reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

U nas tez pobudki coraz raniej. Wczoraj normalnie o 7:20, dzis o 6:50 a przedwczoraj o 6:20. Smialismy sie ze juz przeszedl na nowy czas tyle że tydzień wcześniej.

Weekend minął mi pracowicie. Sprzatnelam cala kuchnię, bez mycia okna rzecz jasna. Poprasowalam wszystko lacznie z posciela. Zrobilam przegląd ubranek Szymka. Z ważniejszych rzeczy to jeszcze lodowka mnie czeka.

Jakos ostatnio nie umiem się wbic w rozmowe na forum i przez to nawet nikomu nie odpisuje.

Pola, kasieńka zdrówka dla chłopaków. Oby wizyty u lekarzy nie byly potrzebne.

Mam pytanko - czy mięso do zupek nadall gotujecie oddzielnie?
 
reklama
Czesc dziewczyny!

Ja znow na chwilke:-) jestesmy po weekendzie w Poznaniu. Gabi z kuzynem bawila sie rewelacyjnie. Wozil ją w swoim rowerku,pchal wozek na spacerku,choc jeszcze ledwo chodzi, no i oczywiscie nie obylo sie bez zabierania sobie zabawek,ciagniecia za wlosy itp.
Teraz do swiat bedziemy u moich rodzicow,no i musze poodwiedzac rodzinke,a czasu malo...

Bylam w szpitalu u tescia i nawet w takim miejscu wyglada elegancko:-D nie widac po nim,ze jest po takiej operacji. Mam nadzieje,ze w swieta bedzie z nami,bo tesknimy.

Chyba czuje sie lepiej widzac,ze Wasze dzieciaki tez zaczely sie wczesniej budzic. Moja G budzi sie o 5 :/ i chodze ostatnio przez to mega zmeczona. Wczoraj zasnela o 22 i wstala o 6.00 - nie bede ukrywac,ze liczylam na pobudke o 8.00.
Musze isc z nia do lekarza,bo od soboty ma problem z oczkiem. Miala zaropiale i czerwone. Na drugi dzien juz tylko lekko czerwone i spuchniete,ale tylko rano,w dzien juz bylo ok. Dzis rano znow spuchniete,a teraz jest ok,wiec cos jest nie tak,trzeba skontrolowac.

Mlodak - ja od poczatku gotowalam wsio razem.

Zdrowka dla chorowitkow!

Rysica- fajne skarpetki. A sa rajstopki z antyposlizgami?
 
w kinie bylam na polskim filmie moj rower. ladny ale troszke smutny. o tym jak latwo popelnic bledy wychowawcze ktore sie po wlasnych rodzicach przejmuje... film daje do myslenia, choc ja mojej mamie nie mam nic do zarzucenia natomiast moj maz jest kompletnym przeciwienstwem swojego ojca i nie mam pojecia po kim swoj charakter odziedziczyl:confused:


z tymi roletami musze pomyslec jesli sie nie poprawi. mamy ale takie biale ktore cale swiatlo przepuszczaja...

aylin dokladnie wiem o czym mowisz z tym wdrapywaniem sie , moj ma taka manie ostatnio. wczoraj sie wieczorem rozryczal strasznie, dalam mu w koncu nurofen ale i tak nie chcial do lozeczka to wzielam go do nas ale nie dal sie polozyc obok, musial byc na mnie gdzies... ostatecznie zasypial lezac na wznak lezac na mnie z glowa na mojej szyi - duszac mnie prawie :baffled: czego sie nie robi z milosci....
 
Mam pytanko - czy mięso do zupek nadall gotujecie oddzielnie?
Ja już w większości razem.

Rysica- fajne skarpetki. A sa rajstopki z antyposlizgami?
Rajstopy takie są, ale nie spełniają swojej funkcji przynajmniej u nas.
Dobrze, ze z tesciem lepiej i mam nadzieje, ze z oczkiem Gabi tez bedzie dobrze.

w kinie bylam na polskim filmie moj rower. ladny ale troszke smutny. o tym jak latwo popelnic bledy wychowawcze ktore sie po wlasnych rodzicach przejmuje... film daje do myslenia, choc ja mojej mamie nie mam nic do zarzucenia natomiast moj maz jest kompletnym przeciwienstwem swojego ojca i nie mam pojecia po kim swoj charakter odziedziczyl:confused:
Właśnie chciałam iśc na ten film hmm teraz jak już raz A zostawiłam to muszę komuś innemu zostawić i zabrac mamuśkę niech się rozerwie :)

My dziś na obiadek też pulpeciki tylko z indyka z makaronem i szpinakiem- wczoraj się tym zajadał, bo ile można jesc tych zupek :D
Czy doprawiacie czymś już maluchom ich obiadki?
 
Josie :-)
Moja G też usypia przy mnie baaardzo lubię gdy tak się wtula:-)

Dziś układamy wieze z klocków drewnianych. Tzn robimy wyścigi, jak wysoką wieżę ułożę zanim G mi ją nie rozpierniczy ;-)

No i też pobudki poranne ok 6 to już norma. A nie tak dawno spala do 8-9...

Muńka uściski dla Gabiszona :-):-):-)
No i nieustające kciuki za teścia&&&

Zupke gotujemy różnie zwykle osobno ale u nas raczej na parze więc dokladam później.

Aga czasopismo dobry prezent:p:p:p
Mi ostatnio pani anestezjolog przed narkozą powiedziała: O! A to już czas odstawic! Ile można? To chyba mama bardziej lubi... itp mądrości. Reagowalam raczej żartobliwie no ale zaraz miała mi zrobić narkoze i wolalam jej nie wkurzac ...
;-)

Ale powoli następuje ten moment, gdy ludzie będą się dziwić, że jeszcze. A czy ja muszę już planować odstawienie? Zobaczymy jak to będzie.

Aga też nie mogę się doczekać wycieczek rowerowych - uwielbiam a zeszły rok był bez... już znalazłam fotelik dla G, który mi się bardzo spodobał:-) jednak z przodu. Przypomniało mi się jak jezdzilam z ojcem motorem. Ja z przodu na baku;-). No a na rower miałam taki wiklinowy koszyk na kierownicę:-) Uwielbialam :-)

Polaa kciuki za Wojtala&&&& może lepiej sprawdzić, szczególnie po zapaleniu płuc...

Aga ja doprawiam ziołami tzn bazylia, oregano, majeranek, koperek, pietruszka.

Aylin smakowal Ci lunch;-);-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie szukam młodej dywanu do pokoju. Uważacie, że musi być różowy lub fioletowy czy tam w jakieś dziecinne rysuneczki, czy też może być bardziej młodzieżowy?

ja tez nie lubie dzicinnych, a taki neutralny bedzie na dluzej :tak:

Nio i po już po naukach przedchrzcielnych.............
i weź tu zostaw dziecko z moją siostrą, pierwszy i ostatni raz !!!!!!!!!!!!!!!!!
po tym wszystkim walczyłam z Niuśką do 23 aby mi zasnęła !!!!!!

to cos takiego jest??? :szok: i wspolczuje siotry, chyba my swoja rozszarpala :wściekła/y:

Bylismy na basenie i padl w aucie i nawet nie poczul jak go wyciagalam i rozbieralam ibkladlam do lozeczka, szok!!!!!! No i spi na glodzie haha
Narzeczona znow go na basenie calowala, tym razem ja zauwazyl, ale odpychal :-\ niewychowane to moje dziecko, obiecalismy narzeczonej ze caly tydzien bedziemy trenowac calowanie :-D :-D

moja tez tak po basenie czasem ma :sorry2: A wczoraj zasnela w drodze do Kosciola i sie obudzila jak ja przekladalismy do wozka, zasnela ponownie w drodze do domku i spala ponad 3h :szok: omijajac pore jedzenia :sorry2: pobawila sie 2 h i dalej poszla spac, normalnie spioch sie z nie zrobil :-D
:-D chyba przez te sniegi :-D

Moja tez taka calusna ale jeszcze na takiego co by jej nie przyjal nie trafila :-D
:-D :-D
My walczymy z remontem, ale już bliżej jak dalej. Dziś wyszłam na spacer i dostałam takiego ataku duszności, ze nie mogłam wózka pchać więc podeszłam do apteki spytać czy coś mogę na alergie, ale oczywicie, ze karmię więc kobieta, ze nie ma nic i najlepiej na parę dni przerwać karmienie, a potem pyta ile dziecko ma więc mówię, ze 9mies, a ona "to poco pani jeszcze karmi czas najwyższy odstawić takie duże dziecko":nerd::nerd:

Co za babsko, normalnie w szoku jestem:szok: i zdrowka dla Ciebie niech ten remont juz sie konczy :tak:

bylismy na SORze i wszystko ok jesli chodzi o gardelko oskrzela i pluca ... ze szpitala w ktorym bylismy wszystkie inne dzieci niz z zapaleniem pluc odsylaja do innych szpitali jesli jest koniecznosc przyjecia na oddzial bo tam same zapalenia pluc ... a oddzial pelny ... mowila ze maja dwa lozka wolne

no ale jesli chodzi o biegunke to mamy nawadniac i dieta kleikowo ryzowa ... temp zbijac .. jak pojawia sie wymioty (ktorych brak i mam nadzieje ze tak zostanie) to szpital i nie ma przepros ...a temperature zbijac

zdrowka dla Nikusia i dobrze ze osluchowo wszystko czysto :tak:

Maly mi wieczorem wyrznal zebami (ktorych nie ma) w lozeczko i krew poszla z dziasla:-\ kurcze zaczyna sie....

oj zaczyna :tak::-D mam nadzieje, ze nic powanego mu sie nie stalo, a jak paluszek juz nie boli?

U nas w nocy znowu napadalo i jak tu Kubie wytłumaczyć, ze to nie święta z Mikołajem jak On sie doczekać nie moze?! :-D "Mamusiu patrz ile śniegu, Mikołaj na pewno przyjdzie do nas. Chce ju świętować" :-D

Kubus jest nie mozliwy :-D:-D ale co sie dziwic tyle sniegu nawet w swieta BN nie bylo!!!!

pobudka 5.40 :no::confused2::shocked2::confused::dry:

zaczynam podejrzewac ze to przez to ze teraz wczesniej robi sie jasno bo widze ze nie tylko moj tak fiksuje????
czy to znaczy ze latem bedziemy wstawac o 4 nad ranem???

moja tez sie coraz czesciej budzi wczesnie ok 6 ale mam nadzieje, ze jak zmieni sie czas to sie przesunie :tak:
i tez mi sie wydaje, ze to przez to ze wczesnie robi sie jasno :tak:



To tyle na razie wracamdo pracy :-p:-p:-p
 
z tymi roletami musze pomyslec jesli sie nie poprawi. mamy ale takie biale ktore cale swiatlo przepuszczaja...

aylin dokladnie wiem o czym mowisz z tym wdrapywaniem sie , moj ma taka manie ostatnio. wczoraj sie wieczorem rozryczal strasznie, dalam mu w koncu nurofen ale i tak nie chcial do lozeczka to wzielam go do nas ale nie dal sie polozyc obok, musial byc na mnie gdzies... ostatecznie zasypial lezac na wznak lezac na mnie z glowa na mojej szyi - duszac mnie prawie :baffled: czego sie nie robi z milosci....

moja padła w poprzek. Na szczęście podczytywałam was przez kom to iałam z czego zadzwonic do męża :) uratował mnie bo leżałam w tak głupiej pozycji ze nie miałam jak się podnieść.

A rolety ja mam ciemnoturkusowe podgumowane. One światła nie przepuszczaja - tylko taka ramke wokół. Polecam. Długo ciemno jest. Z tym ze jak mała sie obudzi to i tak nie mam jak jej wytłumaczyc ze jest ciemno i małe dziecie powinny spać jeszcze...

My dziś na obiadek też pulpeciki tylko z indyka z makaronem i szpinakiem- wczoraj się tym zajadał, bo ile można jesc tych zupek :D
Czy doprawiacie czymś już maluchom ich obiadki?

zioła wszelkiego typu, daje oregano, bazylie, koperek, ostatnio nawet pieprz dałąm. Tylko soli i cukru staram sie nie dawać.

Ale ostatnio gotowałam dla siebie makaron chili i młoda porwała mi zanim zdążyłam odebrać to zeżarła kluskę. I nawet się nie skrzywiła. A makaron sam w sobie dość pikantny był.

Aylin smakowal Ci lunch;-);-);-);-)

No właśnie nie - płatków zapomniałam :)
 
reklama
MsMickey super to sie wydaje jak dziecko z przodu, jakos tak bezpieczniej, ale co jak ktos ma krotkie rece i tulow? czy ja dosiegne kierownicy? hmm musze sie przejsc gdzies zobaczyc te foteliki
 
Do góry