reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

MsMickey super to sie wydaje jak dziecko z przodu, jakos tak bezpieczniej, ale co jak ktos ma krotkie rece i tulow? czy ja dosiegne kierownicy? hmm musze sie przejsc gdzies zobaczyc te foteliki
Raz jezdzilam z takim fotelikiem i nie było mi wygodnie i z tym bezpieczeństwem też bym dyskutowała, ale fotelik fajny.

Jak pilnowałam blizniakow to mialam taki i jezdziło sie z nim juz od 6mies.
35mkrao.jpg

2uqi1cm.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fajne:-)
Nie wiem z tymi rękoma. Na yt jest filmik taka babka jezdxi nie wygląda na wysoką strasznie...
Mi się ten przedni podoba ze względu na kontakt z dzieckiem. Widzę, co robi itd. W tych z tylu nie widzę i słabo słyszę bo wiatr. A jeśli chodzi i bezpieczeństwo to in ma jakiś patent na to. No i holenderska, solidna firma (tak wygląda przynajmniej(. Jakieś nagrody zdobywali na targach.
A czemu Aga uważasz, ze nie będzie bezpieczny? No i czemu nie było wygodnie? Coś przeszkadzało?
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie Gabrysie znokautowala ksiega o Janie Pawle...wyciagnela z dolnej polki i ją przygniotla :-/ (placzu brak)

Aga- a czemu rajtki nie spelniają swojej roli? Sciągają sie ze stópek?

MsMickey - my tez ściskamy Gochne,no i Ciebie też. Pokazywalam dziś Gabi Gosie na zdjęciu ;-)

Fajne takie wycieczki rowerowe...hmmm nie mam roweru :-/

No i tez z utesknieniem czekam na wiosne!!! Myslalam,ze bede odwiedzac rodzinke z Gabrysia w lekkich ciuszkach,a tymczasem męczę ją juz tym warstwowym ubieraniem...
 
na sekunde

Nikodem ma jelitowke ja od niego sie zarazilam ... przebil mu juz jeden zab drugi sie przebija... goraczka zeszla a biegunka wciaz trwa
 
Aylin - no ja też już coraz więcej daję swojego jedzenia, wczoraj jadła kawałki kurczaka ;P ale powiem Ci, że z drugim daniem to ja nigdy nie wiedziałam ile zjadła (w gramach)...

Muńka - ale fajnie, że tak się fajnie bawili :D teraz będzie coraz fajniej :D
wiesz, strasznie lubię czytać Twoje posty o Twojej rodzinie i teściach, są tak miłe i tak ciele i rodzinne, naprawdę aż się miło na sercu robi :D
a co do skarpetek - są też rajstopki ale ja nigdy nie używałam. Są też nakolanniki, ale też nie używałam. a w jakim celu rajstopki, żeby miały ABSy na kolankach? Monika raczkuje w normalnych spodniach plus skarpety te z ABSem, albo w rajstopkach i na rajstopki te skarpetki z ABSem.

Agaundpestka - ja już doprawiam zupki pieprzem, majerankiem, koperkiem, natką pietruszki, oregano, tymiankiem. Oczywiście nie wszystko na raz :-D

Sunshine, Kasiekz - jak dywan, dobrej jakości, to bardziej uniwersalny. Ale jak wykłądzina podłogowa - to ja bym brała dziecinną i ja mam dziecinną - dla Szymka w ulice dojeżdżenia autami, a dla Moniki - zieloną w laleczki, pieski, kotki i motylki. Jest słodka :) nie musi być różowe :p

wycieczki rowerowe - ahhhh....
a mi rower ukradli 3 lata temu, mojego ukochanego górala, 13letniego... miałam go "całe życie", tyle wspomnień.....
 
Rysica już zdecydowałam, że kupujemy taki tkany na płasko bawełniany dywan w kolorach jej pokoju (nie za duży, tylko na środek). Skarpety z tą gumą są genialne, mam identyczne! Wylicytowałam 2 pary na allegro i był to rewelacyjny zakup:)

Mlodak ja gotuję mięsko razem już od 8 mies.:p

Muńka ja mam rajtuzy z anty poślizgiem na kolanach do raczkowania i nie polecam...ten anty poślizg jest wiecznie nie tam gdzie być powinien, przekręca się, więc to kitu z takim gadżetem:p

Agaundpestka z przypraw majeranek, lubczyk, bazylia, oregano, carry, pietruszka, koperek, seler naciowy, cząber, kminek. Nie używam pieprzu i soli. Z zabezpieczeń z Ikea mam gumowe kółka na wszystkich rogach (młoda od razu gryzie je sobie na swędzące dziąsła:p), zatyczki do kontaktu (badziewie - młoda małymi paluszkami już kilka razy wyciągnęła) i zabezpieczenie przed otwarciem okna na więcej niż 5 cm (polecam). Są też zabezpieczenia do szafek, ale na śruby, więc nie dla mnie.

Aylin 3 tyg. ząb, więc widzę, że nie tylko u nas tak długo to trwa! Ostatnio 3 tygodnie wyrzynała się druga dwójka na górze!

My w pt mieliśmy pneumokoki (3 dawka) i oczywiście dopiero na drugi dzień gorączka i marudzenie. Na szczęście już za nami.
Widzę, że był temat nosidełek...właśnie szukam, ale jakiegoś dobrze zabudowanego i solidnego na wyprawy w góry, więc jak ktoś może służyć pomocą to super!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aylin- nosidlo super :tak::-) i jak sie sprawdza?
Mlodak- ja eszcze miesko osobno ale chyba juz czas zeby wszystko razem gotowac:tak:
Munka- super ze wyjazd sie udal, az zaluje, ze ja nie mam blizej rodzinki :-(
Kasienka- dobrze, ze wiesz juz co to ale nie dobrze, ze sie zarazilas, duzooooo zdrowka dla Was :tak:
Aga- smiesznie te rowery wygladaja :-D ale pewnie praktyczne


Czy mamy dziewczynek zastanawialy sie na przebijanem uszu np. na roczek????
Aurelcia na chrzciny dostala kolczyli takie malutkie, slodziutkie i moj Pe chce jej przebic uszka na roczek ale ja nie jestem co do tego przekonana :sorry:
 
Do góry