reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

U mnie to byla masakra z waga w pierwszej ciazy. Przytylam sporo ponad 45kg:szok: a syn wazyl ponad 5kg. Pod koniec 9miesiaca waga pokazywala ponad 110kg:szok::szok::szok: Ale bardzo szybko bo juz 3miesiace po porodzie waga wrocila do normy:-)


czemu tak duzo? tak poprostu przybierałas na wadze czy cos bylo nie tak???

kamila - kłamał :))
 
reklama
kamila - kłamał :))
nie dziwi mnie to. Kiedyś kilka miesięcy temu biegał bawil się i nagle krzywo staną i się przewrócił .. zaczą krzyczeć nie mógł stanąć na nogach cały dzień spędziliśmy w szpitalu na wszystkich badaniach i rtg i u ortopedy i u pediatry i wiele innych .. po czym lekarze powiedzieli że nic mu nie jest niema nawet żadnego stłuczenia noga zdrowa jak ryba :p Wtedy nie chodził przed dwa tygodnie - raczkował a jak mu kazałam stanąć albo na siłę postawiłam to upadał i krzyczal że boli.. heh symulant:) Dzisiaj rano tez dał czadu... staną na jakąś zabawkę i go noga zabolała.... przez cały dzien nie chcial chodzic strasznie plakal jak mu kazalam i kazal sie nosic na rekach ale w koncu mu powiedzialam zeby powiedzial papa kuku i juz sobie pójdzie to kuku no i tak powiedzial hehehe od tej chwili zaczą biegać szaleć i nagle nic go nie bolało :)
 
nie dziwi mnie to. Kiedyś kilka miesięcy temu biegał bawil się i nagle krzywo staną i się przewrócił .. zaczą krzyczeć nie mógł stanąć na nogach cały dzień spędziliśmy w szpitalu na wszystkich badaniach i rtg i u ortopedy i u pediatry i wiele innych .. po czym lekarze powiedzieli że nic mu nie jest niema nawet żadnego stłuczenia noga zdrowa jak ryba :p Wtedy nie chodził przed dwa tygodnie - raczkował a jak mu kazałam stanąć albo na siłę postawiłam to upadał i krzyczal że boli.. heh symulant:) Dzisiaj rano tez dał czadu... staną na jakąś zabawkę i go noga zabolała.... przez cały dzien nie chcial chodzic strasznie plakal jak mu kazalam i kazal sie nosic na rekach ale w koncu mu powiedzialam zeby powiedzial papa kuku i juz sobie pójdzie to kuku no i tak powiedzial hehehe od tej chwili zaczą biegać szaleć i nagle nic go nie bolało :)
A ja myślę, ze go nóżka wtedy mogła boleć takie małe dziecko nie jest w stanie symulować, a na pewno nie tak długo :) a tu mu może bardziej plaster przeszkadzał :)
 
A ja tak sie zarzekalam ze ciaza mnie wyciszyla.... Taaaa, wlasnie opierdzielilam meza ze kupil zly chleb... I chyba na tym nie poprzestane :baffled: chyba po prostu brakowalo mi tej wlasciwej osoby do ochrzanu :dry:

Ja tez mam "ciezarowke..." a takze dwie ksiazki murkoff "w oczekiwaniu na dziecko" oraz "dieta przyszlej matki"- mocno polecam
 
A ja myślę, ze go nóżka wtedy mogła boleć takie małe dziecko nie jest w stanie symulować, a na pewno nie tak długo :) a tu mu może bardziej plaster przeszkadzał :)
jakby go bolała to by nie dał sobie ściskać przez kelarzy z całej siły nogi obmacywali mu ją i ściskali tak że aż czerwone pręgi mu się robiły a on nic zero reakcji musieli tak zrobić żeby sprawdzić czy go rzeczywiście boli skoro wyniki badan takie dobre sama bylam zdziwiona mnie by pewnie bolalo jakby lekarz mi tak mocno ścisną;p

a co do plastra to na pewno mu przeszkadzal ale innego wyjscia by nie bylo jakby mial sie czosnek utrzymac na twarzy tylkoe wmiejscu kurzajki ?:D:-D

A ja tak sie zarzekalam ze ciaza mnie wyciszyla.... Taaaa, wlasnie opierdzielilam meza ze kupil zly chleb... I chyba na tym nie poprzestane :baffled: chyba po prostu brakowalo mi tej wlasciwej osoby do ochrzanu :dry:

Ja tez mam "ciezarowke..." a takze dwie ksiazki murkoff "w oczekiwaniu na dziecko" oraz "dieta przyszlej matki"- mocno polecam
ja tez ciągle ochrzaniam ostatnio - norma :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie kochane

Pisze w imieniu mojej córki ja osobiscie jestem lipcóweczka 2011 Marzena197235 A Brygida dołaczyła do was za moja namowa jak tylko zaszła w ciaze , niestety dzisiaj dowiedziała sie ze ma martwa ciaze od 2 tygodni a jutro zostanie wyczyszczona

Wam kochane w swoim i córki imieniu zycze szczesliwego rozwiazania
 
czemu tak duzo? tak poprostu przybierałas na wadze czy cos bylo nie tak???
Pierwsza ciaze mialam totalnie bezproblemowa i bez objawowa jedynie ta wago rosla w bardzo szybkim tempie. W 5tym miesiacu wszyscy mysleli ze to juz 9ty:-D. Bylam ogromna. Ale nie jadlam wiecej niz przed ciaza, czasami nawet mniej a mimo to waga rosla. Lekarz powiedzial mi ze mam sie nie martwic ze mam bardzo duzo wod plodowych. No i synus do najmniejszych nie nalezal:-D

Witajcie kochane

Pisze w imieniu mojej córki ja osobiscie jestem lipcóweczka 2011 Marzena197235 A Brygida dołaczyła do was za moja namowa jak tylko zaszła w ciaze , niestety dzisiaj dowiedziała sie ze ma martwa ciaze od 2 tygodni a jutro zostanie wyczyszczona

Wam kochane w swoim i córki imieniu zycze szczesliwego rozwiazania
Bardzo mi przykro:crazy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Marzena - pozdrów od nas córkę, ucałuj, powiedz, że jesteśmy z Nią!!!!

Ja tam nikogo nie opierniczam, bo nie mam kogo. Mąż załapał się na kurs i całymi dniami się kursuje (jak wychodzi rano to wraca wieczorem), a mała... czasami ja nakrzyczę jak narozrabia, ale nie, żeby tam zaraz awantury.
A dziś miałyśmy trudny dzień. Alinka obudziła sie o 5 rano z bólem ucha (widziałam juz o co kaman), ale wizytę u lekarza miałyśmy dopiero na 14.30, więc sie maluszek nacierpiał jeszcze. Oczywiscie ja juz od 5-tej nie miałam spania, bo co chwilkę płakała. Po południu miała wysoka temperaturę, a teraz... ją roznosi!!

Tak z ciekawości sprawdziłam, że nawet tu na BB 13 tydz. to juz II trymestr
 
Ostatnia edycja:
Do góry