reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

hmmm, nie miałam mleka sciagnietego - więc po kąpieli dałam cycka stwierdzając ze i tak obudzi się o 23.30 wiec wtedy dam kasze... i siedze, mleko w podgrzewaczu a laska śpi....

Jak znam zycie to dzis wstanie 3.30... a ja będę tu siedziec jak głupia :)

Prosze nie lączyc :) Ja chce na Karnego :p
 
reklama
mycie o 21, potem cycek i spanie. Próbowałam wczesniej - szalała do 21.30 wiec mam sówke :)
Nasza podobnie - nie ma sensu za wcześnie kąpać, bo i tak nie zaśnie. Najwcześniej ok 21.

Dzisiaj była jazda z zasypianiem. A teraz budzi się co chwilę z płaczem :nerd: Mam podejrzenia, że to ząbki są winne...
Prosze nie lączyc :) Ja chce na Karnego :p
Mówisz - masz ;-)
 
Coś charakterystycznego...
Gocha gdy je pływa pół krawlem, tzn robi zamachy takie powolne ręką nad cycem:-) wiele wiele razy. Lub trzyma mnie za bluzkę.
Woła nas też nie płaczem tylko takim pokrzykiwaniem jakby 'ej!'

No i gdy jest zmęczona to też trze oczka i ma takie połówki tylko.

Tak w ogóle to nie mamy chwilowo netu stacjonarnego tylko w komie a tu rachuneczek ... więc zaglądam tylko na chwilę, poczytać i popocieszac się;-)

Gosia ma skok chyba bo wróciła do jedzenia co dwie godziny w dzień i ostatnio też noc. Dziś usunęła ok 20 i jeszcze śpi to sukces bo ostatnio się budziła na karmienie o północy:-(
Ale liczę, że będzie lepiej.
Katar jakby mniejszy ale czasem jak chrumknie ... jutro P ubezpiecza ją u siebie i idę zapisać tu do pediatry. Poprzednia tylko czyścić kazała co zresztą robię parę razy dziennie.
Spokojnej nocy:-):p
 
Muńka - Kuba jak zasypia to musi mieć smoka i zasłania sobie buźkę pieluchą (na Albumowych są fotki), a jak pije z butli, to tak jak Iwon synek trzyma mnie za kciuka, albo za innego palca.
 
Witajcie nie było Mnie tu długo...Dziś robiłam cytologię a od wczoraj Ethan je piers plus mm. Od miesiąca miał zielone wodniste kupki i w końcu udało się dostać do alergologa który potwierdził alergie na mleko krowie i dostaje Nan sensitive nestle. Czy któraś z mam używała go ?
U nas zdecydowana poprawa kupki maja konsystencje ściślejszą nie sa wodniste i są w nich kawałki taaaakie jak z jajecznicy niescietej do końca. W nocy jemy cycka raz albo dwa razy .Doktor kazał podawać jak najmniej piersi i przechodzić na słoiczki zaczynają od warzyw. Dla Mnie to dziwne ze tak wcześnie . W sumie nawet nie wiem kiedy w karmienu mieszanym wprowadza się słoiczki warzywka owoce??? Ethan dziś miałby 4 miesiące ale że przenoszony 10 dni to dopiero za 10 będzie miał.
Jeszcze jedno pytanie jeśli od rana od 7 do 4 w nocy dziecko niemiało piersi a o 4 zjadło i spało 3h to znaczy że sie najadło ale tez dla Mnie to oznaka że chyba za dużo mleka to niemam skoro dopiero po takim czasie była pełna pierś?
Pozdrawiam
 
Iwon mój też trzyma mnie za kciuka podczas karmienia, albo za bluzkę, a jak jest niespokojny podczas karmienia to mu sama tego kciuka podaję i przestaje wierzgać momentalnie

z takich charakterystycznych dla niego rzeczy to jeszcze tarcie oczek jak jest śpiący, wtulanie się w pieluchę do snu (wczoraj mimo iż był straszliwie senny to zasnął w wózku na spacerze dopiero jak mu pieluchę dałam) a jak jest zadowolony bo brzuszek pełny to leży i bawi się swoimi paluszkami :)


my kąpiemy małego między 19 a 20, zależy o której wstanie z drzemki - jak się obudzi to dostaje cyca, a potem czekamy jakieś 1,5godz i dopiero kąpiel, potem znowu cyc i lulu
 
Dziewczyny Antek do 3 i pół miesiąca przesypiał całą noc. Od jakiś 2-3 tygodni budzi się koło 3 w nocy. Jak się w nocy obudził dawałam mu mleko i spał dalej, ale od 2 nocy wypijał może po 90ml i dalej spał i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt,że rano już nie chciał jeść dopiero po 10 kaszkę na gęsto. Dziś przespał nockę do 6 ale do tej pory wypił może 60ml mleka i to z przerwami po troszku. Czyli w nocy nie jadł i rano też nie, teraz zasnął. Dodam że w ogóle ostatnio jak je z butelki to się wygina wyciąga smoczek,denerwuje się itp,strasznie się męczę karmiąc go.
Czy powinnam iść z nim do lekarza?
 
reklama
Viola nasze chlopaki w podbnym wieku i mam podobny problem od 2 dni. Nie daje mleka w nocy ale juz ja przesypial pieknie (co prawda jakues 2 tygodnie dopiero) a teraz od 2-3 kwekanue z zamknietymi oczami wiec srednio do 40 minut mam pobudke aby podac smoka. Bronie sie przed butla w nocy na razie. Mam nadzieje ze uda mi sie.
Natomiast jazdy przy jedzeniu a raczej przed odwala takie ze szok. Robie butle przykladam do ust a ten w ryyyyyykkkkkkk!!!!! Trzeba go uspokoic bo az sie zanosi. Najlepsze jest to ze robie kilka podejsc i w koncu przy ktoryms zaskoczy i zje wszystko. A potem usmiech. Nie lapie o co chodzi. Chyba ktos mi syna podmienil....
Nie wiem czy zabki nie ida. Co prawda w buzi nie widze nic szczegolnego ale slini sie bardziej miz zazwyczaj az nie dadaza sliny polykac i sie krztusi.
 
Do góry