reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Ja kąpię swoją przeważnie o 19.00, potem cyc i spanko. Nie dałabym rady przetrzymać jej po kąpieli, bo ona już wie, że zaraz będzie jedzonko. Zawsze pod koniec ubierania zaczyna być niespokojna i wtula się w swoje łapki. To jest u niej charakterystyczne. Zawsze wiem kiedy jest głodna, a przede wszystkim śpiąca, bo zaczyna się dłońmi macać po główce i przymykać oczy. Ja ją karmię to przez cały czas jeździ sobie rączką po główce. Najlepsze jest to, że mama mi powiedziała, że ja robiłam dokładnie tak samo, tylko głównie skupiałam się na mizianiu ucha :-D

A czy Wasze maluszki robią coś charakterystycznego??
Mój się nakrywa pieluchą, bez tego nie zaśnie.
Czy Wasze bąble też Was tak kopią na przewijaku podczas ubierania, zmiany pieluchy itp.? :oo2: Kurde już sama nie wiem, jakie uniki stosować, bo mu te szkiry latają w tę i nazad.
Mój robi to samo, macha ze nie ma jak pieluchy zapiac. Kopie mnie i w przewijak tak, ze az dudni.
A ja się cieszę, bo Monika zjadła CAŁĄ kaszkę (180 ml) w 5 minut, i to łyżeczką!!! :D A czemu jej tak smakowała? Bo kupiłam jej kaszkę ... waniliową! :) Normalnie buzię otwierała i aż zasysała tę kaszkę tak jej smakowała! :D
Tez sie ostatnio nad ta zastanawialam, chyba sie skusze:)
dziewczyny czy Wasze dzieci sie wsciekaja w kombinezonach ?? mam taki jeden bez nog na teraz i mlody chce wyjsc z siebie jak mu go zakladam doslownie
Wścieka się jak che mu ubrac cos więcej niz body:)

A co do krzesełek, to ja mam po bratanicy męża - podobne do tego co pokazała mlodak - tylko inne kolorki.
 
reklama
Rysica - gdzie kupilas waniliowa kaszke? tj jakiej firmy?

ja dostalam od mamy 30 słoiczków z domowa dynia, jabłkami i soczkiem jabłkowym. Czyste eko.... maz padnie jak zobaczy zapasy dla niuni :) w jego szafce z przekąskami :)

Młodak - ja doczytałam ze ty masz 22 porcje dni w sloikach. Teraz patrze ze nie w słoikach tylko mrozonej :) he he czytam na szybko i tak wychodzi.
Ja dopiero zaczynam wprowadzac to sie ucze :)
Ale pyszna wychodzi dynia pieczona - potem do blendera i robi sie mus. Tez mozna mrozic
 
Ostatnia edycja:
Ja póki co o krzesełku nie myślę, bo jeszcze sporo czasu minie zanim będzie mogła w nim usiąść, a nie mam miejsca na kolejną rzecz, która będzie stała nieużywana. Moja siorka ostatnio młodemu fajne krzesełko kupiła, ale nie pamiętam jakiej firmy:baffled:

Ja wczoraj zamówiłam nosidełko biodrowe HIPSEAT, bo miałam 20% rabatu, więc chciałam skorzystać ze zniżki. Póki co pożyczę siostrze, bo Gabi jeszcze za mała:-)

Oj, coś popłakuje mi to moje maleństwo a zawsze spała bez pobudki przynajmniej te 3 godziny po karmieniu wieczornym. Czyżby faktycznie ząbki..??
 
My dostaliśmy od przyjaciół babydesign takie krzeselko do karmienia w kolorze bezowym. Nawet ładne. Jest fajowe bo tak jak u Rysicy są poziomy chyba 3 ustawienia więc można ustawić na niski i karmić z kanapy np. Tez można położyć prawie.
Oni taki używali u synka tylko dostali inny kolor i im się nie podobał ale mówią, że uzytkowo bije na głowę inne patenty.

P dziś dał znać w kadrach, że chce Gosię ubezpieczyć i teraz oni wyślą to do zus i mamy czekać na taki nr z zus który będę podawać u lekarza. U Was też tak? Bo baba w przychodni powiedziała, że od ręki się takie zaświadczenie dostaje...

Dziś fajny dzień z przyjaciółka. Spacer, kawka itp. Dzieciaczki superasne dwie dziewczyny 5 i 1,3. Bardzo fajny kontakt mają że sobą aż miło było popatrzeć.
Też chciałabym, żeby Gosia miała taki fajny kontakt ze swoim młodszym rodzeństwem:-)

Aż się boję dzisiejszej nocy. Gocha niby usnela ale słysząc się wierci. I płacz przy pierdach był :-( Chyba mykne szybko spać to coś może zalapię ;-)
 
Szczerze mówiąc nie wiem :sorry2: Ta babka "włożyła" kciuka do pięści tak, żeby na nim zaciskały się pozostałe palce. Wtedy do buźki małemu tą piąstkę. Tyle, że mój nie ssie kciuka tylko rączki do buzi bierze, więc nie musiałam tak kombinować.
A pokazywała mi to po to, żeby mały "jadł" swoje rączki (ale nie kciuka), bo to jest metoda na uspokojenie go (pożaliłam się, że nie chce smoczka i wciąż wisi na piersi).
może dałoby się to zrobić u noworodka który jak zaciśnie piąstkę to tak już zostaje ale na obecnym etapie to niewykonalne :-p


u nas kolejny super dzień - Misia grzeczna, łatwy plan się sprawdza, marchewkę wcina aż miło :happy2:


dziewczyny a czy są takie gotowe słoiczki z pojedynczymi produktami jak ziemniak, dynia itp. (warzywa)??? bo ja znalazłam tylko marchewkę :baffled: i chyba będę teraz dawać "duety" np. marchewka z ziemniaczkiem
 
reklama
a wiecie ze gerber produkuje sama dynie? Tylko nie wiem dlaczegoi na rynek wschodni i u nas nie znajdziesz. Niestety nikt nie jest mi w stanie wytłumaczyc dlaczego
 
Do góry