reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Hey. Jestem z Rudy Śląskiej. Moja mała urodziła się 28.06.2012 , a powinna 11.07.2012. No ale spieszyło się jej :-D Nazywa się Nikola.
 
reklama
Tandum Verde można w każdej formie, psikanej jak i tabletkach. Ja byłam bardzo chora z jakiś miesiąc temu. Lekarz zalecił mi Bioaron , Tandum Verde właśnie i paracetamol na gorączkę. Za dużego asortymentu w leczeniu przy karmieniu piersią niestety nie ma. Najlepsze są jednak dla mnie metody domowe, czyli płukanie wodą z solą, herbata z cytryną, i syrop z cebuli i czosnku. Taka kuracja pozwala szybko wstać na nogi . Zdrówka życzę :)
Nas też coś bierze, mnie gardło boli, Córcia zaczyna kasłać . Wczoraj Malucha coś zaczęło brać na wieczór dlatego zapytałam co podajecie swoim dzieciom, dziś rano jak na razie dobrze.

Ja Gabi podaję wit.C w kropelkach (Cebion), wkraplałam jej do noska mój pokarm, a teraz wodę morską psikam, na noc nacieram oliwką ze spirytusem.
 
Nie wiem, interesowały mnie tylko męskie :-p




Wiesz co, nie wiem jak pachną inne mleka, bo my mamy w domu awaryjnie bebilon i wg mnie ono jest całkiem "normalne", pachnie zupełnie inaczej, niż ten enfamil ze szpitala. Ale może to kwestia gustu i upodobań :)

Dzisiaj mlody obudził się o 6.15 jak chłopaki szykowali się do pracy/szkoły. No i nie chciało mi się iść dalej w kimono, chociaż spałam chyba z 5 h.
Plan dnia zapowiada się fajnie, bo:
- obiad mam już ugotowany
- chałupa ogarnięta
- pranie zrobione

więc dzisiaj spacer i luz :cool2: Chyba, że się ulituję nad tą stertą prasowania :rolleyes2:

kwestia upodobań jak nic - bo mi enfamil nie smierdzi. A smakuje - normalnie, lekko słodki smak.

Cześć Dziewczyny,
qrcze dopadło mnie przeziębienie i to na własne życzenie:mad: wpół rozpuszczony sorbet pity prosto z lodówki... :mad:
gardło mnie boli całą prawa strona twarzy... masakra.
Wczoraj plukalam wodą z solą. Poradzcie co mogę wziąć przy kamieniu uu plis...

Płukać mozesz jeszcze wodą z woda utlenioną, tamtum werde, miód, cytryna czosnek i płukanie szalwią
 
Witajcie
pewnie enfamil, ja czasami dokarmiam. Ma bardzo dobre opinie

Tak, to to mleczko ;-) kobitki podziwiam was za znajomosc mleczek dla dzieciaczków

U mnie druga nocka nieprzespana małej nadal dokucza katarek :-(

Mam pytanko : Czy przedłużałyście już macierzyński o te dodatkowe 4 tygodnie? Ma któraś z was wzór takiego podania?

Edek Młodak u mnie też pogoda do bani :-(
Atinka witamy na bb ;-)
 
Ja Gabi podaję wit.C w kropelkach (Cebion), wkraplałam jej do noska mój pokarm, a teraz wodę morską psikam, na noc nacieram oliwką ze spirytusem.

Pokarm do nosa?? Przyznam szczerze że pierwszy raz słyszę o takiej kuracji...pomaga?

Waris ja na pewno będę przedłużać, ale jeszcze nie wiem co i jak. Nie mogę się do tego zebrać, sama myśl o tym że JUŻ niedługo trzeba wrócić do pracy i zostawić bąbla mnie przygnębia....:(

Atinka witaj, ja też jestem dość tu świeża :)
 
Ostatnia edycja:
anja28 ja też sobie nie wyobrażam zostawić jej na te 6 h. Będę chciała też zmniejszyć etat na 7/8.
Ja też mam jeszcze sporo urlopu bo 16 dniz z ub roku i 26 z tego roku więc do pracy wrócę gdzieś pod koniec grudnia początek stycznia
 
reklama
Agaundpestka najwazniejsze ze ich synek o Tobie pamieta :) i ze chociaz przypadkiem mogl z Toba sie zobaczyc :) zawsze troche szczescia i usmiechu na buzi dzieciaczka :)

Mlodak my tez mielismy raz i powiedzieli zeby po pol roku jeszcze raz

Anja28 zalezy jakie objawy, czy katarek sam czy tez kaszle ma goraczke ?

Rysica moj ma identyczne oczka jak Twoja grafit a w srodku takie bursztynowe, a roznica ze otoczke ma taka meeeega ciemna, no i zobaczymy co naszym dzieciaczkom wyjdzie z tych oczek :) i czy bedzie to taki sam kolor :D ja mam jasno zielone oczy a maz ciemny braz

Iwon a jaka u Was pogoda :>??

Klusia u mnie podobnie, tylko ze mlodemu ciezko zasnac bez wody przed snem, ale pic musi tak czy siak bo na mm jest

a z mleczkami to chyba ja jestem jakas inna ale wdlg mnie one zle nie pachna, najslodszy byl nan, potem humana, a hipp jest taki smiszny ale nie pachnie brzydko
 
Do góry