reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Cześć Dziewczyny,
qrcze dopadło mnie przeziębienie i to na własne życzenie:mad: wpół rozpuszczony sorbet pity prosto z lodówki... :mad:
gardło mnie boli całą prawa strona twarzy... masakra.
Wczoraj plukalam wodą z solą. Poradzcie co mogę wziąć przy kamieniu uu plis...

tantum verde do psikania (lekarka powiedziała mi, żeby tabletek nie brać żadnych). a najlepiej iść do lekarza, miałam to samo i okazało się, że zapalenie błon śluzowych nosa i gardła, a poszłam następnego dnia jak tylko się pojawił ból gardła. dostałam antybiotyk bezpieczny dla małej i już jest ok. i kazała mi lekarka brać apap niezależnie czy jest gorączka czy nie, żeby małą bardziej chronić.
 
reklama
tantum verde do psikania (lekarka powiedziała mi, żeby tabletek nie brać żadnych). a najlepiej iść do lekarza, miałam to samo i okazało się, że zapalenie błon śluzowych nosa i gardła, a poszłam następnego dnia jak tylko się pojawił ból gardła. dostałam antybiotyk bezpieczny dla małej i już jest ok. i kazała mi lekarka brać apap niezależnie czy jest gorączka czy nie, żeby małą bardziej chronić.

Mi tantum verde w tabletkach do ssania kazała brać położna co przychodziła do Antosia w pierwszych tygodniach,także te chyba można.
 
Mi w aptece też dali tabletki, powiedzieli, że pół roku temu w ulotce było napisane, że nie ma przeciwwskazań podczas karmienia, a teraz jest jak wszędzie, że po konsultacji z lekarzem. Ta lekarka powiedziała jak napisałam, więc pewnie jak zawsze różne opinie są. Też więc brałam 2dni tabletki, ale wolę jakoś to w sprayu :-)
 
Ja tez polecam tantum verde forte (w sprayu). Stosowałam w ciąży i teraz podczas karmienia. Sprawdził się. Lekarze też polecali. Nie jest najtańszy, ale daje efekty.

December, gdzie Ty???
 
dzień dobry :-)

Rysica u mnie podobnie z oczami :tak: Misia ma takie szare a przy źrenicach jakby beżowo-brązowe choć wydaje mi się że ten brązik był już ciemniejszy a teraz wyjaśniał :baffled:

ja też mam w domu tylko paracetamol w czopkach dla dzieci i mam nadzieję że nie będę musiała niczego więcej kupować :sorry:

u nas ostatnie dwa dni dosyć ciężkie bo Misia marudna i płaczliwa, dzień to totalny chaos więc nawet na bb nie mam czasu :-( akurat kulminacja skoku (chyba) ale dopuszczam też opcje ząbków :eek: sama nie wiem...dziewczyny których dzieciaczki mają już ząbki - widzę na dolnym dziąsełku takie białe punkciki, czy to to???
 
dzień dobry :-)

Rysica u mnie podobnie z oczami :tak: Misia ma takie szare a przy źrenicach jakby beżowo-brązowe choć wydaje mi się że ten brązik był już ciemniejszy a teraz wyjaśniał :baffled:

ja też mam w domu tylko paracetamol w czopkach dla dzieci i mam nadzieję że nie będę musiała niczego więcej kupować :sorry:

u nas ostatnie dwa dni dosyć ciężkie bo Misia marudna i płaczliwa, dzień to totalny chaos więc nawet na bb nie mam czasu :-( akurat kulminacja skoku (chyba) ale dopuszczam też opcje ząbków :eek: sama nie wiem...dziewczyny których dzieciaczki mają już ząbki - widzę na dolnym dziąsełku takie białe punkciki, czy to to???

To może być to . U Antka to było tak,że jak zobaczyłam to lewy ząbek już się przebijał a obok nie było nic żadnego śladu po 4 dniach była biała kropeczka a na następny dzień już był na wierzchu drugi zębolek.
 
Hej Wam!

Ostatnio mało czasu na net, udało mi się jedynie wskoczyć na FB. My już po chrzcinach, było pięknie, Gabi grzeczniutka:) teraz siedzę u rodziców, a że Gabi śpi w pokoju ,w którym jest komp z netem ,to dostep mam ograniczony. Poza tym tu ciągle ktoś nas odwiedza, albo my odwiedzamy.

u mnie przeciwnie. Chłopaków nie ma, nie musze gotować. Ale dopadło mnie przeziębienie, juz wczoraj gardło bolało i nie mam siły na nic, marzę by się zdrzemnąć, a mała nie może, jęczy, wypluwa smoka, ale trze oczy:-(.
Czy wy przepajacie swoje dzieci? Ja przyzwyczaiłam moją i teraz cięzko jej zasnać bez ciepłej herbatki...

moja tylko na UU

Cześć Dziewczyny,
qrcze dopadło mnie przeziębienie i to na własne życzenie:mad: wpół rozpuszczony sorbet pity prosto z lodówki... :mad:
gardło mnie boli całą prawa strona twarzy... masakra.
Wczoraj plukalam wodą z solą. Poradzcie co mogę wziąć przy kamieniu uu plis...

Ja walczę z gardłem od ponad tygodnia...niestety coraz gorzej, a nie chcę antybiotyku :(
Stosuję tantum, płucze solą z szałwią i nic :(
 
witam wszystkie czerwcowe mamy. ja też jestem mamą czerwcową. od kilku dni czytam wasze forum i postanowiłam się zalogować (pierwszy raz !!!). mam nadzieję że nie przeszkadza Wam to :tak:Fajnie tak przeczytać że nie tylko ja wstaję codziennie około 6.00:crazy: No i w razie jakichkolwiek wątpliwości można się wygadać czy podpytać
 
witam wszystkie czerwcowe mamy. ja też jestem mamą czerwcową. od kilku dni czytam wasze forum i postanowiłam się zalogować (pierwszy raz !!!). mam nadzieję że nie przeszkadza Wam to :tak:Fajnie tak przeczytać że nie tylko ja wstaję codziennie około 6.00:crazy: No i w razie jakichkolwiek wątpliwości można się wygadać czy podpytać

Witaj, napisz coś więcej o sobie :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
qrcze dopadło mnie przeziębienie i to na własne życzenie:mad: wpół rozpuszczony sorbet pity prosto z lodówki... :mad:
gardło mnie boli całą prawa strona twarzy... masakra.
Wczoraj plukalam wodą z solą. Poradzcie co mogę wziąć przy kamieniu uu plis...

Tandum Verde można w każdej formie, psikanej jak i tabletkach. Ja byłam bardzo chora z jakiś miesiąc temu. Lekarz zalecił mi Bioaron , Tandum Verde właśnie i paracetamol na gorączkę. Za dużego asortymentu w leczeniu przy karmieniu piersią niestety nie ma. Najlepsze są jednak dla mnie metody domowe, czyli płukanie wodą z solą, herbata z cytryną, i syrop z cebuli i czosnku. Taka kuracja pozwala szybko wstać na nogi . Zdrówka życzę :)
Nas też coś bierze, mnie gardło boli, Córcia zaczyna kasłać . Wczoraj Malucha coś zaczęło brać na wieczór dlatego zapytałam co podajecie swoim dzieciom, dziś rano jak na razie dobrze.
 
Do góry