reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

zrobilam ale na nic sie nie zdalo jak mu nalozylam ociupinke to taki wrzask i zaczą tak rozcierać po buzi zerwal plaster ze nie moglam go uspokoic wcale i od razu buzia pod zimną wode:/
kupialm w aptece preparat do zamrażania niestety były tylko dla dzieci powyżej 4 roku życia :/ no ale może nic sie nie stanie przez to ze on ma tylko 2 lata juz mu to zamrażałam w przeciągu 2 tyg powinno odpaść a jak nie to musze powtórzyć tylko że jest jak byk napisane ze to jest do stóp i rąk.. no ale zaryzykowalam uzylam na twarzy i nic sie nie stalo kilka sekund krzyku i po wszystkim. cholerstwo 30 zl :/
 
reklama
hej dziewczyny ile czekałyście na toxopl... i cyto... pewnie już o tym pisałyście ale tak pędzicie,,,,,,,,,,,,że szok a już nie mam siły przewalać tych wszystkich stron A NAJWAŻNIEJSZE TRYMESTRY SPISAŁAM...HE HE BUZIAKI
 
Witam wszystkich i gratuluje udanych wizyt.
Co do tych trymestrow to poczytalam troszke o tym i wiecie co - co stronka to inaczej pisza ; na jednych ze I trymestr trwa do konca 12tyg, na innych ze do konca 13tyg a na jescze innych ze do konca 14tyg. Tak wiec wszystkie macie racje.
Moja lekarka powiedziala mi ze do konca 14tyg mam brac leki i po tym tygodniu bede mogla byc juz spokojniejsza :tak:. No ale co lekarz to tez inna opinnia.
Ja tam przyjmuję, że do końca 12 tyg - szybciej odetchnę z ulgą ;-)

Mi lekarz powiedział, że ze względu na to, że tak długo się starałam lutkę będę zapewne wcinać przez cała ciążę :baffled:

ale ja pisze o skonczonych 13tyg, 14rozpoczyna IItrymestr(wg mojej ksiazki)
A co masz za książkę?
Ja sobie kupiłam "Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach"...
 
hej dziewczyny ile czekałyście na toxopl... i cyto... pewnie już o tym pisałyście ale tak pędzicie,,,,,,,,,,,,że szok a już nie mam siły przewalać tych wszystkich stron A NAJWAŻNIEJSZE TRYMESTRY SPISAŁAM...HE HE BUZIAKI
W jednej przychodni powiedziano mi, ze do 2tyg, a w drugiej czekalam dobe.
 
kamila - bo to szczypie, ale troche chyba Ci cyganił bo nie tak po 2sekundach:-) szkoda, ze nie dał, bo to jest naprawde skuteczne:tak:
 
U mnie to byla masakra z waga w pierwszej ciazy. Przytylam sporo ponad 45kg:szok: a syn wazyl ponad 5kg. Pod koniec 9miesiaca waga pokazywala ponad 110kg:szok::szok::szok: Ale bardzo szybko bo juz 3miesiace po porodzie waga wrocila do normy:-)
 
reklama
Do góry