reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Delwer w koncu Cie widac ;)

Rysica rzeczywiscie spora ta spacerowka, ale corcia bardzo zainteresowana.

Dziewczyny, o ktorej kladziecie dzieciaczki spac? U mnie kapiel o 19 i do lozeczka o 19.30, ale od dwoch dni jest tak zmeczony, ze odstawia histerie przy kapieli... chyba zaczne kapac o 18, jak jest wypoczety i klasc spac o 19-19.30. Tylko nie wiem czy to dobry pomysl - taka dluga przerwa miedzy kapaniem, a kladzeniem spac.

Poza tym gratuluje wszystkim pierwszych przewrotek i podnoszen glowki na brzuszku. Ach jak ten czas szybko leci. Niedlugo bedziemy osiemnastki wyprawiac ;)
 
reklama
Delwer w koncu Cie widac ;)

Rysica rzeczywiscie spora ta spacerowka, ale corcia bardzo zainteresowana.

Dziewczyny, o ktorej kladziecie dzieciaczki spac? U mnie kapiel o 19 i do lozeczka o 19.30, ale od dwoch dni jest tak zmeczony, ze odstawia histerie przy kapieli... chyba zaczne kapac o 18, jak jest wypoczety i klasc spac o 19-19.30. Tylko nie wiem czy to dobry pomysl - taka dluga przerwa miedzy kapaniem, a kladzeniem spac.

Poza tym gratuluje wszystkim pierwszych przewrotek i podnoszen glowki na brzuszku. Ach jak ten czas szybko leci. Niedlugo bedziemy osiemnastki wyprawiac ;)

Ja uzależniam kąpiel i spanie wieczorne od tego o której wstanie z popołudniowej drzemki. Przeważnie między 19 a 20.30 - z reguły jakieś 30,40 minut po kąpieli.
 
Ja tylko na chwilkę , bo padam , nawet poczytać was dokładniej nie miałam czasu :-(
tak szybciutko :

gratuluje dzieciaczkowych sukcesów :-)

rysica wy to zacznijcie grać w totka :-) i już życzę udanej imprezki :-)

niespodzianka - kąpiel z reguły około 19, a potem butla i śpimy :-)

jak pisałam padam , więc mówię wszystkim kolorowych :-) i powoli udaje się w kimono :-) no jeszcze tylko prysznic i nowy odcinek Dextera :-)

pa
 
rysica jaki to wozek....bo my sie przymierzamy do zakupu spacerowki....mamy na razie tylko graco duo,ale juz nie jest potrzebny bo mala woli juz na nogach tylko czasem siada...takzr bedziemy sie przesiadac do jedynki
dla mnie wazne aby mial skretne przednie kola,szerokie siedzenie i dobrze jezdzil po sniegu,bloocie itp. Fajnie jakby mial przekladana raczke,ale nie musi

Ja mam Tako Jumper X, ale to drogi wózek, bo ma gondolę i spacerówkę w jednym na duuużych pompowanych kołach. Bez sensu, żebyś taki kupowała.

może taki: WÓZEK SPACEROWY BEBETTO FILIPPO SUPER GRATIS (2696303239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
479236955.jpg167690720.jpg
no bo przecież Rafałek jeszcze malutki, więc bym się od razu na taką parasolkę rozkłądaną nie porywała... No i koła duże :)

Delwer w koncu Cie widac ;)

Rysica rzeczywiscie spora ta spacerowka, ale corcia bardzo zainteresowana.

Dziewczyny, o ktorej kladziecie dzieciaczki spac?

Niespodzianka - oj spora, wybierałam taką, która ma najwyższe oparcie i najdłuższy podnóżek, więc jest bardzo długa :) Dłuuugo nam posłuży :)

Ja Monikę kąpię o 18:45, o 19:30 kończy jeść i ją odkładam i sama zasypia, a ja w tym czasie kąpię Szymka.

Kifsi - taaa, gra mąż w totka, co chwila trójkę wygrywa i to wszystko........
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, o ktorej kladziecie dzieciaczki spac? U mnie kapiel o 19 i do lozeczka o 19.30, ale od dwoch dni jest tak zmeczony, ze odstawia histerie przy kapieli... chyba zaczne kapac o 18, jak jest wypoczety i klasc spac o 19-19.30. Tylko nie wiem czy to dobry pomysl - taka dluga przerwa miedzy kapaniem, a kladzeniem spac.

Poza tym gratuluje wszystkim pierwszych przewrotek i podnoszen glowki na brzuszku. Ach jak ten czas szybko leci. Niedlugo bedziemy osiemnastki wyprawiac ;)

Ja kąpię swoją przeważnie o 19.00, potem cyc i spanko. Nie dałabym rady przetrzymać jej po kąpieli, bo ona już wie, że zaraz będzie jedzonko. Zawsze pod koniec ubierania zaczyna być niespokojna i wtula się w swoje łapki. To jest u niej charakterystyczne. Zawsze wiem kiedy jest głodna, a przede wszystkim śpiąca, bo zaczyna się dłońmi macać po główce i przymykać oczy. Ja ją karmię to przez cały czas jeździ sobie rączką po główce. Najlepsze jest to, że mama mi powiedziała, że ja robiłam dokładnie tak samo, tylko głównie skupiałam się na mizianiu ucha :-D

A czy Wasze maluszki robią coś charakterystycznego??
 
Delwer - a masz jeszcze tego X-landera?? Bo jeśli tak, to ja bym w nim przejeździła zimę, bo i tak na płasko póki co, a na wiosnę pomyślała o jakiejś lżejszej spacerówce... Co Ty na to??
A jak już tego X-landera nie masz to bym na Twoim miejscu wzięła ten Bebetto Filippo
 
hej dziewczynki. skrobnę co nieco bo o nie zapomnicie. nie mam czasu czytać wszystkiego,, faktycznie częściej jestem na fb ale przyznam, ze bb jest bardziej czytelne...i więcej tu do czytania. nie nadrabiam :no:
u mnie tez trochę choroba panuje- mnie gardło i kaszel nie puszcza, Marysia też katarek i kaszelek- odciagamy, nasivinem psikamy i smarujemy mazidłem.
wczoraj tez marudna była- ni spać ni jesć nie chciała...a Zuza wariowała- skakała po parapecie, na spacerze mi uciekała- no zwariować można. a w przedszkolu grzeczniutka, panie ją chwalą. tylko matce w kosć daje nieźle. nie moge jej od pieluch odzwyczaić- na wakacjach juz prawie ogłosiłam sukces a teraz porażka- w domu na kibelek usiaść nie chce, wyrywa się. u babci- sika, w przedszkolu też (dzisiaj jej nawet majeczki dałam, jak chca niech ją uczą, ja już nie mam siły).
na razie spadam. teść zajechał
Ja tez cierpliwości nie miałam, od razu oddałam na wakacje u babci i w 3 dni go odzwyczaiła. Sikanie przez bramę, bieganie z gołym po tarasie...u mnie warunków nie ma;)
Z Nadią zamierzam tak samo.
Wpadłam na chwilę, bo mnie zajeb...przewiało,ucho boli strasznie i plecy, niech mnie T nasmaruje i spac. Oby dzisiejsza noc była lepsza, bo wczoraj do 2ej prasowałam:szok:,a ona o 3 sie obudziła i darła sie z pół h a potem do 7 nie spała prawie. Także ide korzystać z wolnej chwili...

Buźka
 
Hej baby ;)

Ufff, dziecię do szkoły przygotowane, prasowanie zrobione, no to chwila dla Was :)

Iwon, gratuluję sukcesu smoczkowego ;-) oby tak dalej! u nas też smoczek generalnie nieakceptowany, ale zdarzają sie przebłyski co jakiś czas ;-)

No i u nas dzisiaj to był chyba właśnie taki przebłysk :-D Niestety, potem już nie chciał smoka :blink: Ale będę próbować dalej :tak:

A ta farma świetna! Ja też czasem małemu pozwalam parę minut pooglądać tv :-pZwłaszcza jak ma marudny dzień, że nic nie idzie w domu zrobić.


a ja tylko chciałam nadmienic ze zrobiłam w końcu suwaczki i avaterek i nikt mi nie powie że jestem niewidzialna ;)

No i super! :-)


Dziewczyny, o ktorej kladziecie dzieciaczki spac? U mnie kapiel o 19 i do lozeczka o 19.30, ale od dwoch dni jest tak zmeczony, ze odstawia histerie przy kapieli... chyba zaczne kapac o 18, jak jest wypoczety i klasc spac o 19-19.30.

My zazwyczaj kąpiemy o 19-tej, o 19.15 cyc i trwa to do około 19.30, potem zaraz spanie.
Ale ostatnio tak jak u Ciebie mały był kilka razy marudny już w okolicach 18-tej (np. dzisiaj). Wtedy po prostu kąpiemy go wcześniej i idzie spać o 19. Też bałam się, że zacznie mi wstawać z kogutami ;), ale jest ok. Na pierwsze karmienie budzi się o tej samej godzinie i rano też wstaje raczej tak samo.


A czy Wasze maluszki robią coś charakterystycznego??


Hmmm, ciekawe pytanie :) Moj np. jak zaczyna się nudzić, to popłakuje i mnie woła, a jak widzi lub słyszy że już wchodzę, to tak śmiesznie "kaszle" ;) Takie słodkie wymuszanie płaczu. A jak go karmię, to obowiązkowo mnie łapie za kciuka :)

Dziewczyny lubiące kabarety - to trzeba obejrzeć :-D
Kabaret LIMO - Janko Muzykant - Making Of - YouTube
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratulacje :-)
Fajnie, fajnie :) My planujemy nieśmiało pierwsze wyjście do kina w listopadzie na Sagę Zmierzch :-p Mam nadzieję, że babcia się zgodzi zająć Julkiem i poradzi sobie, bo ostatnio jak był u niej, to dał takiego czadu, że fiu fiu :sorry2:

oj to musze sie z kolezanka zgadac :) od poczatku chodzimy na ta serie we 2 :) tylko kto z dziecki zostanie?? bo jak zaszłysmy w ciaze to tez razem - ona urodzila 10 dni po mnie :)

Dziewczyny, o ktorej kladziecie dzieciaczki spac? U mnie kapiel o 19 i do lozeczka o 19.30, ale od dwoch dni jest tak zmeczony, ze odstawia histerie przy kapieli... chyba zaczne kapac o 18, jak jest wypoczety i klasc spac o 19-19.30. Tylko nie wiem czy to dobry pomysl - taka dluga przerwa miedzy kapaniem, a kladzeniem spac.

mycie o 21, potem cycek i spanie. Próbowałam wczesniej - szalała do 21.30 wiec mam sówke :)
 
Do góry