reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Pokarm do nosa?? Przyznam szczerze że pierwszy raz słyszę o takiej kuracji...pomaga?

ja wiedziałam od kumpeli, że na pewno pomaga przy problemach z oczkami, bo jej córci non stop ropiało oczko i nawet antybiotyki nie pomagały. Jak zakropiła jej swoim pokarmem to na drugi dzień oko zdrowe. Więc jak mi lekarka powiedziała, żebym zakraplała nosek, to w sumie się nie zdziwiłam. Ogólnie bardzo szybko jej przeszło, więc uważam, że pomogło.
 
reklama
Młody grzeczny dzisiaj jak nic :szok:
Może dlatego, że się wyspał, bo obudził się dopiero o wpół do dziesiątej. Nakarmiliśmy się, ubraliśmy i chyba zaraz wyskoczymy na spacer, póki pogoda ładna :)

Przyszły już niektóre ciuszki z allegro, ładniutkie jak na zdjęciach :cool2:


MsMickey ale Cię dopadło, dużo zdrówka!

Któraś z Was pytała (przepraszam, nie wiem która :sorry:) co dajemy dzieciom na przeziębienie - ja jeszcze nic nie dawałam, bo mały nie chorował.

Hatszept no to ważna decyzja przed wami - powodzenia i żeby opiekunka okazała się tą wymarzoną :-)


.dziewczyny których dzieciaczki mają już ząbki - widzę na dolnym dziąsełku takie białe punkciki, czy to to???

Podpinam się, ja też zauważyłam u młodego takie dwie kropki ale nie w miejscu jedynek...


Atinka witaj w klubie :)


Mam pytanko : Czy przedłużałyście już macierzyński o te dodatkowe 4 tygodnie? Ma któraś z was wzór takiego podania?

Ja jeszcze nie dawałam, ale sądzę że nie ma żadnego formularza, wystarczy napisać zwykłe podanie do kadr :)
 
Kasienka_ wczoraj trochę chrypiał i furczało mu coś w nosku. Ale dziś jakoś mu minęły te objawy. Także mam nadzieję że po prostu jego organizm walczy z przeziębieniem, wspomagany moim mlekiem .

Waris Ja też mam trochę urlopu , i jakoś tak chcę wykombinować żeby wrócić do pracy po Nowym Roku, Patryk wtedy będzie miał 7 miesięcy. U mnie ogólnie jest problem,bo nie mam z kim go zostawić. Jak na razie Tata się zaoferował, ale on jest po ciężkim zawale, nie wiem czy starczy mu sił do opieki nad takim Maluchem. A do tego będę się martwić czy wszystko ok u nich, mama moja pełna werwy ale niestety jeszcze pracuje. I jestem trochę w sytuacji bez wyjścia. Kombinuję zrobić tak, jesli Tata nie dałby rady że w co drugi tydzień jak moja Mama będzie miała na rano poszukać kogoś znajomego który by posiedziałby z Niuniem, a w co drugi tydzień jak Mama idzie na drugą zmianę, to jakoś sobie z Nim dadzą radę. Tym bardziej że jak na razie to naprawdę (tfu tfu odpukać ) bardzo fajny i grzeczny dzieciak :)
 
Witajcie


Tak, to to mleczko ;-) kobitki podziwiam was za znajomosc mleczek dla dzieciaczków

U mnie druga nocka nieprzespana małej nadal dokucza katarek :-(

Mam pytanko : Czy przedłużałyście już macierzyński o te dodatkowe 4 tygodnie? Ma któraś z was wzór takiego podania?

Edek Młodak u mnie też pogoda do bani :-(
Atinka witamy na bb ;-)


Ja już wysłałam podanie. Jak chcesz mogę Ci wysłać to co ja wysłalam.
Wysłałam także o urlop wypoczynkowy. Standardowy macierzyński mam do 15 października, więc wolałam zrobic to wcześniej bo tydzień przed terminem trzeba.
Urlopu mam sporo - 20 dni z 2011, 26 dni z 2012 no i zamierzam też trochę o 2013 zahaczyć, a potem ulotnić się z tej firmy i już. Od stycznia zaczynam szukać roboty gdzieś na miejscu co by jak najmniej czasu tracić.

To że pogoda niefajna to nic, jakoś zniosę brak spaceru, ale w lodówce to mam tylko światło a głodna jak wilk jestem. Dobrze, że chociaż mleko dla młodego mam w zapasie zawsze i zupkę wczoraj ugotowaną. A jak na złość K napisał sms-a że dłużej w pracy musi zostać. K.....wa nawet chleba nie mam, ani mąki co by sobie jakiegoś omleta strzelić.

Mi też już przyszła część ciuszków, słodkie są.... czekam na resztę.
 
Ostatnia edycja:
kurcze faktycznie to juz coraz blizej konca normalnego urlopu macierzynskiego ... tez musze sie wybrac do firmy i przedluzyc ehhh no i zalegly urlop,

Anja profilakycznie woda morska do noska i odciaganie a chrypka moze byc wlasnie od katarku bo moj gardelko ma zdrowe tylko ten katar
 
Mlodak wchodzisz na swoje allegro, na zakladke kupione, wybierasz ta opcje place przy licytacji ktora wlasnie wygralas no i potem automatycznie uruchamia sie payu a i tak przekieruje Cie na Twoje konto
 
Mam pytanie do allegrowiczek - jak mam zapłacić przez PayU? Zawsze wybierałam normalny przelew a tym razem sprzedawca sie nie zgodził.
Ja zawsze automatycznie, dużo kupuję i tak płacę:
Moje Allegro
Zakładka moje zakupy
lista kupionych przedmiotów
po prawej OPCJE
płacę
płacę za przedmioty
dalej
płacę
i przekierowuje mnie na strone mojego banku:-)
Nie wyobrażam sobie jakby Payu nie było, dużo szybciej jest
 
dziewczyny czy pesel sie odbiera od razu przy rejestracji dziecka czy trzeba czekac? bo mi maz wmawia ze dostal przy rejestracji i ja niby zgubilam


mlodak ja dokladnie jak klusia robie, nie musisz miec konta na payu, tam ci sie wygeneruja dane do przelewu i normalnie sie logujesz do swojego banku i wpisujesz te dane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Klusia ja przepajam, ale Tomek jest na mm. I tez nie zawsze chetnie pije, czasem 20 mililitrow tylko, czasem 50 takze bez szalu.


Munka mi tez polecono zakraplac ropiejace oczko pokarmem jak jeszcze karmilam. Nic to nie dalo, chyba mialam jakis trefny pokarm ;-)

Atinka witaj

Mloda K zrobia mlodemu kilka usg i masz pewnosc, ze z bioderkami ok. W uk w ogole nie robia. Na czuja sprawdzaja :no:

Munka fajnie, ze chrzciny sie udaly.

MsMickey wspolczuje choroby, przejdz sie do lekarza, to rzeczywiscie moze byc angina.

Aga super, ze sie spotkaliscie. Szkoda, ze rodzice nie zdaja spobie sprawy z tego jakie te spotkania sa dla chlopaka wazne.

Rysica ja tez mam bursztynowe otoczki wokol zrenic, a oczy mam niebieskie :D Takze masz duuuzo opcji ;)


Dzisiaj idziemy na bilans czteromiesieczniaka. Podpytam o rozszerzanie diety. Ciekawa jestem co mi powiedza. Pewnie, ze moge od spagetti w sloiczku zaczac :-p
 
Do góry