reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Dzisiaj na wyzicue spytałam gina jak to jest z tym myciem okien w ciąży - w końcu święta się zbliżają. Stwierdził, że ciąża, która się traci od podnoszenia rąk to bezwartościowa ciąża. Powiedział, że nie mam się oczywiście za bardzo przemęczać, ale jedno okno dziennie spokojnie mogę umyć. :tak:
 
Dzisiaj na przymusowym wazeniu plus 600 g - to i tak dobrze biorac pod uwage wczesniejsze nieustanne mdlosci i wymioty. Gdzies w ktoryms kalendarzu przeczytalam, ze od 12 tyg powinno sie tyc ok 0,5 kg tygodniowo. Hmmm... Dziewczyny, ktore juz byly w ciazy, ile przytylyscie? Buziczek ile przytylas z chlopcami? Moze juz pisalas, ale tak wiele sie tu dzieje, ze nie sposob zapamietac.
 
kamila - nie chce juz mi sie wałkowac tych trymestrów, kazdy ma jakies swoje źródła i tak jest dobrze:-p.
ale ja pisze o skonczonych 13tyg, 14rozpoczyna IItrymestr(wg mojej ksiazki)
 
Witam wszystkich i gratuluje udanych wizyt.
Co do tych trymestrow to poczytalam troszke o tym i wiecie co - co stronka to inaczej pisza ; na jednych ze I trymestr trwa do konca 12tyg, na innych ze do konca 13tyg a na jescze innych ze do konca 14tyg. Tak wiec wszystkie macie racje.
Moja lekarka powiedziala mi ze do konca 14tyg mam brac leki i po tym tygodniu bede mogla byc juz spokojniejsza :tak:. No ale co lekarz to tez inna opinnia.
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj na przymusowym wazeniu plus 600 g - to i tak dobrze biorac pod uwage wczesniejsze nieustanne mdlosci i wymioty. Gdzies w ktoryms kalendarzu przeczytalam, ze od 12 tyg powinno sie tyc ok 0,5 kg tygodniowo. Hmmm... Dziewczyny, ktore juz byly w ciazy, ile przytylyscie? Buziczek ile przytylas z chlopcami? Moze juz pisalas, ale tak wiele sie tu dzieje, ze nie sposob zapamietac.

niestety nie umiem Ci odpowiedziec na to pytanie, bo ja chorowałam na cos takiego, ze w 2dni potrafiłam zatrzymac 4kg wody - tak puchłam. W pewnym momencie przestałam wchodzic na wage, ale wazyłam z 90kg - w momencie startowym wazyłam 50kg:sorry2:
ja nie pomoge:baffled:
 
Dzisiaj na przymusowym wazeniu plus 600 g - to i tak dobrze biorac pod uwage wczesniejsze nieustanne mdlosci i wymioty. Gdzies w ktoryms kalendarzu przeczytalam, ze od 12 tyg powinno sie tyc ok 0,5 kg tygodniowo. Hmmm... Dziewczyny, ktore juz byly w ciazy, ile przytylyscie? Buziczek ile przytylas z chlopcami? Moze juz pisalas, ale tak wiele sie tu dzieje, ze nie sposob zapamietac.
ja przytylam 18 kg w pierwszej ciaży ale to tylko przez to ze obżeralam się kebabami i pizzą całą ciąże a dziecko wazylo 4 kg
 
reklama
Do góry