, a matka z ciebie najlepsza na świecie i tak masz myśleć !!!!!!!!!!
 
reklama
Moja Gosia ma jeden policzek troszkę większy. Normalnie nie widać, dopiero gdy zwrocisz uwagę i się przypatrzysz. Nie wiem, czy jej to przejdzie, czy taka uroda - efekt ułożenia miednicowego ...

Mlodak daj spokój. Nie zadreczaj się. Szymek nie będzie pamiętał jakiegoś tam wybuchu jednego.
 
Butterfly na bebilon pepti. Miała na białka mleka krowiego i jaja kurzego. Kozę wcina aż się uszy trzęsą i nic jej nie jest (mleko i serki). Ale muszę to mleko sprowadzać z Niemczech (55zł za 400g) więc wolałbym, aby jej skaza minęła:D Miesiąc temu wprowadziłam mleko hipp bio combiotik i po dwóch dniach szorstkie plamy nad łokciami:( Po kozim mleku od razu zniknęły. Teraz lekarka kazała podawać przez dwa tygodnie raz dziennie kaszkę mleczną Nestle, jeśli nie będzie zmian, mogę znowu spróbować z mlekiem. Idzie oszaleć z tymi zabiegami :pp GRATULUJĘ, że u ciebie minęło! A skąd wiesz, że glutenu nie toleruje? No i gratulacje nocnika, chyba muszę swoją zacząć sadzać:D

Alijenka moja to też straszny złośnik. Oprócz raczkowania po całym domu otwiera mi wszystkie szuflady i wszystko wyrzuca. W kuchni ciężko się otwierają i jak nie daje sobie rady to robi wielką awanturę łącznie z rzucaniem się:D:D Mama mówi, że ma to po mnie:p
 
Ostatnia edycja:
Kasiek u Was też to paskudztwo minie;) 3mam kciuki:* Mnie lekarka kazała zaczynać od masełka, później jogurtów i jak nic nie będzie to próbować wprowadzać mleko... no i po miesiącu testowania masełka i jogurtów spróbowałyśmy mleko i się udało:)))

Moja właśnie wcięła jogurt naturalny zmiksowany z bananem:) Smakowało:D
 
Hej baby :)

Mloda nie zadreczaj sie. Ja tez czasem sie wkurzam na mlodego, a pozniej sobie wyrzucam... Jestesmy tylko ludzmi i czasem sie zloscimy - najwazniejsze, ze caly czas mooocno kochamy :)

Alijenka tez doswiadczam wrzaskow, placzu, wyginania sie - nawet ostatnio nauczyl sie rece do gory podnosic zeby sie wyslizgnac jak go zabieram skads, a nie chce isc :)

Iwon z ta wodka to ja sama nie wiem skad sie to wzielo. On nie przepada, ja tez nie bardzo (wole whiskey) i nawet nie pamietam kiedy ostatni raz pilam... Moze mnie chcial upic i wykorzystac ;)


Zrobilam przeglad szafy - musze schudnac jeszcze z 5 kg, bo mam tyle fajnych ciuszkow, ze az szkoda zeby lezaly :p Niby sie w nie wciskam, ale zeby wygladac ladnie, to musze jeszcze troche tluszczyku zgubic.
A i przypomnialo mi sie - wciagajcie brzuch :p Ja zaczelam wciagac - weszlo mi w nawyk i jakos miesnie same sie lekko wzmocnily. Maly wysilek a jest efekt :p
 
Butterfly masełko wcina i nic jej nie jest, dlatego mam nadzieję, że tak zareagowała na hipp, a po tym mleku nan z kaszki będzie dobrze:p OBY:D:D Po tygodniu wprowadzania mlecznej kaszki też spróbuję z jogurtem:p Dzięki!
 
Mój to też z złośnik.

Tak w skrócie co u nas:
przestałam pisać bo zaczeliśmy przerabiać takie problemy ze snem, że nie mogłam się od łóżeczka a potem to i od wózka ruszyć. Szczególnie wieczorem było źle. Jak już zasnął to po pół godzinie zaczynał się budzić i co chwile musiałam go bujać. Całe noce podobnie wyglądały, a Jasiek to już ziewał przez cały dzień i zaczął mieć podkrążone oczy. Lataliśmy po lekarzach, badania..... ale wszystko w porządku. Nic nie wychodziło i nie wiedzieliśmy co się dzieje, ale w końcu jakoś opanowaliśmy sytuacje. Wtedy zaczęły się ząbki....a potem okazało się, że Janek ma alergie na mleko i przeszliśmy na Bebilon Pepti.
Podsumowując, kiepsko śpimy, jemy paskudne mleko, mamy dwa ząbki, raczkujemy i zasuwamy na nogach za rączki (w ten weekend zaczeliśmy):)

A poza tym, to w między czasie jeszcze zaszłam w ciąże - chyba nie ma co ukrywać. Już w ciąży nie jestem - dzidziuś był bardzo chory i zmarł w 19 tyg.
 
mysiaczek współczuję :-:)szok::-:)szok:


no to widzę że nie jestem sama z histerią mojego dziecka :-D


MsMickey u mojej też nie widać dopiero w lusterku to widać


Niespodzianka ja też muszę jeszcze jakieś 5 kg zrzucić bo dupa wielka i nie wchodzę w żadne spodnie :-:)-:)-:)-(
 
reklama
Kobietki ja Was czytam ale szans na odpisywanie brak

a w skrocie ... oci.pieje ... serio bo sie od NIkosia zarazilam ale to juz pisalam tylko ze temp mi nie schodzi poniezej 38 a najczesciej rzyma w granicach 39... Nikodem jest tak nieznoscny ze nie wiem co robic .. on juz nie ma temp .. kupka ranna byla w miare wiec dalam jedna miarke mleka i zobaczymy co bedzie ... nie chce jesc pic wciskam mu nawet czasem o godzine dwie byle tylko wypil 50 mleka czy dwa lyki wody ... odwraca glowe i ryczy ... ogolnie ryczy caly czas ... wczoraj na wieczor spi i nagle ryk spi i nale ryk ale taki rozdzierajacy ... chce caly czas na rekach a mi jak go trzymam podchodzi zoladek go gardla skreca kiszki i w ogole wykoncze sie bo nie mam sil go caly czas nosic ...

ciekawe czy mu to przejdzie czy tak zostanie na zawsze
 
Do góry