reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Asik a ja myslałam, że mój jest diabeł, ale widzę, że twojej córci do pięt nie sięga, strasznie współczuję! jedyne co mogę doradzić to wiązanie w chuście u nas pomaga na histerię (własnie taką ze złości), a wózek udało nam się poskromić w ten sposób, że przetrzymywałam małego ze spacerem aż zdradzał oznaki zmęczenia i wtedy bach do wózka, pewnie że płakał, ale trzeba przetrzymać, wziąc trochę na ręce, odlożyć, przejechać kawałek i tak parę razy, za każdym razem coraz dłużej przetrzymując w wózku


Zuri witaj!


A tak w ogóle - używacie kremu na odparzenia przy każdej zmianie pieluszki?
ja smaruje 2 razy dziennie (rano i po kąpieli) kremem przeciw odparzeniom z Ziajki, a jak coś się dzieje, to zmieniam na Sudocrem



Sergiusz nie przekręca się ani z brzucha na plecy, ani odwrotnie
czasami z brzucha mu się zdarzy jak go głowa przeciąży:-D

za to cieszę się niezmiernie, że polubił leżenie na brzuszku:tak:




December nie wiem co napisać, jest mi potwornie przykro:-(
 
reklama
December strasznie wspolczuje i tule!!!!

Dziewczyny dobrze ze piszecie o tym sudo ja stosuje do kazdego przewijania... Odparzen nigdy ni mial wiec w sumie nie wiem po co. Przerzuce sie chyba na j&j bo slicznie pachnie:)
U nas jedno oczko ropieje i lzawi dzisiaj. Co robicie w takiej sytuacji? Sol fizjologiczna czy rumianek? Biedaczek mam nadzieje ze sie nie rozchoruje?
 
Josie jak mojego męża siostry córce ropiało oczko to przemywali jej jak piszesz rumiankiem, solą fizjologiczną oraz zieloną herbatą i nie wiem co pomogło ale już nie ropieje.

December przykro mi, z tego co piszesz to nie macie całkowitej pewności, życzę aby diagnoza w przyszłości się nie potwierdziła.
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe dziewczyny :-)

Kasia- duzo zdrowka i masz racje trzeba sie cieszyc kazda chwila :tak:
December- oby sie nie potwierdzilo, badzcie dobrej mysli sciskam:tak:
Polaa- przypomnialas mi juz wczesniej mialam Ci odpisac ale wylecialo mi z glowy :sorry: wracam 2 pazdziernika a Ty gdzie mieszkasz w PL?


Przyszla zyrafka :-)
 
kurcze znów odwołali szczepienie:baffled: szczepionki (infanrix hexa) nie dotarły do hurtowni :-/ czy ktoś jeszcze ma opóźnione szczepienie?
 
A jakim kremem to smarujesz? bo mi powiedziała, żebym uważała jak ja smaruje żeby się tam żaden krem nie dostał :sorry:

bepanthenem, ale doslownie odrobinke, nie wkladam kremu do pochwy, tylko przy ujsciu natłuszczam.

No i przyszla zyrafka, nie powiem, zainteresowal sie i ciumkal tak, ze tylko pisk dziasel o gume slyszalam. Ale i tak nr jeden to Zobacz załącznik 501738

A co to za cudo? :)
kurcze znów odwołali szczepienie:baffled: szczepionki (infanrix hexa) nie dotarły do hurtowni :-/ czy ktoś jeszcze ma opóźnione szczepienie?

ja jeszcze na nic nie szczepilam od wyjscia ze szpitala , uwazam, ze nie ma sie do czego spieszyc.

December
- ucaluj Borka, oby to nie bylo to
 
December mam nadzieje, ze diagnoza sie nie potwierdzi. Buziaki dla Was

Zuri, Newplum witajcie.

Polaa mnie tez jakas zmora dopadla. Przespalam caly dzien. Mam malo cierpliwosci dzis i plakac sie chce. Ehhh

Addiena to cudo to gryzak - zabawka tommee tippee. Kolorowe, grzechocze i zmienia ksztalt - wystarczy zeby zainteresowac na pare chwil :p
 
December - bardzo mi przykro i współczuję. 3mam kciuki, żeby diagnoza się nie potwierdziła.

Moja młoda niezłą balangę mi dziś odstawiła. Pierwszy raz chyba naprawdę dokuczał jej brzuszek, ale miał prawo...pozwoliłam sobie wczoraj na ciasta, bo byłam u szwagierki... Och ja głupia!!!!!! Nie robiła normalnie kupy jak zawsze,tylko rano taką rzadką strasznie a w ciągu dnia tylko takie niewielkie ilości trochę zielonej ze śluzem... No i od 16.00 płacz co jakiś czas i mało też dziś jadła. Ryk w trakcie kąpieli i po, co jej się nie zdarza, no i cyca potem nie tknęła. Usnęła teraz ze smokiem... A najgorsze, że akurat dziś jestem wyjątkowo sama:crazy:
 
reklama
December - bądź dzielna;*
Kurdę ja mam identyczną plamę-już kiedyś pisałam, ale nic mi się nie dzieje, może powinnam to zbadać?

u nas też się nic nie dzieje. Ona mi po prostu nie dawała spokoju i drążyłam temat do upadłego. Młody będzie pod kontrolą przez całe życie, nie wiemy, kiedy może mu się pojawić pierwszy objaw. Może to być np. w wieku 5 lub 10 lat.
 
Do góry