reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Jasiek przewraca sie z plecow na brzuch !!!! z brzucha na plecy nadal mu nie wychodzi i sie wkurza :)

Gratulacje :-)

a ja się chcę pochwalić - mąż wygrał w Esce Rock bilety na Rocktoberfest Party !!! :D:D:D Już 3 rok pod rząd :D Hura hura :D

Fajnie, fajnie :) My planujemy nieśmiało pierwsze wyjście do kina w listopadzie na Sagę Zmierzch :-p Mam nadzieję, że babcia się zgodzi zająć Julkiem i poradzi sobie, bo ostatnio jak był u niej, to dał takiego czadu, że fiu fiu :sorry2:

A moja mała w końcu główkę podnosi leżąc na brzuszku, bo długo nie chciała tego robić.


Gratuluję sukcesu ;-)

MOja po kaszce na moim mleku (100 -150 ml - róznie wciąga) przesypia 6-7 h. Na razie podawalam po kąpieli (21.30) ale jutro spróbuje nakarmić cyckiem a jak się koło północy obudzi to podac kaszkę. A dlatego jutro ze mąż wyjeżdza i mam czas na eksperymenty :)

Mój teraz po cycku o 19 przesypia 5 godzin, ale potem od 24 się zaczyna "nocna impreza" ;)
Z Kornelem robiłam tak, że dawałam mu normalne mleko o 20, a o 23.30 karmiłam (czasem na śpiocha nawet jak się nie budził) mlekiem z kaszką i spał wtedy ładnie do 5,6.

No, ale nie daje mi to wcale gwarancji, że z moim drugim bąblem będzie tak samo - już mi nie raz pokazał, że ma w nosie konwenanse ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka

Iwon - ja mam w domu 10 różnych smoczków !!! I co i nic. Za cholerę nie chce chwycić :crazy: A ma wielką potrzebę ssania i dlatego przy każdym usypianiu jest płacz. Teraz wkłada już sobie rączki do buzi i boję się że zacznie ssać kciuka:no: Dziś przed spaniem też próbowałam dać smoka i porażka- jescze bardziej się wściekała niż przed.
No cóż jedni muszą oduczać, a jedni się modlą aby dziecko chwyciło :-(

Atinka a próbowałaś może smoka z lateksu? Moja silikonowych nie chciała a lateksowy od razu chwyciła, spróbuj a nóż widelec załapie ;-)

U nas też nastał okres marudzenia i w dodatku nie jedzenia z cyca :crazy:. Jak 2 tyg temu miałam zastój to od tamtej pory zaczełam o 4 nad ranem karmić ją z jedengo cyca a drugiego odciągałam i po zjedzeniu moich cyców wieczorem dodatkowo dawałam jej jeszcze to moje ściągnięte ale wiadomo z butli i teraz cwaniara drze się wygina macha rączkami i nie chce mi chwycić cyca a wiem że głodna no i takim sposobem mamy co chwila histerię że ho ho :dry:
 
Iwon, gratuluję sukcesu smoczkowego ;-) oby tak dalej! u nas też smoczek generalnie nieakceptowany, ale zdarzają sie przebłyski co jakiś czas ;-)

Bąblik, zdrówka!

Josie i Rysica, gratulacje!

Katrina, fajnie, że Kubuś tak wytrzymuje w leżaczku! Piotrusiowi niestety wszystko się nudzi po chwili i trzeba zmieniać anturaż...

Kasienka, dzięki...tylko problem w tym, że mały nie daje się odłożyć bo ryk...usypianie na rączkach i już...więc jak bym go odłożyłam i włączylabym odkurzacz lub szum z iphone'a to on i tak nie zwróciłby uwagi bo byłyby już spazmy. oczywiście jak już spi to mogę odpalic odkurzacz i wtedy wszystko ok. nawet chyba dłuzej spi, ale samo zasypianie przy szumie chyba niewykonalne....


W desperacji puszczam małemu co jakiś czas świnkę peppę po ang. Mam wtedy 5min spokoju...ale dziś przyjaciólka poleciła mi baby einstein ;-);-);-) no po prostu rewelacja! Mamy starszych dzieci pewnie to znają ;-) też chyba będę wykorzystywac w celu uzyskania 10 minut wolności ;-)
Baby Einstein - Baby MacDonald: A Day on the Farm (part 1 of 2) - YouTube
Puściłam małemu kawałek i wpatrzony ;-) wiem, ze to głupie, że mały pewnie za mały na tv, ale ja czasem naprawdę nie mam siły...

Uciekam robić obiad - dziś spagetti bolognese :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :)

u nas po staremu. Ja walczę z rozpakowywaniem toreb, a Gabi grzecznie się temu przygląda. Najgorsze jest to, że jak już tyle wywiozę z domu to przy rozpakowywaniu wywalam wszystko z szaf i robię porządek, więc ciągle nie widać postępów. Dziś jeszcze wyciągnęłam już zimowe buty, żeby je umyć i oddać do szewca, kurtkę chciałabym wyprać, no więc tak siedzimy sobie w tym bałaganie.


Hej,
To po co Ci to? Wracaj tutaj ;)

Ale ja nie uciekłam:-) fakt, że tutaj jest zawsze więcej do nadrobienia, ale nie zrezygnowałabym z forum na rzecz FB, choć i tam zaglądam. Po prostu tutaj jak wsio przeczytam to nie mam czasu czasem odpisać, a na FB jest przeważnie mniej.
Na telefonie nie instalowałam sobie ostatnio ani BB ani FB, bo stwierdziłam, że chociaż poza domem nie będę sie uzależniać od internetu:-)

A czy nie wiecie czasem czy można brać Rutinoscorbin przy karmieniu UU ?

mi ostatnio lekarka zaleciła, ale wcześniej zajrzała do tajemnej księgi leków:-)
 
Rysica Iwon Josie gratuluję!!!


Hatszept może spróbuj jak my łóżeczka na kółkach, może twój m da radę dorobić, u nas odkąd wpadliśmy na pomysł, żeby "jeździć" łóżeczkiem to mamy high-life, małego nawet jak płaczącego włożę, to pojeżdże trochę tą sroną gdzie ma główkę i się uspokaja a potem zasypia



a ja tylko chciałam nadmienic ze zrobiłam w końcu suwaczki i avaterek i nikt mi nie powie że jestem niewidzialna ;)
:-D
 
a ja tylko chciałam nadmienic ze zrobiłam w końcu suwaczki i avaterek i nikt mi nie powie że jestem niewidzialna ;)

A jakie ładne to wszystko - jeszcze pachnie świeżością :-D:-D:-D

Rysica Iwon Josie gratuluję!!!


Hatszept może spróbuj jak my łóżeczka na kółkach, może twój m da radę dorobić, u nas odkąd wpadliśmy na pomysł, żeby "jeździć" łóżeczkiem to mamy high-life, małego nawet jak płaczącego włożę, to pojeżdże trochę tą sroną gdzie ma główkę i się uspokaja a potem zasypia

Dziękuję ;)

Ale sprytne ;]

A moja zasnęła o 18:20 - po godzinie marudzenia... Zaraz ją budzę na kąpanie! ;P


I przymierzyłam ją do spacerówki - fotki wkleję jak już ją wykąpię ;)

Edek - hahahahaha zdążyłam kliknąć wyślij jak się sama obudziła ;P Wie kiedy kąpiel ;) z zegarkiem w ręku - kąpiel za minutę ;P
 
Hatszept a moze wlaczyc szum jak jeszcze jest na rekach i wtedy odlozyc i delikatnie kolysac ... my tak wlasnie zaczynalismy

Delwer no to mamy Cie :p

Rysica chwila moment i tez bedzie nasz tez ostatnio sie przymierzal i juz z pare razy sie przewrocil ale jak sie nie moze dzwignac czasami to taki zly ze hej :D
 
No, dzisiaj byłą próba ze spacerówką - ale jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie :-D topi się w niej!!! Niestety fotki z telefonu, bo aparat pożyczyłam Bratu bo jedzie do Japonii, a drugi się ładował...
i tak....
gondola (styknie jeszcze na jakieś 2 m-ce pewnie ;) ):
DSC_0982.JPG
spacerówka się bardzo podobała i była strasznie ciekawska, ale topi się w niej jeszcze ;P
DSC_1003.JPGDSC_1006.JPG
tu spacerówka z ciepłym śpiworkiem na polarze
DSC_1015.jpg
no to możemy zaśpiewać "My się zimy nie boimy" ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry