reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

hej dziewczynki. skrobnę co nieco bo o nie zapomnicie. nie mam czasu czytać wszystkiego,, faktycznie częściej jestem na fb ale przyznam, ze bb jest bardziej czytelne...i więcej tu do czytania. nie nadrabiam :no:
u mnie tez trochę choroba panuje- mnie gardło i kaszel nie puszcza, Marysia też katarek i kaszelek- odciagamy, nasivinem psikamy i smarujemy mazidłem.
wczoraj tez marudna była- ni spać ni jesć nie chciała...a Zuza wariowała- skakała po parapecie, na spacerze mi uciekała- no zwariować można. a w przedszkolu grzeczniutka, panie ją chwalą. tylko matce w kosć daje nieźle. nie moge jej od pieluch odzwyczaić- na wakacjach juz prawie ogłosiłam sukces a teraz porażka- w domu na kibelek usiaść nie chce, wyrywa się. u babci- sika, w przedszkolu też (dzisiaj jej nawet majeczki dałam, jak chca niech ją uczą, ja już nie mam siły).
na razie spadam. teść zajechał
 
reklama
Iwon - ja mam w domu 10 różnych smoczków !!! I co i nic. Za cholerę nie chce chwycić :crazy: A ma wielką potrzebę ssania i dlatego przy każdym usypianiu jest płacz. Teraz wkłada już sobie rączki do buzi i boję się że zacznie ssać kciuka:no: Dziś przed spaniem też próbowałam dać smoka i porażka- jescze bardziej się wściekała niż przed.
No cóż jedni muszą oduczać, a jedni się modlą aby dziecko chwyciło :-(
 
witajcie

hatszept - na prawdę Kuba nie śpi w dzień, tylko drzemie, jedynie co, to na spacerze śpi i to potrafi nawet ze 2 godzinki. Dlatego też jak tylko jest względna pogoda, to spacerujemy. Ale za to nocki są w porządku, więc nie narzekam. W dzień ja na ogół spędzam czas w kuchni, a mały ze mną w leżaczku - bujaczku i gada z mamą, przygląda się, potem kimnie na 15 min. i znów pogada, zje coś, itd.
 
a ja się chcę pochwalić - mąż wygrał w Esce Rock bilety na Rocktoberfest Party !!! :D:D:D Już 3 rok pod rząd :D Hura hura :D
6 listopada moi rodzice zostają z dzieciarnią a my się jedziemy BAWIĆ!!!
Jeszcze musimy bratu mojemu bilet wygrać, żebyśmy się mogli się z załogą Eski Rock piwka napić ;) i żeby miał nas kto odwieźć ;) bo brat zawsze abstynent ;)
 
Bry!

A moja mała w końcu główkę podnosi leżąc na brzuszku, bo długo nie chciała tego robić. I widać, że jej się to podoba :tak: Ale przewracać się jeszcze nie umie - od dwóch dni próbujhe, wygina się mocno i wtedy jej pomagam ;-) Ale się cieszy :-D
a ja się chcę pochwalić - mąż wygrał w Esce Rock bilety na Rocktoberfest Party !!! :D:D:D Już 3 rok pod rząd :D Hura hura :D
6 listopada moi rodzice zostają z dzieciarnią a my się jedziemy BAWIĆ!!!
Jeszcze musimy bratu mojemu bilet wygrać, żebyśmy się mogli się z załogą Eski Rock piwka napić ;) i żeby miał nas kto odwieźć ;) bo brat zawsze abstynent ;)
Gartki! Ma facet farta! :tak:
A czy nie wiecie czasem czy można brać Rutinoscorbin przy karmieniu UU ?
Można. :tak: Wczoraj właśnie byłam u lekarza i przepisał mi calcium, rutinoscorbin i septolete.
 
Macku -moja za to sie przewrócila i to tak ze rąbnela główką w szczebelki łóżeczka. Biedactwo az się zachodziła płacząc.

Hej,

Ja za jakieś 2 -4 tyg. jak wprowadzę małemu kaszkę i warzywka, zacznę oduczać go nocnego jedzenia. Po pierwsze na noc wprowadzę mleko z kaszką (karmienie o 23,24), po drugie jak się obudzi na karmienie o 2.30, podam mu herbatkę. I tak przez kilka dni.

MOja po kaszce na moim mleku (100 -150 ml - róznie wciąga) przesypia 6-7 h. Na razie podawalam po kąpieli (21.30) ale jutro spróbuje nakarmić cyckiem a jak się koło północy obudzi to podac kaszkę. A dlatego jutro ze mąż wyjeżdza i mam czas na eksperymenty :)
 
reklama
Witam nowa mamusie :)

u nas tez zaczyna sie ... maaaaaarudzenie ... ciekawe co bedzie pozniej... w nocy na SZCZESCIE jeszcze spi chodz dzisiaj o 4 cos jeczal i musialam smoka dac

hatszept a probowalas zasypiania z szumem ?? moj w dzien tak zasypia bo latwiej mu sie wylaczyc... na noc tez tak zasypial ale teraz juz jest bez ... no i zasypia po butli i kolysance w ciagu paru minut sam w lozeczku
 
Do góry